“Thunder” rengiasi nutraukti sutartį su N.Robinsonu

Oklahomos “Thunder” vadybininkai ruošiasi nutraukti sutartį su Nate’u Robinsonu.

Dar oficialiai nėra patvirtinta, tačiau kitą sezoną 4,5 milijonus dolerių turėjęs uždirbti krepšininkas nebereikalingas “Thunder” ekipoje.

“Nate’o Robinsonas kontraktas turėtų būti išpirktas ir krepšininkas taps laisvuoju agentu. Oklahomos klubas bandė tai padaryti dar prieš lokauto pradžią”, – užsienio žiniasklaidai pasakojo komandai artimas asmuo.

Įžaidėjo pozicijoje rungtyniaujančiam N.Robinsonui nebėra vietos ekipos rotacijose. Praėjusį sezoną žaidėjas sužaidė vos 4 atkrintamųjų varžybų rungtynėse.

Reguliariajame sezone N.Robinsonas Oklahomos marškinėlius vilkėjo 4 rungtynėse, per kurias pelnydavo po 3,3 taško bei atlikdavo po 1,5 rezultatyvaus perdavimo.

4 thoughts on ““Thunder” rengiasi nutraukti sutartį su N.Robinsonu

 1. Aurius

  Jo, alga nebloga, o žaist negaudavo. Panašu kad tikrai reik kitos komandos. Gal į Ž norėtų 😉

  Reply
 2. Sonny24

  Patinka man šis mažylis.! Galėtų gryžti į New Yorką, kur tuo laiku kai ten žaidė, buvo vienas lyderių. Oklahomoje jam buvo sunku, nes ten “mažiukų” krepšininkų yra per akis.

  Reply
 3. Malacius

  Seniau buvo visai neblogas žaidėjas, bet pastaraisiais metais jo žaidimo kreivė smigo žemyn. Tad nieko nuostabaus, jog Thunder nusprendė atlaisvinti algų kepurę jį atleisdama. 🙂 Šiaip įdomu kur pasuks jo karjera. Beveik neabėjoju, jog ji tęsis NBA, tačiau norėčiau Nate’ą pamatyti ir Europoje.

  Reply
 4. MartynasMB

  Nemanau, ak disvysim ji Europoje, o kad jo zaidimo kreive smuko zemyn tai cia naturalu, todel kad is Knicksu jis perejo i labai pajegia komanda – Celticsus, kur pagrindinis ir nenukonkuruojamas izaidejas yra Rondo, nepaisant to, man kaip Celtics gerbejui Robinsonas visai patiko kaip atsarginis, kartais suzibedavo, palaikydavo tempa, kad atsisesdavo Rondo pailset. Galetu ji susigrazinti. 🙂

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *