J.Greenas mano, kad jis buvo užgožtas K.Duranto bei R.Westbrooko

Jeffui Greenui niekada netrūko pasitikėjimo savimi. Jam trūko sugebėjimų gynyboje, nuoseklumo. Jo žaidime buvo galima matyti puikaus žaidimo elementus, tačiau dabar Bostono “Celtics” bei Oklahomos “Thunder” ekipos geriausią savo žaidimą žaidžią J.Greenui sėdint ant suolelio.

Nepaisant šių faktų, krepšininko pasitikėjimas lieka nepajudinamas. Kalbėdamas su vienu Bostono laikraščio atstovu, dabartinis “Celtics” klubo puolėjas pasakojo apie tai, kad jis Oklahomoje buvo nustelbtas Kevino Duranto bei Russello Westbrooko, bet jeigu jis sugrįš į “keltų” ekipą kitais metais, jis parodys ko sirgaliai nėra matę.

“Daug žmonių nežino, ką aš galiu atlikti aikštelėje. Oklahomoje aš buvau nustelbtas Kevino ir Russello, tačiau aš tikrai galiu žaisti. Aš tikrai galiu žaisti šį žaidimą, žmogau”, – žurnalistui pasakojo krepšininkas.

“Aš turėjau kelis susitikimus su treneriu Docu Riversu prieš lokauto pradžią, kalbėjausi su Paulu Pierce‘u ir Ray Allenu. Kitais metais jie leis man žaisti, ko man tikrai trūko. Aš noriu žaisti. Kartais aš galvoju per daug. Pasitikiu savimi, tačiau man sunkiai klojosi praėjęs sezonas”, – kalbėjo J.Greenas.

3 thoughts on “J.Greenas mano, kad jis buvo užgožtas K.Duranto bei R.Westbrooko

  1. Vytenis16

    Jis iš tikrųjų yra geras krepšininkas ir jo žodžiuose yra dalis tiesos. 🙂

    Reply
  2. MartynasMB

    Jis turi potencialo. Gali neblogai lošti puolime. Tik bėda tame, kad gynyba nelabai gera pasižymi. Reikia tikėtis, kad pagerino šį savo žaidimo komponentą. Realiai, jam kaip SF dar gerokai reikėtų pagerinti pataikymą iš trijų taškų zonos (Praėjusį sezoną metė tik 30 % taiklumu) turint omeny, kad nepasižymi labai egra kova baudos aikštelėje, del kamuolių, metimo iš trijų taškų zonos pagerinimas jam būtinas. 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *