Category Archives: Naujienos

Kaip originaliai įteikti dovanas?

Ne tik pačios dovanos ar jų supakavimas, tačiau ir įteikimas yra labai svarbus. Atkišti ranką, kurioj yra maišelis yra visiškai neoriginalu ir net parodoma tam tikra apatija gavėjui. O juk kasmet susitinkame su gražiausiomis šventėmis, kurios galėtų būti geriausias impulsas nustebinti artimą žmogų. Pateiksime jums kelis labai originalius ir gražius būdus, kurie padės nustebinti mylimą žmogų. Pasirinkite labiausiai tinkantį. Svarbiausia, kad visi jie labai originalūs ir tinka nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Nustebinkite mylimą žmogų, juk jo šypsena – vertingiausias dalykas, kurį galite gauti.

 • Sukurkite žemėlapį, kuriuo keliaujant asmuo turėtų rasti savo dovanėlę. Šis žaidimas tikrai ne tik vaikams. Netgi priešingai. Kiekvienas vyresnis asmuo pasijus lyg sugrįžęs į vaikystės laikus, kuomet gauti dovaną buvo toks stebuklingas procesas. Pasirinkite konkretų maršrutą. Jis gali būti ne tik namo ar kiemo, tačiau net ir viso miesto dydžio. Apgalvokite idėją ir ją įgyvendinkite. Juk taip originalu.
 • Padarykite sveikinimą per radiją. Internetas pavogė daugelio kitų prietaisų funkcijas, tad gauti kokį nors pranešimą per radiją yra labai originalu ir sentimentalu. Pasinaudokite tokiomis galimybėmis nustebinti mylimą žmogų.
 • Padarykite staigmeną gimtadienį, kurios metu žmogus visiškai netikėtai būtų užkluptas. Žinoma, šis sveikinimas tink tik jubiliatas, kitomis progomis, kaip kad ir kokios velykos, jis tikrai ne toks veiksmingas ir naudingas. Geriausia, jei susitartumėte draugų būryje, kad niekas jo nepasveikintų. Pastarasis pamanytų, kad visi pamiršto ir štai būtų labai nuoširdžiai nustebintas tokia nuostabią dovana – vakarėliu.
 • Darykite nuostabiausias staigmenas visą savaitę. Atneškite pusryčius į lovą, dovanokite mielas dovanėles… Ir taip 7 dienas. Paskutinioji diena, žinoma, turi būti kuo ypatingesnė.

Kaip matote, idėjų daug, o joms realizuoti beveik nereikia visiškai jokių finansų. Daugeliu atveju, daugiausiai viskas remiasi į laiką. Kuo anksčiau pradėsite galvoti, kaip nustebinti mylimą žmogų, tuo greičiau galėsite džiaugtis nuostabiomis idėjomis. Artimo žmogaus šypsena nieko nekainuoja, tačiau tuo pačiu sukuria nuostabią aurą, kuria pasinaudoti tiesios privalu.

 •  

  Pirmos paskolos nemokamai: Lietuva ir Estija. Kodėl verta pasinaudoti galimybe?

  Kuomet prireikia paskolos iš greitųjų kreditų kompanijų – vienas iš pagrindinių aspektų, kurie nulemia iš kurios firmos pasiskolinsime – pirmos paskolos galimybės. Yra tokių įmonių, kurios suteikia galimybę pirmą kartą pasiskolinti nemokamai. Paprasčiau: kiek pasiskolinote, tiek ir turėsite grąžinti. Kodėl firmos suteikia tokias skolinimosi galimybes? Kadangi jos tiki, kad jei vieną kartą jau pasiskolinote iš firmos, jums buvo suteikta visa naudinga info, tad jei kada vėl prireiks paskolos – tikrai grįšite skolintis iš tos pačios įmonės. Taip įmonė tarsi nori užsidėti garantą, kad jai pavyks praplėsti savo ištikimų klientų ratą. Žinoma, tokių firmų, kurios suteikia pirmos paskolos nemokamas galimybes nėra daug. Iš tų, kurios yra, pasirinkite mažiausias palūkanas keliančias. Nors jų jums, skolinantis pirmą kartą, sumokėti nereikės, visgi, jei išties, teks pasiskolinti dar kartą – geriau jau iškart būkite apsidraudęs, kad pasirinkote geriausią variantą iš visų įmanomų. Paskolos ir kreditai skiriasi keliais aspektais, kurie ir lemia įmonės pasirinkimą. Kurios iš jų suteikia nemokamas pirmos kredito skolinimosi galimybes? 

  Pop kreditas, Lit kreditas, Ferratum – firmos, kurios firmą paskolą suteikia be jokių papildomų mokesčių. Lygiai tos pačios firmos puikiai savo veiklą vykdo ir Estijoje, tad jei jums reikia greitojo kredito, kuris pirmą kartą jums visiškai nieko nekainuotų – apsilankykite šių firmų oficialiose svetainėse ir rasite daugiau detalios informacijos. http://laenude.com/  puslapyje galite daugiau rasti naudingos informacijos apie Estijoje veiklą plėtojančias kredito kompanijas. Deja, visa informacija pateikta estų kalba, tačiau šiuolaikinės, nemokamos vertimo technologijos jums nesukels papildomų problemų norint sužinoti detalesnę informaciją. 

  Puikiausia, kad egzistuoja nemažai internetinių puslapių tiek lietuvių, tik kitomis kalbomis, kuriose galite rasti firmų palyginimus, Taigi, ne tik pirmo kredito skolinimosi atžvilgiu, tačiau taip pat ir paskolų dydžiu bei laikotarpiu, per kuriuose reikia grąžinti pasiskolintą kreditą, terminais. 

  !!! !!!  !!!  Mes rekomenduojame visada skolintis iš tos pačios firmos, o ne kaskart naudotis iš naujo nemokamos pirmos paskolos galimybėmis. Taip po truputi Jūs užsitarnausite lojalaus kliento vardą ir galėsite skolintis naudojantis labai mažomis palūkanomis. Patikėkite, taip išlošite nepalyginamai daugiau. 

  !!! !!! !!! Būtinai pasidomėkite kiekvienos firmos palūkanomis. Net jei skolinatės pirmą kartą, nereiškia, kad tai ir bus vienintelis. Vėliau nesuklysite, jei būsite išsianalizavęs daug firmų.

  !!! !!!  !!! Pasidomėkite ar pirma paskola neįpareigoja kokioms nors sankcijoms. Pavyzdžiui, kad galite pasiskolinti tik tam tikrą pinigų sumą arba privalote pasiskolinti ir antrą kartą iš tos pačios firmos.

  Tiek Lietuvoje, tiek Estijoje yra daug kreditą teikiančių kompanijų, kurios siūlo skolintis patogiomis sąlygomis. Visgi, geriausias pasirinkimas yra tada, kai galite gauti tai ko norite nemokamai. Pirmas kreditas nemokamai – geriausias pasirinkimas. Pasinaudokite juo. 

  Kaip pasiskolinti iš Latvijos kompanijų?

  Didelis judėjimas tarp valstybių paskatino žmonių siekį kurtis visiškai kitose valstybėse. Šiuo metu nemaža dalis lietuvaičių mielai gyvena kaimyninėje Latvijoje. Kultūra ten labai panaši, kaip ir Lietuvoje, juolab, pragyvenimo lygis yra gana labai panašus.Nors tradiciškai lietuvaičiai mieliau keliauja į tokias šalis, kaip Anglija, Ispanija ar panašiai, visgi, siekis likti netolimose Baltijos šalyse yra gana didelis. Taigi, šįkart norėtume pakalbėti apie Latvijos kreditą teikiančias kompanijas, kurios Lietuvoje yra gana patvariai įsikūrusios. Žinoma, kaip ir Lietuvoje, taip ir Latvijoje galite rasti gana platų kreditus teikiančių kompanijų pasirinkimą. Tokiu atveju turėtumėte džiaugtis, nes pasirinkimo galimybėms esant plačioms visada pavyks rasti konkrečiai jums labiausiai tinkantį variantą. Renkantis labiausiai jums tinkančią kreditus teikiančią kompaniją labiausiai reikia atkreipti dėmesį į šiuos faktorius, kadangi jie daugiausia reguliuoja pasirinkimus ir sprendimus, kurie gali nulemti, kurią firmą ruošiatės pasirinkti.

  1. Ar pirma paskola yra suteikiama nemokamai. Tai labai dažnas veiksnys nulemiantis žmogaus siekį pasiskolinti iš konkrečios firmos. Tos įmonės, kurios pirmą paskolą suteikia be papildomų palūkanų visada laimi, kadangi daug daugiau žmonių nori skolintis būtent iš jų. Ātrie kredītiišvertus iš latvių kalbos reiškia greitasis kreditas. Deja, ne visos ir Latvijoje egzistuojančios firmos suteikia kreditus nemokamai (pirmuosius). Pasiieškokite, kurios suteikia šio pobūdžio privilegiją ir nemažai sutaupysite.
  2. Kalbant apie pirmą kreditą nemokamai, daugelis firmų  tokio tipo pirmą paskolą suteikia su labai ribota maksimalia pinigų suma. Logiška, kadangi jau galite pasiskolinti nemokamai, tai tikrai nebus atvertos plačios galimybės gauti daug pinigų. Atitinkamai, kiek jums pinigų reikia ir kur juos žadate leisti galite rasti ir labiausiai jums tinkantį variantą. Tiesa, jei gyvenate Latvijoje ir šiuo metu ieškote tinkamiausių firmų – http://www.kredita.lv/ suteiks jums daug naudingos informacijos. 
  3. Labai dažnai žmonės koreguoja ir kredito kompaniją pagal tai, per kiek laiko reikia gražinti pasiskolintą pinigų sumą. Nepaisant to, kad dažniausiai grąžinimo laikotarpis varijuoja priklausomai nuo to, kiek pasiskolinote – kiekviena firma suteikia skirtingus gražinimo laikotarpius priklausomai nuo palūkanų.
  4. Kai kurios firmos taiko amžiaus cenzą, dėl kurio žmonės negali pasiskolinti. Pilnametystė aktuali visur, tačiau kai kurie neskolina net ir asmenims, kurie jau yra sulaukę pensijinio amžiaus. Ir visiškai nesvarbu, kad jie dirba. Gal kiek ir nesąžininga, tačiau yra kaip yra, o egzistuoja firmų, kurios tokių cenzų net neturi, tad pasiskolinti yra kur kas paprasčiau.

  Latvijoje firmos, kurios teikia paskolas, egzistuoja tokiomis pat sąlygomis kaip ir Lietuvoje. Jei gyvenate šioje šalyje ir jums prireikė pinigėlių – kreipkitės į tai suinteresuotas firmas. jos ne tik jums paskolins, jei tokios galimybės egzistuoja, tačiau tuo pačiu ir suteiks visą naudingą informaciją, kurios tik gali prireikti, siekiant gauti norimą pinigų sumą.

  Kodėl verta skolintis iš greitųjų kreditų firmų?

  Egzistuoja nemažai skirtingų būdų pasiskolinti. Kadangi variacijos plačios – negalime per prievartą kišti greitųjų kreditų kompanijų. Nors mūsų akimis žiūrint, tai pats patraukliausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą. Suvokdami pliusus, kurie rodos yra akivaizdus, būtent ir jums siūlome pasinaudoti firmomis. Kreditų bendrovės suteikia palankias skolinimosi galimybes. Kuomet jos egzistuoja, nepasinaudoti galimybe užglaistyti savo finansines duobes būtų kvaila. Juolab, galima palaukti akcijų ir pasiskolinti tokiu metu, tai procentai būna ypač maži. Tuomet paskola būna beveik nemokama…

  • Greitieji kreditai teikiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, tad jei dėl ko nors būsite nepatenkintas arba jums pasirodys, kad kreditai paaugo ir jūs permokate – visada galite kreiptis į specializuotas įstaigas, kurios problemą išspręs.
  • Kadangi viskas vyksta oficialiai, jums neteks aiškintis, kodėl reikia konkrečios pinigų sumos. Išleiskite paskolą ten, kur tik norite.
  • Greitieji kreditai nereikalauja jokio laiduotojo. Jūs pats esate svarbiausias asmuo ir jei manote kad pinigus grąžinti pavyks – reiškia taip ir bus.
  • Greitasis kreditas internetu suteikiamas be jokio užstato. Viskas remiasi į tai, kiek pinigų kas mėnesį gaunate į savo sąskaitą. Kuo daugiau, tuo didesnę pinigų sumą gausite. Išskyrus Mogo.lt, kuri suteikia paskolą tik tokiu atveju, jei užstatote savo automobilį.
  • Jei pinigų negalėsite grąžinti laiku – apie tai praneškite firmai. Už papildomą mokestį jums bus pratęstas grąžinimo laikotarpis. Tai kur kas geriau, nei veltis į teismus, nes firma teisi ir pinigus privalėsite gražinti.
  • Daugelis firmų pirmą kreditą suteikia nemokamai. Žinoma, būtinai pasidomėkite kurios ir panašiai. Taip pat, jei jau planuojate imti iš firmos, kuri pirmą kreditą suteikia nemokamai, būtinai pasidomėkite ir tolimesnėmis sąlygomis: kuo palūkanos kainuos paskui. Dažnai kartą pasiskolinę asmenys tai daro dar ir dar kartą.

  Lietuvoje, kaip tokio dydžio šalyje, yra gana nemažai firmų, kurios siūlo skolinti būtent iš jų. Galbūt todėl, daugeliu atveju, apsisprendimas yra toks komplikuotas. Aišku, svarbiausia, kad plačios pasirinkimų galimybės egzistuoja. Jei būtų vos viena firma, nesant konkurencijai, kaip visada laimėtų didelė kompanija.

  Greitieji kreditai stengiasi kaip įmanydami padėti žmonėms atsistoti ant kojų. Daugelis firmų netgi suteikia paskolos tokiais atvejais, jei žmogus neatitinka sąlygų: neturi darbo arba jo pajamos nėra tokios didelės, kurių užtektų paskolai gauti. Tai tik parodo, kad kreditus teikiančioms kompanijoms išties rūpi pats žmogus. 

  Tai daug geresnis pasirinkimas nei bankai. Žinoma, pastarieji suteikia kur kas didesnes paskolas, tačiau yra ir tokių paskolų kompanijų, kurios gali suteikti kreditą net iki 34 000 ar net 50 000 litų. Tokiu atveju pasiskolinti verta daug labiau iš firmų, nes joms nereikia jokio užstato.

  Skolinimosi galimybės labai plačios. Pasinaudokite jomis ir gyvenkite laisvai negalvodami apie savo finansus.

   

  Suknelių spalvos ir mėgavimasis jomis

  Kiekviena mergina žino, jog moteriškumą lengviausia perteikti dėvint suknelę. Kad ir kokios jos būtų: ilgos, trumpos, raštuotos, vienspalvės – jos suteikia žavesio, kurio negali atimti net ir susivėlusi šukuosena ar nusivalęs makiažas. Taigi, suknelės išties padeda pabrėžti moteriškumą. Labai svarbu rasti modelį, kuris tinkamai astkleistų vidinį moters grožį, jos žavesį, tačiau daugeliu atveju tai nėra labai paprastas dalykas. Žinoma, internete yra apstu informacijos apie tai, kaip suknelės turėtų ieškotis stambios arba aukštos merginos. Tačiau net ir žinios ne visada priverčia pasirinkti teisingai. Tiesa, daugelis užmiršta, jog modelis nėra vienintelis dalykas, kurios formuoja nuostabią moters išvaizdą dėvint suknelę. Vasarinės suknelės internetu reikalauja bent jau minimalių žinių ir apie teisingą spalvų pasirinkimą. Šiuo atveju internete taip pat galite rasti labai daug naudingų patarimų, tačiau svarbu juos perskaityti dar prieš nusiperkant suknutę, kurią turėsite dėvėti visą sezoną, tačiau ji jums nelabai tinka.

  • Ypač blyškios spalvos odos merginos turėtų vengti kontrastingai: juodos, baltos arba raudonos spalvos suknelių. Paprasčiausiai tai spalvos, kurios dar labiau paryškiną blyškią odą.
  • Tamsios odos merginos gali dėvėti kaip tik ryškius drabužėlius. Tai odą dar labiau išryškins, tiksliau, suteiks dar rudesnį atspalvį.
  • Vertikaliomis linijomis puoštos suknelės turėtų vengti aukštos merginos, kadangi tokio pobūdžio linijos jas padarys dar aukštesnėmis. Tačiau žemoms merginoms tai puiki išeitis vizualiai atrodyti kiek aukštesnėms.
  • Gėlėtos suknelės dažniausiai tinka bet kokią odos spalvą turinčioms merginoms. Tačiau vėlgi, pastelinės gėlės žaviau atrodo ant šviesiaodžių mergaičių, o ypač ryškios ant tamsesnių.
  • Blondinėms tinka juoda spalva. Daugeliui šviesiaplaukių dera ir raudona, tačiau tai ne taisyklė, o išimtis.
  • Juodaplaukėms kur kas paprasčiau. Prie jų plaukų spalvos tinka bene visos spalvų suknelės. Svarbiausia, kad nei viena „neišmuša“ žmogaus iš veido, kas ir yra pats nemaloniausias dalykas.

  Suknelių spalvos pasirinkimas bus kur kas paprastesnis, nei suvoksite, kokios spalvos jums tinka ir kurių derėtų vengti. Informacija dar niekam nepakenkė – pasinaudokite žiniomis ir jūs.

  Patarimai, kaip vairuoti žiemos sezonu (1 dalis)

  Štai jau atėjo žiemą į Lietuvą. Sniegas ir plikledis padengė Lietuvos kelius, gatves ir gatveles. Ir be abejo, draudimo kompanijos jau skaičuoja autoįvykius ir kitus nelaimingus atsitikimus keliuose, kurie nutiko staigiai pasikeitus vairavimo sąlygomis. Taip, galima drąsiai teigti, kad žiemos metas – iššūkis kievienam, net ir labiausiai patyrusiam ir ilgą vairavimo stažą turinčiam, vairuotojui. Tinkami žiemos auto aksesuarai gali labai palengvinti ir pagelbėti žiemos metu atsitikus kokiam tai netikėtam įvykiui. Yra nemažai patarimų kaip tinkamai pasiruošti žiemos sezonui, taip pat yra nemažai patarimų ir kaip vairuoti žiemos metu slidžiais ar apsnigtais keliais. Jeigu gyvenate vietovėje, kur žiemos metu daug prisninga ir keliai retai yra valomi arba dažnai kelias būna padengtas ledu ir nepabarstomas specialiu smėlio ir druskos mišiniu, kad kelias nebūtų slidus, tai patartina naudoti grandines ratams – jie labai palengvis ir padės vairuoti būtent tokiomis gatvėmis. Taip pat labai svarbus patarimas yra būtinai laikytis didesnio atstumo tarp mašinų nei esatę įpratę. Kadangi, žiemos metu važinėjant slidžiomis gatvėmis ir staigiai stabdant, stabdymo kelias yra daug ilgesnis ir didelė tikimybė atsitrenkti į kitą priešais ar šalia važiuojančią mašina. Na kitaip tariant, reiktų vairuoti šiek tiek atsargiau, neviršyti greičio (o kai kada net važiuoti daug mažesniu nei leistina greičiu).

  VW Jetta saugumo bandymų rezultatai

  VW Jetta – vienas iš saugiausių automobilių pasaulyje! Šį faktą nustatė nepriklausoma Lotynų Amerikos vartotojų teisų apsaugos asociacija, kuri atlieka saugumo bandymus su automobiliais. Ši nepriklausoma Lotynų Amerikos asociacija Latin NCAP atliko naujosios VW Jetta daužymo testus ir šio automobilio saugumą įvertino net 5 žvaigždutėmis. Naująjame VW Jetta labai patobulinta saugumo sistema (kaip pvz įrengta daugiau oro saugos pagalvių – nuo 6 iki 8 vienetų, sudėtos 5 galvos saugos atramos ir pan.). Į Latin NCAP rankas papuolė VW Jetta modelis buvo specialiai sukomplektuotas su visomis pagrindinėmis saugumo sistemomis ir kartu su visomis galimomis papildomomis saugumo sistemomis. Po bandymų, Latin NCAP pateikė, kad visose keleivių saugos disciplinose buvo pasiekti aukščiausi saugumo rezultatai. Keleiviams sėdintiems vaikiųkose kedutėse taip užtikrinamas aukščiausias saugumo lygis. Testuotojai taip pat labai palankiai įvertino visa automobilio saugos sistemos koncepciją, kurioje buvo numatyti ne tik avarinės, bet ir papildomos prevencinės saugumo priemonės, kaip pvz – įspėjimo apie neužsegtą saugos diržą sistemą ir naujausia 4 kanalų ABS sistema. Tai, kad naujasis automobilis VW Jetta pripažintas saugiausiu automobiliu pasaulyje, lėmė ir ankstesniais metais atlikti tyrimai, kuriuose Euro NCAP ir Australian NCAP 2011 m. atliko automobilio daužymo testus ir jo saugumą taip pat įvertino aukščiausiu balu. VW jetta jau galima išbandyti mikroautobusu nuoma ir automobiliu nuoma vilnius salone.

  Dažniausi keliautojų užduodami klausimai (3 dalis)

  Jau rašiau ne vieną straipsnį apie tai kokie dažniausiai kyla klausimai keliones metu, net ir labiausiai patyrusiams keliautojams. Klausimai kyla iš karto pasinaudojus paslaugomis pigus skrydziai iki pat kelionės pabaigos. Tam šito išvengti, jau parašiau ne vieną straipsnį, kuriuose pateikiau daug įvairių klausimų ir atsakymų į juos (atsakymus stengiausi pateikti kuo išsamesnius ir platesnius). Kadangi, tų klausimų kyla tiek daug tai rašau dar vieną straipsnį, kuriame pateiksiu dar keletą klausimų su atsakymais. Taigi, štai dar keletas klausimų (žinoma, su kuo išsamesniais ir platesniais atsakymais):

  1. „Užsisakinėdamas lėktuvo bilietą nurodžiau draugės elektroninį paštą, skrydis po savaitės, o draugė nekelia telefono. Kaip man gauti bilieto kopiją, skrydis jau po savaitės.“ Visada užsisakinėdami bilietą nurodykite savo asmeninė elektroninį paštą. Arba savo artimo, kuris tikrai nepaves. Be to, nelaukite paskutinės savaitės, nusipirkote bilietą ir iš karto priverskite jį persiųsti, nelaukite paskutinės dienos. Taigi, dar kartą pasikartosiu – visada (bet kokiu atveju) pirkdami bilietą, nurodykite savo asmeninį elektroninį paštą (bet koks nesklandumas, kaip šioje situacijoje, gali sukelti tikai nemalonių pasėkmių). Nurodytu atveju, galiu pasakyti, kad bilieto kopijos gauti nėra galimybės, todėl siūlyčiau ieškoti draugės visais įmanomais būdais ir gauti bilietą, kitaip kelionės gali tekti atsisakyti. Galiu tik nuraminti, kad draugė negalės pasinaudoti Jūsų bilietu, nes jie yra vardiniai, taigi, draugė iš Jūsų kelionės naudos neturės.
  2. „Norime veštis atostogų savo augintinį – katiną. Jei mes jį įsidėsime į rankinį bagažą ir užsesiksime, ar galėsime prasinešti pro punktą ir nusiskraidinti atostogų“. Nepykite, bet man tokia mintis atrodo kaip tikras katino kankinimas. Jeigu mylite savo augintinį tai siūlyčiau tokios minties atsisakyti. Pasakykite nuoširdžiai, ar esate matę katiną (ar kokį kitą gyvūną), kuris ramiai tūnotų užsektoje rankinėje bent pusvalandį? O gi skrydis truks daug ilgiau. Tai kaip, Jūsų nuomone, katinas išbus rankinėje kokias 6 ar 7 valandas. Gi jam ir valgyti duoti reiks. Vien pusvalandį Jūs užtruksite kol praeisite pro patikros punktą ir tektų dar melstis, kad tas katinas bent tą pusvalandį nejudėtų ir išbūtų ramiai. Jei Jūsų katiną pamatytų lėktuve kokia stiuardesė (o tai yra pakankamai tikėtina, nes jos gana dažnai vaikšto pirmyn atgal tarp žmonių), tai katinas iškart būtų atimtas ir turėtumėt daug daugiau nemalonumų.

  Ar brangus yra namo atnaujinimas?

  Viskas nemažai priklauso ir nuo to, ką konkrečiai jūs norite atnaujinti. Gali būti juk ir taip, kad atnaujinti norėsite ne visą savo namą, o tik kai kuriuos kambarius. Vadinasi, tokiais atvejais jums reikės arba paskaityti interneto portaluose esančius patarimus kaip geriau atlikti refurbishment, arba galbūt dar geresnis variantas būtų išsikviesti šiuos profesionalus tiesiai į namus – tuomet jie galės jums be didelių problemų ir labai paprastai sukurti patį geriausią variantą – be jokios abejonės, prieš atlikdami kitchen refurbishment arba kokią nors kitą paslaugą, susijusią su jūsų namų atnaujinimu, profesionalai taip pat pasidomės ir tuo, kiek jūs galite lėšų skirti visai renovacijai, kadangi visai nesmagu, jeigu visi darbai sustos per vidurį, tad tikras profesionalumas yra ne tik puikioje kūryboje ir išmanume, tačiau taip pat ir sėkmingame planavime. Jeigu puikiai susiplanuosite savo namo remontą arba atnaujinimą, tuomet tas atnaujinimas tikrai daug ką reikš ir bus toks sėkmingas, kad galbūt dabar ilgą laiką nebereikės renovuoti savo namų. Pasirūpinkite tuo ir būsite tikrai patenkinti gautu rezultatu. Negana to, dabar žmonės labai dažnai užsisako ir fasado šiltinimo paslaugas, kurios taip pat įeina į atnaujinimo darbus – toks fasado šiltinimas leis jums kur kas jaukiau jaustis žiemos sezono metu.

  Kaip reklamuotis? (1 dalis)

  Turėjome pastebėti, kad šiais laikais pačių įvairiausių būdų kaip galime reklamuoti savo parduodamą produktą ar teikiamą paslaugą. Būtent nuo parduodamo produkto ar teikiamos paslaugos priklauso kokį reklamos būdą derėtų pasirinkti, tam, kad pasiekti tikslą ir geriausią rezultatą.

  Pirmiausia, reiktų išsiaiškinti patį reklamos tikslą. Jį galima apibūdinti labai įvairiai, taip kaip pavyzdžiui: reklamos tikslas – paranginti žmonės atlikti atitinkamus veiksmus reklamuojamo produkto atžvilgiu, padidinti produkto paklausą ir žinomumą. Be abejo, reikia atsižvelgti ir į reklamuojamo produko ar paslaugos specifiką, o gal Jūs reklamuojate tik renginį ar labai specifinį produktą ar paslaugą? Visada būtina atsižvelgti į produkto ar paslaugos pobūdį ir tik tada atsirinkti tinkamiausią reklamos būdą.

  Šiame straipsnyje išvardinsiu kelis reklamos būdus kam, kokia reklama, mano požiūriu, yra pati tinkamiausią, kad pasiekti pagrindinį reklamos tikslą, pritraukti naujų klientų (pasiekti tikslinę produkto ar paslaugos žmonių – vartotojų auditoriją), pasiekti geriausius ir aukščiausius rezultatus.

  Taigi, pradėsiu nuo visiems gerai žinomos ir turbūt pačios populiariausios reklamos – tai reklamos televizijoje, radijuje. Šiuo būdu galima reklamuoti bet kokią prekę ir bet kokią paslaugą. Tačiau, patys puikiai žinome savo reakciją, kai vidury filmo įsiterpia reklama… Taigi, kitą kartą reikia gerai pagalvoti ar negalima sugalvoti kitokio reklamos būdo, kuris kainuotų tiek pat, bet būtų efektyvesnė?

  Kitas mano aptariamas, reklamos būdas bus reklamos stendai. Bet apie juos kitoje šio straipsnio dalyje.

  Wooden hot or fired hot tub

  Daugelis mūsų turime norėti pasiekti , tai kas mūsų širdelėse. Turime nebijoti ir stengtis visais įmanomais būdais . Juk norime būti laimėtojais , todėl turime nepasiduoti ir stengtis ieškoti priemonių, kurios leistų keistis, kitaip sakant tobulėti ir duotose aplinkybėse pasiekti daugiau našumo . Privalome mokėti pasirinkti , tai kas mums labai svarbu . Privalome neatleisti vadelių , kurios mums reikalingos, kai norime būti laimėtojais. Turime žinoti , būtent kas mūsų gyvenime labai svarbu ir privalome stengtis kovoti ir nepasiduoti , kai norime laimėti. Privalome norėti būti lyderiais , kurie gali nemažai pasiekti . Kiekvienas mūsų norime pergalės , todėl privalome stengtis ir ieškoti būdų , kurie mums padėtu . Turime norėti būti nuostabus lyderiais , kurie gali būti laimėtojais . Turime norėti , tai kas dega mūsų širdelėse , kai norime pasiekti didelių permainų. Turime ieškoti ir teisingai spręsti , tai kas mums svarbu ir aktualu , joga galėtume nugalėti . Privaloome nebijoti . Turime stengtis ir nuolat ieškoti didesnių galimybių , kurios mums labai svarbios . Turime stengtis ir nepasiduoti . Kitaip kalbant nuolat ieškoti būdų , kurie mums padėtų pasiekti daugiau , juolab privalome save motyvuoti ir stengtis , kad galėtume pasiekti , tai ko labai norime, Wooden hot tubs wood fired hot tub .

  Meilė

  Turime vienas kitą mylėti ir suprasti , būtent ko patįs norime iš meilės ar meilė tikrai tokia svarbi mūsų gyvenime ar mums galima ir be jos apseiti ? Meilė visiems reikalinga , tai natūrali ir žmogiška savybė, tačiau kartais privalome pamiršti jausmus ar seksą , nes reikia gyvenime ir kažkam labiau skirti dėmesį, tai gali būti darbas , rezultato siekimas ir panašiai ,todėl nereikia nusiminti , kad kartais labiau atsitraukia, tai galimybė įvertinti kainą ir vertę tų jausmų , kurie susideda iš meilės . Turime žinoti , kad meilė , tai neapsakomas jausmas , nes tuomet galime būti patįs laimingiausi ir skristi į mėnulį , juokauju . Bet daugelis pajautę meilę pradeda skrajoti ir tai nėra blogai , tačiau reikia būti labai atsargiems, nes jeigu tuomet turime mokyklos abitūros egzaminus ar studijų koliokumus ar egzaminus , tai turime suprasti , kad jausmų pasirodančiu ne laiku labai sunku nulaikyti ir norisi išlieti garą , o kada išliejame garą, tuomet jaučiames pavargę arba norintis norintis pavalgyti ir panašiai , tai pasireiškia kiekvienam skirtingai pagal įvairias formas , tačiau sekso atsitraukimas mums truputi padeda rimčiau pažiūrėti į norimą medalio pusę .Juk norime būti patįs laimingiausi , todėl privalome stengtis ir vsiais būdais veržtis į priekį.  Privalome ieškoti ir  stengtis visais įmanomais būdais atrasti aistros prie kurios dabar mums padeda prisijungti sekso prekes bei kitos prekes vibratoriai .

   

  Moterims

   

   

  Blakstienų priauginimas – dar  vienas mados klyksmas, priverčiantis moteris elgtis impulsyviai. Tiesą sakant, kiekvienais metais atsiranda vis kita naujovė, tačiau dėl to mes – vyrai – negalime pykti – sutikime, jog tokios priemonės, kaip priauginamos blakstienos, paryškina moters grožį, o tai, juk mums yra svarbu. Kad ir kaip ten bebūtų, visgi, norėčiau paminėti, jog straipsnis bus skirtas moteriškosios lyties atstovėms – paminėsiu pagindines blakstienų priauginimo priemones.

  Visų pirma, reikėtų pradėti nuo to, jog ši paslauga, iš tiesų, nėra pigi, kaip daugeliui galėtų atrodyti. Tarkime, jeigu norėtumėte turėti pilną įrankių „arsenalą“ šiuo klausimu, tektų pakloti daugiau nei kelis šimtus litų. Tačiau, žvelgiant iš kitos pusės, nauda, kurią suteikia priauginamos blakstienos yra taip pat akivaizdi – šioje situacijoje, manyčiau, jog jums, mielosios moterys, reikėtų pasverti visus „už“ bei „prieš“ faktorius ir tik tuomet nuspręsti, ar paslauga atitinka reikalaujamus pinigėlius.

  Tikiu, jog daugiau nuo temos nukrypti nebereikėtų – pradėkime vardinti pagrindines blakstienų priauginimo priemones. Matyt, jog pati būtiniausia – klijai, skirti būtent blakstienų „prisegimui“. Tikriausiai, jog nesumeluosiu, jeigu teigsiu, kad ši priemonė yra pati brangiausia. Remiantis populiariausių kosmetologijos parduotuvių duomenimis, šios priauginimo priemonės kainuoja nuo aštuoniasdešimt litų iki šimto, dviejų šimtų. Kad ir kaip ten bebūtų, žinoma, klijų užteks pakankamai ilgam laikui, todėl išsigąsti nederėtų. Taip pat būtina paminėti, jog perkant šią priemonę, būtina įsigyti ir klijų tirpiklį. Tai, suprantama, kurkas pigesnė priemonė – ši kainuoja apie penkiasdešimt litų. Be jokių abejonių, nereikėtų pamiršti ir blakstienų formavimo šepetėlių – tai, taip pat, yra labai svarbi priemonė, kalbant apie  blakstienu priauginimo priemones  Tiesą sakant, pačių šepetėlių pasiūla yra neįtikėtinai didelė, todėl perkant galėsite nesunkiai „laviruoti“ po rinką, ieškodamos pačius pigiausius variantus. Kad ir kaip ten bebūtų, nepamirškite, jog kartais geriau sumokėti šiek tiek daugiau ir mėgautis kokybe, nei dėl to vėliau gailėtis. Nepamirškime paminėti ir pačių blakstienų – kaip žinome, jų, šiais laikais, yra pačių įvairiausių, kalbant ne tik apie ilgius ar formas, tačiau ir apie spalvas. Dešimties priauginamų blakstienų paketas kainuoja apie šimtą litų – vėlgi, pakankamai brangus produktas. Blakstienu priauginimas

  Atrodo, jog paminėjome pačias pagrindines blakstienų priauginimo priemones, be kurių nebūtų įmanoma išsiversti. Akivaizdu, jog šis malonumas tikrai nėra pats pigiausias. Kad ir kaip ten bebūtų, visuomet buvo sakoma, jog grožis reikalauja aukų – kaip minėjau šiek tiek anksčiau, jeigu svarstote apie šią paslaugą, pasverkite visus „už“ bei „prieš“ – tokiu būdu išvysite tikrąją naudą ir galėsite tinkamai nuspręsti.

  Multi level marketing

  Visi norime būti laimingi , todėl privalome stengtis dėl savo laimės ir visais būdais kovoti , kad būtų galima pasiekti rezultatą, multi level marketing .. Norime būti laimingais ir supratingais, todėl privalome stengtis ir žinoti , būtent ko patįs norime. Negalime pasiduoti ir privalome stengtis , kiek įmanydami , kad galėtume įrodyti , būtent ko esame verti . Visi turime suprasti , būtent kas gyvenime svarbiausia. Turime kovoti , kai norime laimėti ir būti mylimi. Negalime atleisti savo vadelių , kurios mumis reguliuoja . Turime žinoti , būtent kas esameir ko norime būti . Privalome įrodyti , kad galime nemažai pasiekti . Turime visais būdais norėti įrodyti , tai kas mums svarbu . Kiekvienas mūsų gyvenime nemažai siekiame , todėl turime suprasti , kad gyvenime turime kovoti ir veržtis į priekį . Neprivalome pasiduoti , kada norime laimėti . Turime stengtis ir visais būdais laimėti , tai kas mums svarbu . Visi galime būti nuostabus tik turime žinoti , būtent ko patįs norime iš gyvenimo . Turime siekti ir stengtis pasiekti , tai kas mums svarbiausia. Negalime pasiduoti , kada norime laimėti . Privalome būti tvirti ir nuostabus , kai norime pergalės. Me sesame kovotojai , kurie nori laimėti , todėl stengiasi ir eina į priekį, MLM  . 

  Sekso prekes

  Kiekvienas norime nemažai pasiekti , nes gyvenime turime motyvacijas, kurios padeda mums labiau plėsti svajones . Ar nenuostabu pagalvoti apie Macdonaldo idėja nuo kurios daugelis tampa priklausomas . Puikiai išstudijuota klientų poreikių galimybės , bei perkamumo sudarymo galia . Lietuvoje daugelis Macdonaldu stengiasi daryti sutartis su krepšinio klubais , tam kad masintu krepšinio auditorija ir galėtu sukurti stipriai psichologiškai skatinančia reklamą , kur padėtų pakelti biznį. Svarbiausia , kad kai Makdonaldas atsirado Amerikoje ir kai dar neperleido verlo , tuomet žmonės , kurie dirbo tą darbą labai rimtai žiūrėjo , kodėl ?Nes jautė , kad darbas naujoviškas , o kiekvienas darbuotojas nenorėdamas pasitems ir stengsis atlikti ne tik kaip darbotojo vaidmenį, bet tokio , kuris ne tik leidžia įsigyti , bet parduoda nesuprantamai , tai yra pardavimas , kai klientams padedame išspręsti problemą. Ir tas subtilusis žmogiškumas , bei paslaugos pardavimas privertė klientus traukti į Macdonaldo svetainę , nes žmonės savo gyvenime pakankamai pervargsta nuo ritmo , nes jie tampa pridėtinės vertės kapitalo puoselėtojai , bet ne bendra autoriai, kūrėjai , investuotojai ..Ir kada kada žuveles mokame traukti su atitinkmu masalu daryti dviguba naudą, tai yra kad darbuotojas pirmiausia rodo pagarbą, kultūra, estetiką, bei tolerantiškumą ir pačias taisykles , kuriomis žavėtusi kiti ir akcentuotu , tai vėl subtiliausia reklama. O ka kalbėti apie pardavėjus , kurie iš auklėtai dirba ne tik pinigus idėdami į kasą , bet rūpestingai keldami per save Macdonaldo markę. O čia kaimelyje , kitaip troboje , kur ne dažnai būna dėmesiukas žmonės tampa tinginiais ne tik šypsotis , bet dar ir užmiršti privalumus . Atrodo , kad aš turiu būti dėkingas , kad ponas į kasą įdeda pinigus . Kas per laikai ? Ar mes pyderastai savo trobos taisyklems ar turime kitur problemų . Ir kada komandoje dirba penki ar tris oluchai , tai kiti kurie silpnesni psichologiškai pasiduoda tai neitikėtinai atmosferai ir darbo ritmui . Didžiausias darbuotojas paskatinimas būtų ne uždėti nuotrauka kaip kokio ale dievo , bet priversti dirbti visus dėl kelionės apie kuria kalbėtu metus laiko , o kiti pykdami ir būdami susierzine stengtusi varžytis.

  O kalbant apie meilę, tai reikia žinoti , kaip mes norime mylėti trumpai ar ilgai ,kokios naudos , kam to reikia ir kiek galime savęs palikti . Mūsų meilė priemonės , kurios susideda iš prezervatyvai ir sekso prekes .

  Safe chat

  Gyvenime nemažai norime pirmauti ir būti laimingi savo tikslo rezultatu . Todėl turime stengtis ir visais būdais dirbti , kad galėtume pasiekti , tai ko patįs trokštame . Turime suprasti , būtent kas mums svarbiausia , kai norime būti laimingi . Turime žinoti , kokie tikslai mums patįs svarbiausi, kai norime įveikti , tai ką galime. Norime rezultato , todėl privalome stengtis ir visais įmanomais būdais eiti į priekį. Nes mes esame nugalėtojai  ir mes esame tie , kurie gyvenime nori laimėti . Turime suprasti , būtent kas mums svarbiausia. Negalime stovėti vienoje vientoje , kai norime pasiekti didesnių rezultatų . Norime laimėti , tai turime stengtis ir veržtis į priekį . Nes norime būti lyderiais , kurie gali gyvenime daugiau laimėti . Privalome stengtis ir ieškoti tinkamų būdų , kurie mums padėtų pasiekti pergalę, safe chat .

  Kiekvienas mūsų galime gyvenime daug daugiau , tad turime stengtis ir visais būdais veržtis į priekį. Turime žinoti , būtent ko siekiame ir kas mums labai svarbu. Norime pergalės ir būti patįs laimingiausi , todėl privalome įrodyti ir pasistengti , tai ką galime geriausiai . Mes norime būti laimingi žmones , todėl turime veržtis į priekį ir nebijo pasirinktu gyvenime tikslų, kurie mums patįs svarbiausi. Norime saugiai siekti pergalių ir neišduoti savo metodų , kitaip mokyklos ar savo psichologinio mechanizmo  secure communication. .

  Idėjos

  Turime suprasti , būten kas norime būti , kodėl ? Nes kai ne būsime tas kas norime būti , tai mūsų idealus ir realus aš susipyks ir norės susidraugauti sudepresija , kuri sakys eikite naxui prijungsiu egresija , kada pats žmogus pradės savo norimės laimėjimams priešintis . Kaip vaikas norintis valgyti nevalgys , nes mamytė nemokėjo iš anksto paskaityti , būtent ko pats vaikas nori . Turime suprasti , kas mums gyvenime labai svarbu ir ką norime pasiekti . Turime stengtis ir visapusiškai eiti pirmyn. Turime idėja , tad turime pakovoti ir vienas kitam suteikti dideles galimybes , jeigu matome , kad aš ir idėja gali būti draugais , o jeigu ne, tai tik investuoti , jeigu matome kad kažkas gali užaugti . Mes dažnai išsigąstame labai paprastų dalykų , kodėl ? Nes menkaverčiai žmogeliui patįs nemokėdami kažkur savęs pateikti pradeda išlieti emocijos lietų , nes irgi to paties buvo sulaukia , tai nėra labai normalus reiškinys, bet būdingas darželyje ir mokykloje iki penktos klasės, nebent kažkas vėliau šioje vietoje nesuauga , tada pradeda pyktis su savimi . Mes turime suprasti , būtent ko norime ir ką galime padaryti taip , kad būtume laimingi. Neturime pasiduoti , kai norime pasiekti idėjos . Mūsų idėjos , tai  UAB steigimas ir UAB pardavimas .

  SMS pazintys

  Kiekvienas norime savo moterims suteikti tiek , kad jos būtų pačios laimingiausios , todėl privalome stengtis ir ieškoti būdų , kad mūsų moteris būtų laimingiausios . Norime , kad jos būtų patenkintos , todėl turime pasistengti, kad jos būtų pačios laimingiausios. Norime, kad jos būtų mylimos, todėl turime pasistengti , kad jos būtų mylimos. Norime , kad mūsų moteris jaustų didelę aistrą , todėl turime pasistengti . Mes mylime ir norime suteikti didelę meilę , kad jos būtų pačios nuostabiausios. Turime suprasti , kad mūsų moteris , tai neapsakomas meilės šaltinys , kuri privalome gerbti ir mylėti . Meilės niekada nėra mažai , kai galime vienas kitą mylėti ir stengtis dėl meilės. Turime suprasti , kad meilė , tai mums pati brangiausia, todėl turime ieškoti būdų ir priemonių , kaip savo nuostabiausias moteris padaryti labai laimingomis . Norime , kad jos būtų patenkintos, todėl privalome stengtis ir ieškoti būdų , kurie leistų mums labiau vienas kitą gerbti ir mylėti , juk norime meilės , kuri mums pati brangiausia, todėl privalome stengtis ir dėti visas pastangas , kad mūsų moteris būtų laimingos .Nes norime meilės ir vienas kitam laimės, kad galėtume būti supratingi ir nuoširdus , o ypatingai mylintis vienas kitą . Norime susipažinti , tai sms pazintys , kur net mergina iesko vaikino . 

  Meilės jėgai

   

  Daugelis norime sekso, tai tokio, kuris būtų mums mielas. Turime žinoti , kad seksas mums suteikia puikų atsipalaidavimą. Negalime pamiršti , kad dėka sekso galime nemažai pasiekti . Turime stengtis surasti būdus , kurie mums padėtų . Yra įvairiausios priemonės , kurie skatina didesnius jausmus ir erotinę fantazija, todėl privalome žinoti , būtent kokios priemonės gali mums padėti ,  o kokios tik atitolinti . Daugelis mūsų pasirenkame lengvesnius būdus , tačiau reikia neužmiršti , kad vaistai duoda neigiamas pasekmes, todėl nepažįstant savo organizmo verčiau ne rizikuoti.

  Meilėje dažnai ieškome būdų , kurie leistų priartinti seksas prie partnerystės . Turint galvoje , kad seksas dažnai atliekamas ir ne iš meilės , o tiesiog santykiavimas , kuris padeda numalšinti vienas kito aistrą. Galime gyvenime nežinoti tam tikrų dalykų, bet kaip aistra sužadinti visi žinome.  Daugelis susiduriame laikas nuo laiko su įvairiausiomis pasekmėmis , tai esame pervargę, depresijoje, bei išgyvenantis savyje kažką. Tuomet reikia suprasti , kokie tinkamesni būdai gali padėti sužadinti aistrą. Turime kovoti ir rasti būtent teisingus sprendimus,kurie padėtų laimėti. Neturime pasiduoti. Privalome žinoti , kokie sprendimai mums patogesni, kad galėtume įgyvendinti savo svajones . Neturime stovėti ir laukti, juk suprantame , kad niekas neatneš. Todėl reikia stengtis ir ieškoti, kas būtent gali padėti tam tikrai klausymais, kurie mums svarbus . Erektiohäiriö ir  Erektiolääkkeet .

   

  Mes galime…

  Daugelis norime atverti sėkmingas gyvenimo durys . Kiekvienas gyvenime norime būti laimingi ir pasiekti savo rezultatus , todėl privalome stengtis ir eiti į priekį. Mes turime slapčiausias mintis ir ir norime pasiekti garbingiausius tikslus, kurie padėtų mums laimėti pergalę ir savimi dar labiau pasitikėti , bei pasiekti didesnius laimėjimus. Aš noriu. Mes norime laimėti. Mes norime būti vertinami. Mes norime būti laimingi, todėl stengiamės ir plėšomės, kad gyvenime pasiektume daugiau, nei paprastai galime.  Kiekvienas mūsų gyvenime esame laimingi , kai žinome , kad esame link pergalės. Todėl norėdami turėti pergalę privalome žinoti, kokius laiptelius reikia žengti , kad pasiektume , tai ko trokšta mūsų širdys. Kam šlovės? Kam pinigų? Kam garbės? O kam prestižo ir visko?  Norime būti laimingi , todėl privalome įrodyti , kad ne tik galime , bet ir esame. Kiekvienas mūsų sulaukiame sunkiu išbandymų , kurie priverčia sustoti ir susimąstyti . Negalime būti priešininkai savo poreikiams ir nuostatoms. Turime draugauti su savimi tik aišku, kad protingai. Kai norime pasiekti tikslo , kuris mums svarbiausias. Negalime pasiduoti ir paleisti savo svajonės . Galime pasiekti ir privalome stengtis. Kiekvienos idėjos mums labai brangios , todėl reikia dėti atitinkamai pastangas, kad įgyvendintume, tai kas mumis dominuoja.

  Neturime prieštarauti savo įsitikinimams. Privalome savo įsitikinimus ginti ir stengtis laimėti. Mūsų pergalės jausmas mūsų darbuose. Turime rodyti pasitikėjimą ir drąsą. Negalime pasiduoti , kai sulaukiame abejonės . Abejonė dažnai mumis paklupdo, todėl verčiau nebijoti ir pralaimėti, nes ne visi mokame pralaimėti gražiai ir garbingai.  Pralaimėjimas niekada nebus toks ne garbingais, kai pripažinsime , kaip pamoka. Daugelis esame dideli kovotojai tik slepiamės po kitų demotyvaciją , nes bijome būti atskirti ar nepripažinti. Kiekvienas mūsų turime savo svajones, kurios mums gyvenime yra vienos brangiausios, tačiau ne visada mokome išsaugoti. Daugelis iš pavydo , net stengiasi anksčiau laiko ištempti reikalinga informacija , tam kad sudirbtu žmogų . Šiais laikais supratingumo tarpusavio santykiuose nėra , nes daugelis stengiasi remtis tik įskaičiavimais . Todėl labai svarbu permatyti kitų ketinimus ar net planus, kurie gali pakenti mūsų ateičiai. Negalime leistis būti apgaunami tų , kurie patįs save apgaudinėja. Kam gaišti laiką? Kad žmogus suprastu , koks patogesnis šaukštas …Kiekvienas esame savarankiškas ir privalome stengtis ieškoti būdų , kurie padėtų mums laimėti didesnes pergales . Negalime savęs stabdyti , kai žinome savo motyvacija , kodėl turime leistis būti žeminami kitų , kurie tik nori prieš kitus pasirodyti , kokie yra šaunus .

  Džonotonas Livingstonas žuvėdra – kas begali būti atsakingesnis už tą, kuris , atradęs gyvenimo prasmę ir aukščiausiąjį tikslą,  jais seka?

  Mes esame savo gyvenimo kūrėjai , todėl privalome ieškoti būdų , kaip nudažyti savo gyvenimą . Dazai , tai mūsų gyvenimo spalvoms.

   

   

   

  Gyvenimas

  Norėdami būti laimingesni ir praverti sėkmės durys turi suprasti keletą dalykų.

  Mes gebame daryti sprendimus be informacijos ir mums nebūtinas visos informacijos kiekio, kas suprastume kažką. Kiekvieno žmogaus elgesys yra dėsningas , bei kiekvienas žmogus atspindi iš kur ateina. Iš aplinkos ir patirties . 

  Mes esame kultūros aukos mes žiūrime į pasaulį pro savo aplinka, o psichologija tik pradinė forma bandyti suprasti faktorius , kurie formuoja mūsų elgesį. Eskimas niekada ne svajoje, kad vaikštinėja  paplūdimyje tarp palmių, nebent yra matęs vaizdo įrašus. Kas yra protingumas? Tai gebėjimas iš mąstyti tam tikrus dalykus , kai turi patirties. Nei vienam žmogui neįmanoma turėti informacijos be pastirimų.  Veiksniai formuoja mūsų elgesį. Mes turime mokėti problemai žvelgti į akis.

  Kai gyvenimas gražus yra skausmingas bukinti savo sąmonę. Mes prametinėjame savo vertybes ir charakteristiką kitiems.

  Žmogaus prigimtis atsispindi, kaip elgiamės per ilgus metus. Jeigu paimtume katiną ir pasidėtume katiną prie šuns akivaizdos , tai šuo pradėtu urgzti , o psichologas pasakytu, štai žvėries prigimtis, prieš paimdamas katiną pirmiausia reikia pakeisti šuns elgesį. (Žakas Fresko)

  Gyvenime mes renkamės spalvas , kurios būna ir nuo kitų valios .Tačiau galime  pasirinkti  ir nuo savo valios spalvas ir būti ekonomiškais kaip   dujiniai katilai .

  Gyvenimo sėkmė

  Gyvenimo sėkmės durys priklauso nuo mūsų pasirinkimo . Gyvenimas apstus įvairių dalykų, kurie vieniems patinka , o kitiems nelabai. Mes turime stengtis eiti į priekį , tada kai norime kažką pasiekti daugiau. Negalime pasiduoti, kai matome , kad nėra reikalo , bet būna įvairiausių priežasčių , kurių mes nenorime įvardinti. Ar žmogus kaltas , kad tampa laiko aplinkybės auka? Kai patįs stipriausi kovoja   dėl turto ir garbės. Daugelis mūsų norime , kad gyvenimas būtų laimingas , bet joks žmogus nebuvo pasiimta tiek pergalių be darbo ir atsidavimo. Todėl būtina žinoti , kokius norus norime iškelti , kad galėtume toliau žengti į priekį. Negalime pasiduoti , net tada kai priešininkas užima viršų,gal atsitrauksime , bet suprasime kokius turime privalumus. Kiekvienas mūsų esame kovotojai , kad ir kokie būtume , tačiau renkamės gyvenimą tokį , kuris atitiktų mūsų keliamus reikalavimus. Kurie padėtų pasiekti norimą tikslą . Mes privalome stengtis ir laimėti. Todėl negalime leisti laiko veltui, kai turime noro ir pastangų. Kiekvienas mūsų esame didelės asmenybės tik svarbu žinoti, kokios aplinkybės nekentu eiti link pasitikėjimo , nes vieni lieka naudingais kitiems ir šitaip gali atimti pasitikėjimą ar net per aplinką padaryti iš žmogaus tai ko nori , nes pačio repuatcija ar vardas krenta.  Mes visi kovotojai , kurie norime nepasiduoti savo gyvenime.

  Kova mūsų gyvenime yra pirmumas , kai stengiamės įrodyti , kad galime daugiau pasiekti , nei iki šiol. Negalime leistis būti priklausomi kitų, kurie stengiasi suvalgyti vienas kitą. Turime matyti ir žinoti, kiek galima pasistengus laimėti , o kiek nelaimėti laimėjus.

  Mūsų gyvenimas , tai yra kova . Ir mes būdami savo kvalifikacijos vykdytojais negalime leistis pasiduoti , kai norime parodyti , kad esame verti .

  Didžiausias laimėjimas , kai turime savyje tikėjimą. Mes nuolat atimam iš vienas kito tikėjimą , kuris manipuliuoja vienas kitų.

  Negalime pasiduoti ir atiduoti tą tikėjimą , kažkam kas mums visai ne prie širdies.  Turime žinoti, kokiomis vertybėmis norime gyventi ir kiekvienas pasirenkame , pagal savo aplinką, žmones. Aš bendrauju su žmogumi , bet ne laikau draugu , kai atlieku savo pareigą vardan tikslo, kaip daugelis mūsų . Juk mes gyvename aplinkoje , kurioje patįs kuriame virš įstatymo taisykles ir negalime leistis būti priklausomi. Įsivaizduokite , kad esate politikas ir staiga baigiate savo kadencija , tai kažkas nori nenori suras būdų , kaip provokuoti ar atitraukti kitų dėmesį tam, kad laimėtų kažkokį sukurtą pripažinimą , kuris nėra vertas dėmesio , o tik pigus blefas manipuliuoti žmonėmis.

  Mūsų gyvenimo paveikslas susideda iš dažų, tad tegul  dazai lieka mūsų draugas , bet ne partneris , kuris veda derybas ir naudojasi melo gudrybėmis ar kokių kitų įtaigumu , kuris mumis apstato.