Author Archives: #3

Kaip originaliai įteikti dovanas?

Ne tik pačios dovanos ar jų supakavimas, tačiau ir įteikimas yra labai svarbus. Atkišti ranką, kurioj yra maišelis yra visiškai neoriginalu ir net parodoma tam tikra apatija gavėjui. O juk kasmet susitinkame su gražiausiomis šventėmis, kurios galėtų būti geriausias impulsas nustebinti artimą žmogų. Pateiksime jums kelis labai originalius ir gražius būdus, kurie padės nustebinti mylimą žmogų. Pasirinkite labiausiai tinkantį. Svarbiausia, kad visi jie labai originalūs ir tinka nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Nustebinkite mylimą žmogų, juk jo šypsena – vertingiausias dalykas, kurį galite gauti.

 • Sukurkite žemėlapį, kuriuo keliaujant asmuo turėtų rasti savo dovanėlę. Šis žaidimas tikrai ne tik vaikams. Netgi priešingai. Kiekvienas vyresnis asmuo pasijus lyg sugrįžęs į vaikystės laikus, kuomet gauti dovaną buvo toks stebuklingas procesas. Pasirinkite konkretų maršrutą. Jis gali būti ne tik namo ar kiemo, tačiau net ir viso miesto dydžio. Apgalvokite idėją ir ją įgyvendinkite. Juk taip originalu.
 • Padarykite sveikinimą per radiją. Internetas pavogė daugelio kitų prietaisų funkcijas, tad gauti kokį nors pranešimą per radiją yra labai originalu ir sentimentalu. Pasinaudokite tokiomis galimybėmis nustebinti mylimą žmogų.
 • Padarykite staigmeną gimtadienį, kurios metu žmogus visiškai netikėtai būtų užkluptas. Žinoma, šis sveikinimas tink tik jubiliatas, kitomis progomis, kaip kad ir kokios velykos, jis tikrai ne toks veiksmingas ir naudingas. Geriausia, jei susitartumėte draugų būryje, kad niekas jo nepasveikintų. Pastarasis pamanytų, kad visi pamiršto ir štai būtų labai nuoširdžiai nustebintas tokia nuostabią dovana – vakarėliu.
 • Darykite nuostabiausias staigmenas visą savaitę. Atneškite pusryčius į lovą, dovanokite mielas dovanėles… Ir taip 7 dienas. Paskutinioji diena, žinoma, turi būti kuo ypatingesnė.

Kaip matote, idėjų daug, o joms realizuoti beveik nereikia visiškai jokių finansų. Daugeliu atveju, daugiausiai viskas remiasi į laiką. Kuo anksčiau pradėsite galvoti, kaip nustebinti mylimą žmogų, tuo greičiau galėsite džiaugtis nuostabiomis idėjomis. Artimo žmogaus šypsena nieko nekainuoja, tačiau tuo pačiu sukuria nuostabią aurą, kuria pasinaudoti tiesios privalu.

 •  

  Pirmos paskolos nemokamai: Lietuva ir Estija. Kodėl verta pasinaudoti galimybe?

  Kuomet prireikia paskolos iš greitųjų kreditų kompanijų – vienas iš pagrindinių aspektų, kurie nulemia iš kurios firmos pasiskolinsime – pirmos paskolos galimybės. Yra tokių įmonių, kurios suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti nemokamai. Paprasčiau: kiek pasiskolinote, tiek ir turėsite grąžinti. Kodėl firmos suteikia tokias skolinimosi galimybes? Kadangi jos tiki, kad jei vieną kartą jau pasiskolinote iš firmos, jums buvo suteikta visa naudinga info, tad jei kada vėl prireiks paskolos – tikrai grįšite skolintis iš tos pačios įmonės. Taip įmonė tarsi nori užsidėti garantą, kad jai pavyks praplėsti savo ištikimų klientų ratą. Žinoma, tokių firmų, kurios suteikia pirmos paskolos nemokamas galimybes nėra daug. Iš tų, kurios yra, pasirinkite mažiausias palūkanas keliančias. Nors jų jums, skolinantis pirmą kartą, sumokėti nereikės, visgi, jei išties, teks pasiskolinti dar kartą – geriau jau iškart būkite apsidraudęs, kad pasirinkote geriausią variantą iš visų įmanomų. Paskolos ir kreditai skiriasi keliais aspektais, kurie ir lemia įmonės pasirinkimą. Kurios iš jų suteikia nemokamas pirmos kredito skolinimosi galimybes? 

  Pop kreditas, Lit kreditas, Ferratum – firmos, kurios firmą paskolą suteikia be jokių papildomų mokesčių. Lygiai tos pačios firmos puikiai savo veiklą vykdo ir Estijoje, tad jei jums reikia greitojo kredito, kuris pirmą kartą jums visiškai nieko nekainuotų – apsilankykite šių firmų oficialiose svetainėse ir rasite daugiau detalios informacijos. http://laenude.com/  puslapyje galite daugiau rasti naudingos informacijos apie Estijoje veiklą plėtojančias kredito kompanijas. Deja, visa informacija pateikta estų kalba, tačiau šiuolaikinės, nemokamos vertimo technologijos jums nesukels papildomų problemų norint sužinoti detalesnę informaciją. 

  Puikiausia, kad egzistuoja nemažai internetinių puslapių tiek lietuvių, tik kitomis kalbomis, kuriose galite rasti firmų palyginimus, Taigi, ne tik pirmo kredito skolinimosi atžvilgiu, tačiau taip pat ir paskolų dydžiu bei laikotarpiu, per kuriuose reikia grąžinti pasiskolintą kreditą, terminais. 

  !!! !!!  !!!  Mes rekomenduojame visada skolintis iš tos pačios firmos, o ne kaskart naudotis iš naujo nemokamos pirmos paskolos galimybėmis. Taip po truputi Jūs užsitarnausite lojalaus kliento vardą ir galėsite skolintis naudojantis labai mažomis palūkanomis. Patikėkite, taip išlošite nepalyginamai daugiau. 

  !!! !!! !!! Būtinai pasidomėkite kiekvienos firmos palūkanomis. Net jei skolinatės pirmą kartą, nereiškia, kad tai ir bus vienintelis. Vėliau nesuklysite, jei būsite išsianalizavęs daug firmų.

  !!! !!!  !!! Pasidomėkite ar pirma paskola neįpareigoja kokioms nors sankcijoms. Pavyzdžiui, kad galite pasiskolinti tik tam tikrą pinigų sumą arba privalote pasiskolinti ir antrą kartą iš tos pačios firmos.

  Tiek Lietuvoje, tiek Estijoje yra daug kreditą teikiančių kompanijų, kurios siūlo skolintis patogiomis sąlygomis. Visgi, geriausias pasirinkimas yra tada, kai galite gauti tai ko norite nemokamai. Pirmas kreditas nemokamai – geriausias pasirinkimas. Pasinaudokite juo. 

  Kaip pasiskolinti iš Latvijos kompanijų?

  Didelis judėjimas tarp valstybių paskatino žmonių siekį kurtis visiškai kitose valstybėse. Šiuo metu nemaža dalis lietuvaičių mielai gyvena kaimyninėje Latvijoje. Kultūra ten labai panaši, kaip ir Lietuvoje, juolab, pragyvenimo lygis yra gana labai panašus.Nors tradiciškai lietuvaičiai mieliau keliauja į tokias šalis, kaip Anglija, Ispanija ar panašiai, visgi, siekis likti netolimose Baltijos šalyse yra gana didelis. Taigi, šįkart norėtume pakalbėti apie Latvijos kreditą teikiančias kompanijas, kurios Lietuvoje yra gana patvariai įsikūrusios. Žinoma, kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje galite rasti gana platų kreditus teikiančių kompanijų pasirinkimą. Tokiu atveju turėtumėte džiaugtis, nes pasirinkimo galimybėms esant plačioms visada pavyks rasti konkrečiai jums labiausiai tinkantį variantą. Renkantis labiausiai jums tinkančią kreditus teikiančią kompaniją labiausiai reikia atkreipti dėmesį į šiuos faktorius, kadangi jie daugiausia reguliuoja pasirinkimus ir sprendimus, kurie gali nulemti, kurią firmą ruošiatės pasirinkti.

  1. Ar pirma paskola yra suteikiama nemokamai. Tai labai dažnas veiksnys nulemiantis žmogaus siekį pasiskolinti iš konkrečios firmos. Tos įmonės, kurios pirmą paskolą suteikia be papildomų palūkanų visada laimi, kadangi daug daugiau žmonių nori skolintis būtent iš jų. Ātrie kredītiišvertus iš latvių kalbos reiškia greitasis kreditas. Deja, ne visos ir Latvijoje egzistuojančios firmos suteikia kreditus nemokamai (pirmuosius). Pasiieškokite, kurios suteikia šio pobūdžio privilegiją ir nemažai sutaupysite.
  2. Kalbant apie pirmą kreditą nemokamai, daugelis firmų  tokio tipo pirmą paskolą suteikia su labai ribota maksimalia pinigų suma. Logiška, kadangi jau galite pasiskolinti nemokamai, tai tikrai nebus atvertos plačios galimybės gauti daug pinigų. Atitinkamai, kiek jums pinigų reikia ir kur juos žadate leisti galite rasti ir labiausiai jums tinkantį variantą. Tiesa, jei gyvenate Latvijoje ir šiuo metu ieškote tinkamiausių firmų – http://www.kredita.lv/ suteiks jums daug naudingos informacijos. 
  3. Labai dažnai žmonės koreguoja ir kredito kompaniją pagal tai, per kiek laiko reikia gražinti pasiskolintą pinigų sumą. Nepaisant to, kad dažniausiai grąžinimo laikotarpis varijuoja priklausomai nuo to, kiek pasiskolinote – kiekviena firma suteikia skirtingus gražinimo laikotarpius priklausomai nuo palūkanų.
  4. Kai kurios firmos taiko amžiaus cenzą, dėl kurio žmonės negali pasiskolinti. Pilnametystė aktuali visur, tačiau kai kurie neskolina net ir asmenims, kurie jau yra sulaukę pensijinio amžiaus. Ir visiškai nesvarbu, kad jie dirba. Gal kiek ir nesąžininga, tačiau yra kaip yra, o egzistuoja firmų, kurios tokių cenzų net neturi, tad pasiskolinti yra kur kas paprasčiau.

  Latvijoje firmos, kurios teikia paskolas, egzistuoja tokiomis pat sąlygomis kaip ir Lietuvoje. Jei gyvenate šioje šalyje ir jums prireikė pinigėlių – kreipkitės į tai suinteresuotas firmas. jos ne tik jums paskolins, jei tokios galimybės egzistuoja, tačiau tuo pačiu ir suteiks visą naudingą informaciją, kurios tik gali prireikti, siekiant gauti norimą pinigų sumą.

  Kodėl verta skolintis iš greitųjų kreditų firmų?

  Egzistuoja nemažai skirtingų būdų pasiskolinti. Kadangi variacijos plačios – negalime per prievartą kišti greitųjų kreditų kompanijų. Nors mūsų akimis žiūrint, tai pats patraukliausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą. Suvokdami pliusus, kurie rodos yra akivaizdus, būtent ir jums siūlome pasinaudoti firmomis. Kreditų bendrovės suteikia palankias skolinimosi galimybes. Kuomet jos egzistuoja, nepasinaudoti galimybe užglaistyti savo finansines duobes būtų kvaila. Juolab, galima palaukti akcijų ir pasiskolinti tokiu metu, tai procentai būna ypač maži. Tuomet paskola būna beveik nemokama…

  • Greitieji kreditai teikiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, tad jei dėl ko nors būsite nepatenkintas arba jums pasirodys, kad kreditai paaugo ir jūs permokate – visada galite kreiptis į specializuotas įstaigas, kurios problemą išspręs.
  • Kadangi viskas vyksta oficialiai, jums neteks aiškintis, kodėl reikia konkrečios pinigų sumos. Išleiskite paskolą ten, kur tik norite.
  • Greitieji kreditai nereikalauja jokio laiduotojo. Jūs pats esate svarbiausias asmuo ir jei manote kad pinigus grąžinti pavyks – reiškia taip ir bus.
  • Greitasis kreditas internetu suteikiamas be jokio užstato. Viskas remiasi į tai, kiek pinigų kas mėnesį gaunate į savo sąskaitą. Kuo daugiau, tuo didesnę pinigų sumą gausite. Išskyrus Mogo.lt, kuri suteikia paskolą tik tokiu atveju, jei užstatote savo automobilį.
  • Jei pinigų negalėsite grąžinti laiku – apie tai praneškite firmai. Už papildomą mokestį jums bus pratęstas grąžinimo laikotarpis. Tai kur kas geriau, nei veltis į teismus, nes firma teisi ir pinigus privalėsite gražinti.
  • Daugelis firmų pirmą kreditą suteikia nemokamai. Žinoma, būtinai pasidomėkite kurios ir panašiai. Taip pat, jei jau planuojate imti iš firmos, kuri pirmą kreditą suteikia nemokamai, būtinai pasidomėkite ir tolimesnėmis sąlygomis: kuo palūkanos kainuos paskui. Dažnai kartą pasiskolinę asmenys tai daro dar ir dar kartą.

  Lietuvoje, kaip tokio dydžio šalyje, yra gana nemažai firmų, kurios siūlo skolinti būtent iš jų. Galbūt todėl, daugeliu atveju, apsisprendimas yra toks komplikuotas. Aišku, svarbiausia, kad plačios pasirinkimų galimybės egzistuoja. Jei būtų vos viena firma, nesant konkurencijai, kaip visada laimėtų didelė kompanija.

  Greitieji kreditai stengiasi kaip įmanydami padėti žmonėms atsistoti ant kojų. Daugelis firmų netgi suteikia paskolos tokiais atvejais, jei žmogus neatitinka sąlygų: neturi darbo arba jo pajamos nėra tokios didelės, kurių užtektų paskolai gauti. Tai tik parodo, kad kreditus teikiančioms kompanijoms išties rūpi pats žmogus. 

  Tai daug geresnis pasirinkimas nei bankai. Žinoma, pastarieji suteikia kur kas didesnes paskolas, tačiau yra ir tokių paskolų kompanijų, kurios gali suteikti kreditą net iki 34 000 ar net 50 000 litų. Tokiu atveju pasiskolinti verta daug labiau iš firmų, nes joms nereikia jokio užstato.

  Skolinimosi galimybės labai plačios. Pasinaudokite jomis ir gyvenkite laisvai negalvodami apie savo finansus.

   

  Suknelių spalvos ir mėgavimasis jomis

  Kiekviena mergina žino, jog moteriškumą lengviausia perteikti dėvint suknelę. Kad ir kokios jos būtų: ilgos, trumpos, raštuotos, vienspalvės – jos suteikia žavesio, kurio negali atimti net ir susivėlusi šukuosena ar nusivalęs makiažas. Taigi, suknelės išties padeda pabrėžti moteriškumą. Labai svarbu rasti modelį, kuris tinkamai astkleistų vidinį moters grožį, jos žavesį, tačiau daugeliu atveju tai nėra labai paprastas dalykas. Žinoma, internete yra apstu informacijos apie tai, kaip suknelės turėtų ieškotis stambios arba aukštos merginos. Tačiau net ir žinios ne visada priverčia pasirinkti teisingai. Tiesa, daugelis užmiršta, jog modelis nėra vienintelis dalykas, kurios formuoja nuostabią moters išvaizdą dėvint suknelę. Vasarinės suknelės internetu reikalauja bent jau minimalių žinių ir apie teisingą spalvų pasirinkimą. Šiuo atveju internete taip pat galite rasti labai daug naudingų patarimų, tačiau svarbu juos perskaityti dar prieš nusiperkant suknutę, kurią turėsite dėvėti visą sezoną, tačiau ji jums nelabai tinka.

  • Ypač blyškios spalvos odos merginos turėtų vengti kontrastingai: juodos, baltos arba raudonos spalvos suknelių. Paprasčiausiai tai spalvos, kurios dar labiau paryškiną blyškią odą.
  • Tamsios odos merginos gali dėvėti kaip tik ryškius drabužėlius. Tai odą dar labiau išryškins, tiksliau, suteiks dar rudesnį atspalvį.
  • Vertikaliomis linijomis puoštos suknelės turėtų vengti aukštos merginos, kadangi tokio pobūdžio linijos jas padarys dar aukštesnėmis. Tačiau žemoms merginoms tai puiki išeitis vizualiai atrodyti kiek aukštesnėms.
  • Gėlėtos suknelės dažniausiai tinka bet kokią odos spalvą turinčioms merginoms. Tačiau vėlgi, pastelinės gėlės žaviau atrodo ant šviesiaodžių mergaičių, o ypač ryškios ant tamsesnių.
  • Blondinėms tinka juoda spalva. Daugeliui šviesiaplaukių dera ir raudona, tačiau tai ne taisyklė, o išimtis.
  • Juodaplaukėms kur kas paprasčiau. Prie jų plaukų spalvos tinka bene visos spalvų suknelės. Svarbiausia, kad nei viena „neišmuša“ žmogaus iš veido, kas ir yra pats nemaloniausias dalykas.

  Suknelių spalvos pasirinkimas bus kur kas paprastesnis, nei suvoksite, kokios spalvos jums tinka ir kurių derėtų vengti. Informacija dar niekam nepakenkė – pasinaudokite žiniomis ir jūs.

  Patarimai, kaip vairuoti žiemos sezonu (1 dalis)

  Štai jau atėjo žiemą į Lietuvą. Sniegas ir plikledis padengė Lietuvos kelius, gatves ir gatveles. Ir be abejo, draudimo kompanijos jau skaičuoja autoįvykius ir kitus nelaimingus atsitikimus keliuose, kurie nutiko staigiai pasikeitus vairavimo sąlygomis. Taip, galima drąsiai teigti, kad žiemos metas – iššūkis kievienam, net ir labiausiai patyrusiam ir ilgą vairavimo stažą turinčiam, vairuotojui. Tinkami žiemos auto aksesuarai gali labai palengvinti ir pagelbėti žiemos metu atsitikus kokiam tai netikėtam įvykiui. Yra nemažai patarimų kaip tinkamai pasiruošti žiemos sezonui, taip pat yra nemažai patarimų ir kaip vairuoti žiemos metu slidžiais ar apsnigtais keliais. Jeigu gyvenate vietovėje, kur žiemos metu daug prisninga ir keliai retai yra valomi arba dažnai kelias būna padengtas ledu ir nepabarstomas specialiu smėlio ir druskos mišiniu, kad kelias nebūtų slidus, tai patartina naudoti grandines ratams – jie labai palengvis ir padės vairuoti būtent tokiomis gatvėmis. Taip pat labai svarbus patarimas yra būtinai laikytis didesnio atstumo tarp mašinų nei esatę įpratę. Kadangi, žiemos metu važinėjant slidžiomis gatvėmis ir staigiai stabdant, stabdymo kelias yra daug ilgesnis ir didelė tikimybė atsitrenkti į kitą priešais ar šalia važiuojančią mašina. Na kitaip tariant, reiktų vairuoti šiek tiek atsargiau, neviršyti greičio (o kai kada net važiuoti daug mažesniu nei leistina greičiu).

  VW Jetta saugumo bandymų rezultatai

  VW Jetta – vienas iš saugiausių automobilių pasaulyje! Šį faktą nustatė nepriklausoma Lotynų Amerikos vartotojų teisų apsaugos asociacija, kuri atlieka saugumo bandymus su automobiliais. Ši nepriklausoma Lotynų Amerikos asociacija Latin NCAP atliko naujosios VW Jetta daužymo testus ir šio automobilio saugumą įvertino net 5 žvaigždutėmis. Naująjame VW Jetta labai patobulinta saugumo sistema (kaip pvz įrengta daugiau oro saugos pagalvių – nuo 6 iki 8 vienetų, sudėtos 5 galvos saugos atramos ir pan.). Į Latin NCAP rankas papuolė VW Jetta modelis buvo specialiai sukomplektuotas su visomis pagrindinėmis saugumo sistemomis ir kartu su visomis galimomis papildomomis saugumo sistemomis. Po bandymų, Latin NCAP pateikė, kad visose keleivių saugos disciplinose buvo pasiekti aukščiausi saugumo rezultatai. Keleiviams sėdintiems vaikiųkose kedutėse taip užtikrinamas aukščiausias saugumo lygis. Testuotojai taip pat labai palankiai įvertino visa automobilio saugos sistemos koncepciją, kurioje buvo numatyti ne tik avarinės, bet ir papildomos prevencinės saugumo priemonės, kaip pvz – įspėjimo apie neužsegtą saugos diržą sistemą ir naujausia 4 kanalų ABS sistema. Tai, kad naujasis automobilis VW Jetta pripažintas saugiausiu automobiliu pasaulyje, lėmė ir ankstesniais metais atlikti tyrimai, kuriuose Euro NCAP ir Australian NCAP 2011 m. atliko automobilio daužymo testus ir jo saugumą taip pat įvertino aukščiausiu balu. VW jetta jau galima išbandyti mikroautobusu nuoma ir automobiliu nuoma vilnius salone.

  Dažniausi keliautojų užduodami klausimai (3 dalis)

  Jau rašiau ne vieną straipsnį apie tai kokie dažniausiai kyla klausimai keliones metu, net ir labiausiai patyrusiams keliautojams. Klausimai kyla iš karto pasinaudojus paslaugomis pigus skrydziai iki pat kelionės pabaigos. Tam šito išvengti, jau parašiau ne vieną straipsnį, kuriuose pateikiau daug įvairių klausimų ir atsakymų į juos (atsakymus stengiausi pateikti kuo išsamesnius ir platesnius). Kadangi, tų klausimų kyla tiek daug tai rašau dar vieną straipsnį, kuriame pateiksiu dar keletą klausimų su atsakymais. Taigi, štai dar keletas klausimų (žinoma, su kuo išsamesniais ir platesniais atsakymais):

  1. „Užsisakinėdamas lėktuvo bilietą nurodžiau draugės elektroninį paštą, skrydis po savaitės, o draugė nekelia telefono. Kaip man gauti bilieto kopiją, skrydis jau po savaitės.“ Visada užsisakinėdami bilietą nurodykite savo asmeninė elektroninį paštą. Arba savo artimo, kuris tikrai nepaves. Be to, nelaukite paskutinės savaitės, nusipirkote bilietą ir iš karto priverskite jį persiųsti, nelaukite paskutinės dienos. Taigi, dar kartą pasikartosiu – visada (bet kokiu atveju) pirkdami bilietą, nurodykite savo asmeninį elektroninį paštą (bet koks nesklandumas, kaip šioje situacijoje, gali sukelti tikai nemalonių pasėkmių). Nurodytu atveju, galiu pasakyti, kad bilieto kopijos gauti nėra galimybės, todėl siūlyčiau ieškoti draugės visais įmanomais būdais ir gauti bilietą, kitaip kelionės gali tekti atsisakyti. Galiu tik nuraminti, kad draugė negalės pasinaudoti Jūsų bilietu, nes jie yra vardiniai, taigi, draugė iš Jūsų kelionės naudos neturės.
  2. „Norime veštis atostogų savo augintinį – katiną. Jei mes jį įsidėsime į rankinį bagažą ir užsesiksime, ar galėsime prasinešti pro punktą ir nusiskraidinti atostogų“. Nepykite, bet man tokia mintis atrodo kaip tikras katino kankinimas. Jeigu mylite savo augintinį tai siūlyčiau tokios minties atsisakyti. Pasakykite nuoširdžiai, ar esate matę katiną (ar kokį kitą gyvūną), kuris ramiai tūnotų užsektoje rankinėje bent pusvalandį? O gi skrydis truks daug ilgiau. Tai kaip, Jūsų nuomone, katinas išbus rankinėje kokias 6 ar 7 valandas. Gi jam ir valgyti duoti reiks. Vien pusvalandį Jūs užtruksite kol praeisite pro patikros punktą ir tektų dar melstis, kad tas katinas bent tą pusvalandį nejudėtų ir išbūtų ramiai. Jei Jūsų katiną pamatytų lėktuve kokia stiuardesė (o tai yra pakankamai tikėtina, nes jos gana dažnai vaikšto pirmyn atgal tarp žmonių), tai katinas iškart būtų atimtas ir turėtumėt daug daugiau nemalonumų.

  Kaip reklamuotis? (1 dalis)

  Turėjome pastebėti, kad šiais laikais pačių įvairiausių būdų kaip galime reklamuoti savo parduodamą produktą ar teikiamą paslaugą. Būtent nuo parduodamo produkto ar teikiamos paslaugos priklauso kokį reklamos būdą derėtų pasirinkti, tam, kad pasiekti tikslą ir geriausią rezultatą.

  Pirmiausia, reiktų išsiaiškinti patį reklamos tikslą. Jį galima apibūdinti labai įvairiai, taip kaip pavyzdžiui: reklamos tikslas – paranginti žmonės atlikti atitinkamus veiksmus reklamuojamo produkto atžvilgiu, padidinti produkto paklausą ir žinomumą. Be abejo, reikia atsižvelgti ir į reklamuojamo produko ar paslaugos specifiką, o gal Jūs reklamuojate tik renginį ar labai specifinį produktą ar paslaugą? Visada būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugos pobūdį ir tik tada atsirinkti tinkamiausią reklamos būdą.

  Šiame straipsnyje išvardinsiu kelis reklamos būdus kam, kokia reklama, mano požiūriu, yra pati tinkamiausią, kad pasiekti pagrindinį reklamos tikslą, pritraukti naujų klientų (pasiekti tikslinę produkto ar paslaugos žmonių – vartotojų auditoriją), pasiekti geriausius ir aukščiausius rezultatus.

  Taigi, pradėsiu nuo visiems gerai žinomos ir turbūt pačios populiariausios reklamos – tai reklamos televizijoje, radijuje. Šiuo būdu galima reklamuoti bet kokią prekę ir bet kokią paslaugą. Tačiau, patys puikiai žinome savo reakciją, kai vidury filmo įsiterpia reklama… Taigi, kitą kartą reikia gerai pagalvoti ar negalima sugalvoti kitokio reklamos būdo, kuris kainuotų tiek pat, bet būtų efektyvesnė?

  Kitas mano aptariamas, reklamos būdas bus reklamos stendai. Bet apie juos kitoje šio straipsnio dalyje.

  Pritrūkus pinigų – greitas kreditas

  Ne kartą pritrūkus pinigų ar atsiradus netikėtoms išlaidoms, jus gali išgelbėti greitas kreditas internetu. Tiesa, jūs turite turėti gerą kredito istoriją, neturėti vėluojamų grąžinti įsipareigojimų ir būti mokus klientas. Taip pat labai svarbu turėti geras pajamas, kurios leistų jums ne tik apmokėti pasiskolintą pinigų sumą, bet ir padengti kitas buities išlaidas. Tokiu principu vadovaujasi įmonės, suteikdamos greitąjį kreditą. Kiekvienas klientas, norintis, kad jo kreditas būtų sėkmingai suteiktas ir grąžintas, yra vertinamas vadovaujantis atsakingo skolinimosi principais bei įmonės vidaus mokumo vertinimo kriterijais. Kliento kredito mokumo vertinimo taisyklės yra patvirtinamos įmonės direktoriaus ir jomis privalo vadovautis kreditų vadybininkai ir įmonės teisininkai, ruošdami sutartis ir suteikdami kreditus.

  Pradedant ieškoti kur greitasis kreditas gali būti suteiktas, reikia įvertinti esamą situaciją ir nuspręsti, kokio dydžio kreditas bus reikalingas. Reikia skolintis tik tą sumą, kuri yra reikalinga konkrečioms išlaidoms padengti, nevertėtų prisiimti didesnių vartojamųjų kreditų, nei to iš tikrųjų reikia. Taip pat reiktų iš anksto apsispręsti, kokio tipo greitas kreditas turi būti – ilgalaikis ar trumpalaikis. Ilgalaikiam kreditui yra sudaromas grąžinimo grafikas, kuriuo vadovaujantis privalo būti grąžinama pasiskolinta suma. Trumpalaikiai vartojamieji kreditai yra apmokami iškart, pratęsiami arba pratęsiant padengiama dalis pasiskolintos sumos. Pasirinkimas, kaip apmokėti pasiskolintą sumą, priklauso nuo kliento. Tai yra laisva kliento valia, paliekant jam visas teises savarankiškai valdyti savo asmeninius finansus.

  Kaip ir buvo minėta, greitas vartojimo kreditas gali būti pratęstas papildomam laikotarpiui. Ši paslauga tampa aktuali tuomet, kai klientas negali iškart padengti susidariusios skolos, atėjus grąžinimo terminui. Klientas, sumokėjęs pratęsimo mokestį, kurį sudaro priskaičiuotos palūkanos, kredito grąžinimą gali atidėti kitam laikotarpiui. Vartojamasis kreditas dažniausiai suteikiamas nuo 15 iki 60 dienų termino, tačiau jį pratęsus, terminas pailgėja. Šiuo metu įvedus naujas atsakingo skolinimo taisykles ir reikalavimus, tikėtina, kad trumpiausi terminai išnyks, kreditoriai nebeteiks greitųjų kreditų tokiam trumpam laikui. Be abejo, dėl to padidės skaičiuojamos palūkanos, tačiau tai yra prisitaikymo prie rinkos kaina.

  Jeigu jau esate skolinęsis greitąjį kreditą, turbūt žinote, kad pradelsus jį grąžinti, yra skaičiuojamos palūkanos, dėl to susidariusi skola sparčiai auga. Ištikus tokiam įvykiui, būtina kuo skubiau susisiekti su kreditoriumi ir pranešti apie susidariusią situaciją. Vengimas bendrauti ir kreditoriaus ignoravimas reiškia tik vieną, kad greitas kreditas pabrangs, nes bus priskaičiuotos skolos išieškojimo išlaidos. Todėl prieš skolinantis iš smulkiųjų kreditų įmonės, visada reikia įvertinti savo galimybes ir įžvelgti visas galimas grėsmes.

  D.Rose’as atvedė „Bulls“ į pergalę San Antonijuje

  Retą nesėkmę namie patyrė San Antonijaus “Spurs” (24-11) ekipa, praėjusią naktį NBA rungtynėse 89:96 (22:20, 20:30, 24:15, 23:31) turėjusi pripažinti Čikagos “Bulls” (29-8) persvarą.

  Iki tol “Spurs” namie per 14 dvikovų buvo suklupę tik kartą, tačiau šįkart “Bulls” pademonstravo savo klasę.

  Po sudėtingo Derricko Rose’o dvitaškio per Timo Duncano rankas “Bulls” pirmavo 89:84, o po to, kai “Spurs” sumažino atsilikimą iki 3 taškų, paskutinę vinį į jų karstą įkalė Luolas Dengas, pataikęs iš toli likus žaisti 39 sekundes – 92:86.

  “Spurs”: Gary Nealas 21, Timas Duncanas 18 (10 atk. kam.), Tony Parkeris 11 (9 rez. perd.), Danielis Greenas 11.

  “Bulls”: Derrickas Rose’as 29, C.J. Watsonas 12, Luolas Dengas ir Joakimas Noah (13 atk. kam.) po 10.

  BWBL čempionės į savo sąskaitą įsirašė antrąją pergalę

  Kauno “VIČI-Aisčių” komanda iškovojo antrąją pergalę Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato antrajame etape – Elito diviziono varžybose. Nugalėtojo titulą ginantis Kauno klubas trečiosiose C grupės rungtynėse trečiadienį svečiuose 86:75 (24:18, 20:16, 24:19, 18:22) nugalėjo Rygos TTT (Latvija) ekipą.

  Rygos komanda turi vieną pergalę iš trijų galimų.

  “VIČI-Aistės” laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 43-29 ir pataikė 11 tritaškių iš 19 (57,9 proc.).

  TTT: Ieva Krastina 27 (7 rez. perd.), Sabine Dukate 18, Dita Rozenberga 10.

  “VIČI-Aistės”: Tatsiana Likhtarovič 19 (8 rez. perd., 7 klaidos), Aija Putnina 15, Vaida Sipavičiūtė 12 (8 atk. kam.), Vita Kuktienė 11, Mantė Kvedaravičiūtė 10.

  “Knicks” ekipa su J.Linu namuose sutriuškino “Cavaliers” krepšininkus

  Niujorko “Knicks” (18-18) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dar vieną pergalę. Komandinio žaidimo vedina Niujorko ekipa namuose 120:103 (24:31, 25:30, 33:19, 38:23) nugalėjo Klivlendo “Cavaliers” (13-20) krepšininkus.

  Puikias rungtynes sužaidė “Knicks” ekipos atradimas Jeremy Linas, kuris per 33 minutes pelnė 19 taškų (0/2 tritaškiai, 6/10 dvitaškiai, 7/9 baudos metimai), atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 5 atšokusius kamuolius.

  Carmelo Anthony prie pergalės pridėjo 22 taškus, Steve’as Novakas – 17, Amare Stoudemire’as – 14, Tysonas Chandleris – 13 (15 atk.kam.), o Imano Shumperto sąskaitoje – 12 taškų.

  Svečių gretose išsiskyrė Antawnas Jamisonas, kuris pelnė 23 taškus. 22 pridėjo Kyrie Irvingas, o Danielio Gibsono ir Tristano Thompsono sąskaitoje atitinkamai 13 ir 11 taškų.

  T.Lawsonas sugrįžimas pažymėtas pergale namuose

  Buvusio Kauno “Žalgirio” gynėjo Ty Lawsono sugrįžimas į Denverio “Nuggets” (19-17) ekipos gretas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pažymėtas pergale. Denverio ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 104:95 (29:22, 33:23, 23:26, 19:24) nugalėjo Portlendo “Trail Blazers” (18-17) krepšininkus.

  T.Lawsonas aikštėje praleido 38 minutes ir per jas pelnė 18 taškų (2/4 tritaškiai, 6/11 dvitaškiai), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 atšokusius kamuolius bei perėmė 1 kamuolį.

  14 taškų įmetė Timofėjus Mozgovas, Kennethas Fariedas ir Alas Harringtonas pridėjo po 13 taškų, Arronas Afflalo – 12, o Corey Breweris ir Jordanas Hamiltonas po 11 taškų.

  “Blazers” gretose pasižymėjo 21 tašką pelnęs Jamalas Crawfordas. LaMarcusas Aldridge’as į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 20, Wesley Matthewsas – 11, o Elliotas Williamsas ir Marcusas Camby – po 10 taškų.

  A.Guoga po pergalės: “Mano ginklas – taiklūs metimai”

  Pirmą kartą šį sezoną į aikštę oficialiose varžybose įbėgęs Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vadovas 38 metų Antanas Guoga buvo vienas jam pačiam priklausančios komandos “TonyBet” pergalės kalvių.

  “Varžovai manęs nesistengė dengti. Paliko laisvą, tai įmečiau. Rungtyniavau nemažai laiko, esu labai patenkintas savo žaidimu. Žaisiu ir kitą sekmadienį”, – sakė verslininkas po Vilniaus krepšinio sąjungos A lygos rungtynių.

  “TonyBet” šiame mače 84:66 pranoko Vilniaus kolegijos komandą, nors susirinko tik šešiese, o rungtynių pabaigoje vieno žaidėjo neteko dėl traumos.

  Kiti ekipos, kurios sudėtyje daugiausia – pasaulio atstovai ir buvę profesionalūs krepšininkai, nariai dėl įvairių priežasčių negalėjo atvykti į darbo dieną vykusias rungtynes.

  Štai vienas komandos lyderių, buvęs krepšininkas, dabar – prodiuseris Rolandas Skaisgirys kartu su “TonyBet” treneriu Kęstučiu Girštautu slidinėja Italijos Alpėse.Ten pat iškeliavę ir šios ekipos nariai, pramogų pasaulio atstovai Marijus Mikutavičius ir Gidonas Šapiro-Bilas.

  Tad A.Guogai teko nemažai žaidimo laiko. Ir 186 cm ūgio pokerio specialistas pasinaudojo jam suteikta galimybe.

  Trečiajame kėlinyje, kai Vilniaus kolegijos ekipa ėmė minti pirmaujantiems “TonyBet” krepšininkams ant kulnų, A.Guoga pataikė kelis tritaškius ir tarsi atgaivino savo bendražygius. A lygos čempionės titulą ginanti komanda vėl atitrūko nuo varžovų ir iškovojo įtikinamą pergalę.

  “Vienu metu jau atrodė, jog pavyks paimti rungtynių vadžias į savo rankas, tačiau tuomet varžovų gretose iššovė A.Guoga, kurį palikome visai laisvą stengdamiesi prižiūrėti “TonyBet” lyderius. O jo taiklūs tolimi šūviai galutinai sužlugdė visas viltis pasiekti pergalę”, – lygos tinklalapiui sakė Vilniaus kolegijos treneris Stanislovas Radziulis.

  A.Guoga iš viso pelnė 12 taškų, pataikęs 4 iš 10 tritaškių. Be to, jis atkovojo 4 kamuolius. Rezultatyviausiai žaidė buvęs krepšinio profesionalas Eligijus Redeckas, surinkęs 29 taškus.

  “Mano vienintelis ginklas – taiklūs metimai. Greičio man trūksta, aikštę matau nelabai gerai. Bet puikiai matau lanką. Todėl įmetu tritaškius. Per treniruotę esu pataikęs net 15 iš eilės tritaškių. Dažnai su draugais pasirungiam, tai nuolat pataikau 8 iš 10 tolimų metimų. Žinoma, kai niekas nedengia”, – aiškino bendrovės “TonyBet” savininkas.

  Lietuvoje gimęs ir vaikystę praleidęs, o vėliau Australijoje gyvenęs A.Guoga krepšinio aikštėje – ne naujokas: “Žaisdavau visą laiką. Ir Lietuvoje, ir Australijoje. Turiu nemažai patirties, bet ne aukščiausiame lygyje.”

  Krepšinis pastaraisiais metais užima labai didelę verslininko gyvenimo dalį. Jis remia mūsų šalies nacionalinę komandą ir klubus, yra vyrų rinktinės vadovas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) viceprezidentas. Taip pat – Anglijoje esančio Vusterio universiteto krepšinio trenerio magistro studijų pirmakursis.

  “Studijos trunka dvejus metus. Bet gali būti, kad mokslus tęsiu ir toliau, doktorantūroje. Norėčiau ateityje išmėginti save kaip krepšinio treneris. Aš gyvenu krepšiniu. Kai tik turiu laiko, žaidžiu. O ateityje, kai daugiau nusimanysiu apie šį sportą, galėsiu dar giliau į jį pasinerti”, – neslėpė A.Guoga.

  Verslininkas tikisi ir toliau dirbti Lietuvos rinktinės vadovu: “Ar taip bus, spręs LKF Vykdomasis komitetas. Norėčiau likti. Bet kad ir kaip būtų, važiuosiu į olimpinį atrankos turnyrą Venesueloje.”

  Būstą Londone turintis ir nemažai laiko ten leidžiantis A.Guoga yra ir Lietuvos olimpinis atašė šių metų olimpinėse žaidynėse, kurios vyks Anglijos sostinėje.

  Pasaulyje A.Guoga geriau žinomas kaip pokerio žaidėjas Tony G. Ar dabar, kai yra tiek su sportu ir verslu susijusios veiklos, lieka laiko pokeriui?

  “Nelabai. Pažaidžiu vieną kitą dieną per mėnesį. Be to, pagal sutartis man tenka važiuoti į kelis turnyrus. Tai dažniausiai – televizijos šou. Šioje srityje man puikiai sekasi, rezultatai jau daug metų yra puikūs. Jaučiu malonumą žaisdamas. Bet tai – tik laisvalaikio pomėgis”, – tikino A.Guoga, kurio pagrindinis pajamų šaltinis – įvairiausi verslo projektai.

  NBA čempionai patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės

  Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai Dalaso “Mavericks” (21-15) krepšininkai patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Šįsyk Dalaso ekipa svečiuose 85:96 (17:25, 32:22, 18:27, 18:22) nusileido Memfio “Grizzlies” (20-15) krepšininkams.

  Dėl nugaros skausmų “Mavericks” lyderis Dirkas Nowitzki aikštėje praleido vos 9,4 minutės ir per jas pelnė 1 tašką, atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą. Vokietis vėliau buvo priverstas palikti aikštę ir į ją nebegrįžo.

  18 taškų svečių gretose pelnė Rodrigue Beauboisas, 16 – Brandanas Wrightas, o Brendono Haywoodo sąskaitoje – 10 taškų.

  Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Marcas Gasolis, kuris per 41 minutę pelnė 22 taškus (8/14 dvitaškiai, 6/6 baudos metimai), atkovojo 11 atšokusių kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

  20 taškų prie perglės pridėjo Mike’as Conley, 18 – Rudy Gay’us, o Dante Cunninghamas įmetė 10 taškų.

  L.Kleiza vedė “Raptors” į pergalę išvykoje (video)

  Lino Kleizos atstovaujama Toronto “Raptors” (11-24) ekipa nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). “Raptors” krepšininkai svečiuose 95:84 (29:25, 22:21, 11:23, 33:15) nugalėjo Naujojo Orleano “Hornets” (8-27) ekipą.

  32 minutes aikštėje praleidęs L.Kleiza pelnė 21 tašką (5/7 tritaškiai, 2/6 dvitaškiai, 2/3 baudos metimai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius bei perėmė 1 kamuolį.

  21 tašką prie pergalės pridėjo Demaras DeRozanas, 15 – Leandro Barbosa, o Jose Calderono sąskaitoje – 12 taškų.

  Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė Marco Belinelli, kuris pelnė 20 taškų. 17 taškų įmetė Chrisas Kamanas (10 atk.kam.), po 11 – Trevoras Ariza ir Gustavo Ayonas, o Jarrett Jackas įmetė 10 taškų.

  Aiškios visos Eurolygos ketvirtfinalio poros

  Trečiadienį Eurolygoje baigėsi kovos G ir H grupėje, po kurių paaiškėjo pirmosios ketvirtfinalių poros.

  Kovo 20 dieną startuosiančiose serijose iki trijų pergalių H grupės, kurioje žaidė ir Kauno “Žalgiris”, nugalėtoja “Barcelona” žais su antrąją vietą G grupėje užėmusia Kazanės “Unics” ekipa.

  Įdomu, kad šį sezoną komandos jau kovėsi reguliariojo sezono D grupėje. Abu mačus tada laimėjo “Barcelona” – Kazanėje net 93:65, o Barselonoje 63:50.

  Tuo tarpu Eurolygos čempionės titulą ginanti Atėnų “Panathinkos” su Šarūnu Jasikevičiumi, laimėjusi G grupę, intriguojančiame ketvirtfinalyje galynėsis su Tel Avivo “Maccabi”, antrąja H grupės ekipa. Praėjusiame sezone šios komandos kovojo Eurolygos finale, o “Panathinkos” tada laimėjo 78:70.

  Ketvirtfinalių serijų nugalėtojai pateks į Eurolygos finalo ketvertą, kuris šį sezoną gegužės 11–13 dienomis vyks Stambule (Turkija).

