Category Archives: Krepšinio legendos

Naujoviška bendruomenė

Sex pažintys dabar gana gerai paplitusi bendravimo ir komunikavimo era. Dabar čia yra apie vienas milijonas Lietuvos gyventojų. Čia jūs galite užregzti, patį karščiausią romaną, visoje žemėje, arba tiesiog susirasti gyvenimo draugą, su kuriuo praleisite visas savo likusias dieneles. Romanai dažniausiai čia būna trumpalaikiai, tačiau nenustebkite, jei rasite ir netrumpalaikių.

Tokių svetainių turinį sudaro tik gyvenimu nusivylę, ir dažniausiai išsiskyrę žmonės. Taip pat, čia nerasite jokių paauglių. Sex pažintys yra tik pažintys suaugusiesiems. Čia vaikams kišti savo mažas nosytes yra tiesiog draudžiama. Pagal Lt respublikos įstatymus, į tokio tipo puslapius vaikai yra įleidžiami tik Nuo aštuoniolikos metelių. Pažeidus šį įstatymą gali grėsti rimta bauda, ir net metai pataisos namuose. Taip pat, kadangi žinoma, jog tokiuose tinklapiuose pasitaiko įtin daug tokių dalykų, kaip sukčių, tad visa prieiga prie šitų tinklapių yra ribojama paprašymu, pateikti kažkokius tam tikrus savo asmeninius duomenis, įrodančius, kad jūs iš tikrųjų egzistuojate ir kad Jums, kaip internautui, kuris nori užmegzti rimtus santykius, yra aštuoniolika metų, kitaip sakant, tas skaičius aštuoniolika nusako tik jūsų pilnametyste.

Taip pat tokie portalai yra dabar labai paženge naujomis technologijomis. Čia niekada nepamatysite žmogaus be nuotraukos, kadangi nuotrauka yra privaloma. Arba pamatysite, tačiau tai bus tarkim tokioje svetainėje kaip sms pažintys, kur viskas vyksta per sms.

Hostingas krepšininkams?

Aš buvau kadaise nelabai geras mokinys, todėl mane išsiuntė į armiją. Na žinoma, tai buvo baisu visiems. Ypatingai mano mamai. Mano  tėtis buvo kareivis.. Žinoma, likimas smogė stiprų smūgį mūsų šeima, kadangi mano tėvelis amžinatelsį mirė per apsilankymą misijoje Afganistane. Jis mirė už tėvyne, tad dabar jis yra palaidotas taip pat garbingai, kaip ir mirė. Aš didžiuojuosi, kad gavau tokį tėti, ir visai nesvarbu, kad jo dabar nėra šalia manęs.  Na žinoma, taip, man labai trūksta tėčio ir kad esu jau ir didelis vyras, ilgesys daro savo. Tėtis man buvo pats geriausias.. Jis net nematė mano pilnametystės gimtadienio. Tai man iš tikrųjų buvo skaudu. Kol buvau kariuominėje išmokau daug ko. Kalbėdavomės dažnai su kareiviais apie ateitį, ką darysime kai pabaigsime kariuomenę. Keli sake, jog dirbs medikais. Na o keli nutarė jog kurs savo verslus. Idėjų galima buvo prisigraibstyti saujomis. Tiksliau kaip kurie netgi taip ir darė.  Rašėsi viską į savo dienoraščius. Taip pat jau pradėjo kurti iš karto verslo planus naktimis, kaip kurie rašė knygas, romanus, eiles.. Siuntė jas savo merginom jei rado laiko kada ir jeigu tokias iš viso turėjo. Aš sumaniau išsiaiškinti kas yra hostingas, ir web hostingas. Kadangi tai išmanau gana gerai, ir tikrai žinosiu kaip viską kuo geriau padaryti. Teiksiu kareiviškus ginklus

Kreditorių teisės ir pareigos fizinių asmenų bankroto procese

Kreditorių reikalavimai fizinio asmens bankroto atveju, turi būti patvirtinti teismo. Kreditoriai turi teisę pareikalauti, kad jų reikalavimai būtų tenkinami plane numatyta tvarka ir terminais, dalyvauti ir ginti savo interesus administratoriaus šaukiamuose kreditorių susirinkimuose. Kreditoriai gali raštu  iš anksto balsuoti dėl kiekvieno kreditorių susirinkimo darbotvarkėje įrašyto sprendimo projekto. Gauti iš bankroto administratoriaus veiklos ataskaitą apie bankroto proceso eigą. Fizinio asmens bankroto proceso metu vadovaudamiesi teisinių norminių dokumentų nuostatomis kreditoriai gali reikalauti atlyginti dėl fizinio asmens ar bankroto administratoriaus kaltės patirtus nuostolius. Kreditoriai gali pateikti siūlymus tiek fiziniam asmeniui tiek ir bankroto administratoriui dėl plano. Jie gali  kreiptis į kreditorių susirinkimą dėl netenkinamos bankroto administratoriaus veiklos ar jo pakeitimo ir pasiūlyti kitą bankroto administratoriaus kandidatūrą.

Kreditoriai gali skųsti teismui kreditorių susirinkimo priimtus sprendimus per 14 dienų nuo tos dienos, kai sužinojo apie tokius sprendimus. Esant poreikiui kreditoriai gali kreiptis į teismą dėl fizinio asmens bankroto bylos nutraukimo.

Kreditoriai gali suteikti pagalbą dėl tokių skolinių įsipareigojimų, kurie susidarė iki fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo ir jos nagrinėjimo metu, vykdymo.

Esant poreikiui kreditoriai gali  kreiptis į teismą dėl administratoriaus atstatydinimo ir pasiūlyti naują bankroto administratoriaus kandidatūrą.

Kreditoriai gali  spręsti visus kitus kreditorių kompetencijai pagal šį įstatymą priskirtus klausimus.

Skirtingos kalbos

Anglų lietuvių

Tikriausiai dabar žiūrite serialus, ypatingai kai šalta? Arba žiūrite televizorių. Tikrai, galiu lažintis, kad net ir dabar jums beskaitant šį straipsnį yra įjungtas televizorius, kuris rodo velniai žino ką, nes jūs į jį nekreipiate dėmesio. Jūsų dėmesys yra sukoncentruotas ties šiuo straipsniu ir jūs gilinatės į tai kas čia bus parašyta. Kaip ir minėjau , tikriausiai daugelis iš jūsų žiūrite serialus, ir nebūtinai per televizorių, kadangi kaip kuriems iš jūsų nėra tiesiog įdomių serialų per patį televizorių. Tikriausiai pastebėjote, jog daugiausiai rodomų serialų per televizorių dabar yra detektyvai ir trileriai. Jokios meilės, arba meilė bet tik per atrakcijas ir akcijas. Tikrai, jau norėtųsi tokių normalių serialų, o lietuviai tikriausiai mato vien tik smurtą gyvenime ir nieko daugiau, todėl ir kuria, vien tik tokius nesąmoningus serialus. Ir aš nesukonkretinsiu būtent tam tikro serialo. Tačiau dabar tikriausiai geriausi serialai yra internete, ir jie yra tikrai ne lietuvių o amerikiečių. Kadangi ne visi lietuviai yra ant tiek gabūs, ir ne visi moka jie moka taip puikiai anglų lietuvių kalbas, kaip jaunoji karta. Taip dabar šią kalbą yra tikrai visai nesunku išmokti, kadangi šią kalbą galima išmokti ir per video ir per audio ir tiesiog skaitant angliškus vadovėlius ir knygas. Tačiau šią kalbą lengviau įvaldo jaunoji karta. Jie dabar turi suteiktas galimybes vaikščioti į mokyklą ir keturias ar penkias valandas į savaitę turėti šį malonumą. Tačiau nenukrypstant nuo temos, serialų vertėjai sėdi per naktis, kad tik galėtų ir kuo tiksliau išverstu jums jūsų mylimą serialą arba jį perkalbėtų. Įsivaizduokite, kiek gi darbo galima būtų įdėti į tai. Žinoma, jie tai daro ne už ačiū, tačiau jų bemiegės naktys tikrai vertos jūsų žiūrėjimo ir įvertinimo. Ten gali dirbti žmonės kurie labai gerai moka anglų kalbą ir moka išversti visas jam duotas užduotis. Todėl siūlau varvinti akis ne prie televizoriaus ir nieko gero nematyti, o žiūrėti per kompiuterį geriausius pasaulyje serialus

Legendinis Lietuvos krepšininkas A.Sabonis šiandien švenčia gimtadienį

Dabartinis Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas, bei geriausias visų laikų Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis šiandien švenčia savo gimtadienį, šiandien krepšinio legendai sukako 47 metai.

Šie metai A.Saboniui labai sėkmingi. Lietuvis buvo Europos čempionato, vykusio Lietuvoje, ambasadoriumi, stebėjo kaip jo sūnus tampa pasaulio jaunimo čempionu, buvo išrinktas LKF prezidentu.Tačiau Sabui šiais metais buvo pašlijusi sveikata, legenda kurį laiką gulėjo Kauno klinikose.

Lietuvis per savo 24 metus trukusią profesionalaus krepšininko karjerą žaidė, taip pat A.Sabonis rungtyniavo už Atlanto.

Krepšinio legendos – Draženas Petrovičius

BallinEurope Lietuva tęsia pradėtą krepšinio legendų rubriką. Šiandien Jums norime pristatyti legendinį Kroatijos krepšininką, vadinamą geriausiuvisų laikų Europos krepšininku – Draženą Petrovičių.

Jugoslavijos ir Kroatijos rinktinių garbę gynęs legendinis krepšininkas 1993 metais žuvo autoavarijoje.

Karjeros pradžia – gimtinėje

Būdamas vos 13 metų Petrovičius pradėjo savo karjerą „BC Šibenka“ jaunimo ekipoje, o jau po dviejų metų pateko į pagrindinę ekipą. Kartu su jaunuoju D.Petrovičiumi, „BC Šibenka“ dukart, 1982 ir 1983 metais, pasiekė R. Koračo taurės finalą, tačiau abu kartus jame pralaimėjo ir teko tenkintis vicečempionų titulu. Continue reading

Krepšinio legendos: Arvydas Sabonis

BallinEurope Lietuva pradeda naują įrašų seriją – Krepšinio legendos. Kiekvieną sekmadienį mes Jums pristatysime po vieną krepšinio legendą – ryškiausi komandiniai ir asmeniniai pasiekimai, žaidimo stilius, pripažinimas, kitų krepšininkų nuomonės.

Krepšinio legendų rubriką pradėsime pristatydami didžiausią Lietuvos ir tikriausiai visos Europos krepšinio legendą – Arvydą Sabonį.

46 metų 220 cm ūgio vidurio puolėjas lygiai prieš 10 dienų tapo pirmuoju lietuviu patekusiu į NBA Šlovės muziejų. A.Saboniui teko garbė atlikti savo kalbą, kuri buvo itin trumpa, Springfilde.

„Man ir mano šaliai ši diena yra ypatinga. Man didelė garbė čia būti. Noriu padėkoti savo šeimai, tėvams, draugams, komandos draugams, treneriams. Ypač esu dėkingas „Trail Blazers“ klubui ir komandos gydytojams. Jie tikėjo manimi ir padėjo po sunkios traumos grįžti į profesionalų krepšinį. Tik dėl jų dabar esu su jumis kartu“, – kalbėjo A.Sabonis.

Tiesa, prieš metus legendinis Lietuvos krepšininkas buvo įtrauktas ir į FIBA Šlovės muziejų. Continue reading