Category Archives: Konkursai

Naujoviška bendruomenė

Sex pažintys dabar gana gerai paplitusi bendravimo ir komunikavimo era. Dabar čia yra apie vienas milijonas Lietuvos gyventojų. Čia jūs galite užregzti, patį karščiausią romaną, visoje žemėje, arba tiesiog susirasti gyvenimo draugą, su kuriuo praleisite visas savo likusias dieneles. Romanai dažniausiai čia būna trumpalaikiai, tačiau nenustebkite, jei rasite ir netrumpalaikių.

Tokių svetainių turinį sudaro tik gyvenimu nusivylę, ir dažniausiai išsiskyrę žmonės. Taip pat, čia nerasite jokių paauglių. Sex pažintys yra tik pažintys suaugusiesiems. Čia vaikams kišti savo mažas nosytes yra tiesiog draudžiama. Pagal Lt respublikos įstatymus, į tokio tipo puslapius vaikai yra įleidžiami tik Nuo aštuoniolikos metelių. Pažeidus šį įstatymą gali grėsti rimta bauda, ir net metai pataisos namuose. Taip pat, kadangi žinoma, jog tokiuose tinklapiuose pasitaiko įtin daug tokių dalykų, kaip sukčių, tad visa prieiga prie šitų tinklapių yra ribojama paprašymu, pateikti kažkokius tam tikrus savo asmeninius duomenis, įrodančius, kad jūs iš tikrųjų egzistuojate ir kad Jums, kaip internautui, kuris nori užmegzti rimtus santykius, yra aštuoniolika metų, kitaip sakant, tas skaičius aštuoniolika nusako tik jūsų pilnametyste.

Taip pat tokie portalai yra dabar labai paženge naujomis technologijomis. Čia niekada nepamatysite žmogaus be nuotraukos, kadangi nuotrauka yra privaloma. Arba pamatysite, tačiau tai bus tarkim tokioje svetainėje kaip sms pažintys, kur viskas vyksta per sms.

Hostingas krepšininkams?

Aš buvau kadaise nelabai geras mokinys, todėl mane išsiuntė į armiją. Na žinoma, tai buvo baisu visiems. Ypatingai mano mamai. Mano  tėtis buvo kareivis.. Žinoma, likimas smogė stiprų smūgį mūsų šeima, kadangi mano tėvelis amžinatelsį mirė per apsilankymą misijoje Afganistane. Jis mirė už tėvyne, tad dabar jis yra palaidotas taip pat garbingai, kaip ir mirė. Aš didžiuojuosi, kad gavau tokį tėti, ir visai nesvarbu, kad jo dabar nėra šalia manęs.  Na žinoma, taip, man labai trūksta tėčio ir kad esu jau ir didelis vyras, ilgesys daro savo. Tėtis man buvo pats geriausias.. Jis net nematė mano pilnametystės gimtadienio. Tai man iš tikrųjų buvo skaudu. Kol buvau kariuominėje išmokau daug ko. Kalbėdavomės dažnai su kareiviais apie ateitį, ką darysime kai pabaigsime kariuomenę. Keli sake, jog dirbs medikais. Na o keli nutarė jog kurs savo verslus. Idėjų galima buvo prisigraibstyti saujomis. Tiksliau kaip kurie netgi taip ir darė.  Rašėsi viską į savo dienoraščius. Taip pat jau pradėjo kurti iš karto verslo planus naktimis, kaip kurie rašė knygas, romanus, eiles.. Siuntė jas savo merginom jei rado laiko kada ir jeigu tokias iš viso turėjo. Aš sumaniau išsiaiškinti kas yra hostingas, ir web hostingas. Kadangi tai išmanau gana gerai, ir tikrai žinosiu kaip viską kuo geriau padaryti. Teiksiu kareiviškus ginklus

Pirmasis 24krepsinis.lt konkurso nugalėtojas – Vytenis16

Atėjo diena, kuomet privalome padovanoti savo auktyviausiam lankytojui pažadėtą prizą. 24krepsinis.lt pirmojo konkurso nugalėtoju tapo narys “Vytenis16“, kuriam padovanosime norimus sportinius batelius iš mūsų parduotuvės!

Taip pat norėjome pranešti, jog konkursas prasideda iš naujo! Prizas nesikeičia, sąlygos nesikeičia. Vasario 20 dieną apdovanosime aktyviausią (ne tik pagal komentarų skaičių) portalo lankytoją!

Su konkurso nugalėtoju susisiekta el.paštu, informuosime kaip vyks prizo įteikimo ceremonija. Visus kitus portalo lankytojus kviečiame ir toliau aktyviai dalyvauti diskusijose, nes už tai galite laimėti sportinius batelius. KONKURSAS TĘSIASI.