  “Barcelona” vienintelė be pralaimėjimų baigė Top 16 etapą

  “Barcelona” įsibėgėjo. Ispanijos čempionė vienintelė Eurolygos “Top 16” etapą baigė be pralaimėjimų. Trečiadienį paskutinėse H grupės rungtynėse Xaviero Pascualio auklėtiniai namuose 70:67 (19:21, 15:12, 17:11, 19:23) palaužė Tel Avivo “Maccabi” klubą.

  Be Juano Carloso Navarro žaidusi “Barcelona” ketvirtajame kėlinyje solidžiai pirmavo (57:44), bet “Maccabi” surengė spurtą ir grąžino intrigą.

  Likus žaisti 6 sekundes Yogevas Ohayonas dėjimu sumažino “Maccabi” deficitą iki minimumo (68:67), bet Pete’as Mickealis realizavo baudas, o Guy Pninio tritaškis, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį.

  “Barcelona”: Pete’as Mickealis 20, Marcelinho Huertas 10, Kosta Perovičius 9 (8 atk. kam.).

  “Maccabi”: Richardas Hendrixas 24 (10 atk. kam.), Ketihas Langfordas 15, Guy Pnini ir Yogevas Ohayonas – po 9.

  Eurolygos ketvirtfinalyje “Barcelona” kausis su Kazanės “Unics”, o “Maccabi” – su Atėnų “Panathinaikos”, kuriame žaidžia Šarūnas Jasikevičius.

  “Emporio Armani” nugalėję “Fenerbahce Ulker” užkirto jiems kelią į kitą etapą

  Nors Milano “Emporio Armani” (3-3) ekipa nebeturėjo šansų patekti į Eurolygos atkrintamąsias, tai nesukliudė Sergio Scariolos auklėtiniams švęsti pergalę.

  Italijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje 85:72 (20:21, 26:19, 20:15, 19:17) nugalėjo Stambulo “Fenerbahce Ulker” (2-4) ir užkirto jiems kelią į tolimesnį etapą.

  Turkijos komandai buvo reikalinga pergalė, nes Kazanės “Uniks” namuose 63:68 neatsilaikė prieš Atėnų “Panathinaikos” krepšininkus.

  “Emporio Armani”: Malikas Hairstonas 27, Alessandro Gentile 12, Ernestas Bremeris ir Omaras Cookas (8 rez. perd.) po 10.

  “Fenerbahce Ulker”: Emiras Preldzičius 15, Bojanas Bogdanovičius 14, Roko Leni Ukičius ir Jamesas Gistas (9 atk. kam.) po 12.

  M.Kalnietis: “Liūdna, kad žaidžiame tarsi dirbdami valdišką darbą”

  Prieš sezono daug vilčių kėlęs Kauno “Žalgirio” žygis Eurolygoje baigėsi dar vienu pralaimėjimu. Lietuvos čempionai turėjo potencialo, tačiau jo neišnaudojo.

  “Labiausiai liūdina mūsų komandos veidas. Tiksliau, kad jo nėra. Žaidžiame be ugnelės, tarsi dirbdami valdišką darbą – jokio mėgavimosi krepšiniu”, – nusivylimo po pralaimėjimo 71:77 trečiadienį Kantu “Bennet” klubui namuose neslėpė įžaidėjas Mantas Kalnietis.

  Anot jo, “Žalgiris” antrajame Eurolygos etape tiesiog buvo silpnesnis už varžovus.

  “Mes galime žaisti geriau, bet kas iš to? Kitos komandos parodė, kad “Top 16″ etape yra laipteliu aukščiau už mus. Jos išlaiko nusiteikimą, energiją visas rungtynes, o mes po vienos geros atkarpos grimztame į dugną ir pradedame gelbėtis pavieniais veiksmais. Liūdna”, – atviravo M.Kalnietis.

  – Be ugnelės “Žalgiris” šį sezoną žaidžia beveik visada. Kur slypi problema? Gal kažkas nedera komandoje?

  – Nežinau, kas nedera. Esame ne komanda, o grupė atskirų žaidėjų. Visi puikiai žinome, kad galime žaisti gerai, bet tam turime žaisti kartu. Po vieną mus išlaužo, išlaužo ir viskas.

  – Gal komandą iš vėžių išmušė sezono pradžia, kai kelis kartus keitėsi trenerių štabas?

  – Nežinau, atrodo, kad vienu metu jau buvome pagavę tą rimtą. Bet paskui vėl kritome į duobę. Stringame tiek Eurolygoje, tiek LKL. Trūksta pozityvios energijos.

  – Gal pritrūko motyvacijos?

  – Turėjo užtekti, tačiau iš žaidimo to nepasakyčiau. Nors šis mačas nieko nelėmė, bet taip žaisti paskutinėse rungtynėse prie savo gerbėjų – negalima. Kažkas netaip.

  ŽYMĖS: Eurolyga, Kauno “Žalgiris”

  “Panathinaikos” su Š.Jasikevičiumi įveikė Kazanės “Unics”

  Pergale Eurolygos “Top 16” etapą baigė vietą ketvirtfinalyje jau anksčiau užsitikrinusi Atėnų “Panathinaikos” (5/1) komanda su Šarūnu Jasikevičiumi, kuri svečiuose 68:63 (22:21, 18:17, 12:10, 16:15) įveikė Kazanės “Unics” (3/3) krepšininkus.

  Nepaisant šios nesėkmės, Kazanės krepšininkai taip pat pateko į Eurolygos ketvirtfinalį. Duris Rusijos klubui atvėrė Milano “Emporio Armani” komandos pergalė prieš Stambulo “Fenerbahce Ulker” klubą.

  Nors Kazanės ir Milano komandos surinko vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių, o tarpusavyje pasidalijo po pergalę, Rusijos komandą į ketvirtfinalį išvedė geresnis įmestų ir praleistų taškų santykis tarpusavio rungtynėse.

  20 minučių trečiadienį aikštelėje praleidęs Š.Jasikevičius pelnė 10 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 2/2, baudos 2/2) taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, 2 sykius pažeidė taisykles bei išprovokavo varžovo pražangą.

  “Unics”: H.Domercantas 19 (tritaškiai 4/7), K.McCarthy 11 (6 atk. kam.), M.Wilkinsonas (7 atk. kam.) ir N.Jawai – po 10.

  “Panathinaikos”: M.Batiste’as 12, Š.Jasikevičius 10, D.Diamantidis 9 (5 rez. perd.), A.Maričius ir K.Kaimakoglou – po 8.