T.Lawsonas žais jau pirmose “Nuggets” rungtynėse

Kauno “Žalgirio” komandoje sezoną pradėjęs amerikietis Ty Lawsonas patyrė traumą ikisezoninėse rungtynėse, bet ji nerimta. Žaidėjas galės žaisti sezono atidarymo rungtynėse prieš Dallaso “Mavericks”

24 metų 180 cm ūgio įžaidėjas tiesiog pasitempė kulkšnį ir dėl to buvo priverstas praleisti draugiškas varžybas su Fynikso “Suns” ekipa, tačiau jau artimiausiu metu treniruosis iš visų jėgų.

Jei atletas nebus šimtu procentų pasveikęs, jo vietą startiniame penkete užims veteranas Andre Milleris.

Šį sezoną T.Lawsonas vilkėdamas “Žalgirio” marškinėlius Eurolygoje rinkdavo 7,4 taško (44,1 proc. dvit., 37,5 proc. trit., 61,9 proc. baudų), atkovodavo po 3 kamuolius, bei atlikdavo 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

10 thoughts on “T.Lawsonas žais jau pirmose “Nuggets” rungtynėse

 1. Aurius

  Patobuėjo T,.Lawsonas Žalgiri 😉 Dabar lyderiu tapo, ką reiškia Žalgirio mokykla. Į naudą jam viešnagė Eurupoje. Čia dominuojantis gynybinis krepšinis grūdina krepšininkus. Pamatysit, kai S.Weems griš, jis taps nesulaikomu žvėrimi. Tiesa, kad Ty labiau tinka NBA krepšiniui dėl savo prasiveržimų ir greičio, bet dar didesnė tiesa, kad jis tiesiog nežaidė Žalgiryje. Nors lakstė aikštelėje, bet mintyse skrajojo kažkur kitur. Juk jis jaunas, kvailas, turtingas, turbūt pirmą kartą išvyko už JAV ribų, didelis kultūrinis šokas. O ir situacija neeilinė dėl lokauto. Žaidi, kol neprasidės NBA, tad nenuostabu, kad jis čia atostogavo, atvyko tik pasitreniruoti, palaikyt formą prieš NBA. Kokia prasmė jam draskytis ir rizikuoti trauma, jei vis tiek nebaigs sezono. Aišku, jeigu būtų labiau subrendęs ir protingas žmogus, turėtų jausti kažkokią atsakomybę prieš fanus ar komandos savininkus, kurie tau moka. Šiaip būtų žaidęs visai kitaip, jeigu būtų pasirašęs kontraktą iki sezono pabaigos kaip S.W. O kas dėl NBA vs. Eurolyga, tai skirtingos svorio kategorijos, akivaizdu, kuri lyga yra visa galva aukščiau. NBA vidutiniokai Kirilenko, Batum, Krstic, Gallinari, Farmer dominavo Eurolygoje. O kas būna, kai Europos žvaigždės bando užkariaut NBA ? Macijauskas, Jasikevičius, Spanoulis, tas pats Kleiza ten yra tik vidutiniokas, nors Europoje jis nesustabdomas. Geriausi žaidėjai, geriausi treneriai, geriausios komandos yra NBA. Nepritariu tik dėl tos “pasaulio čempionai” etiketės laimėjus NBA. Nors realiai visi supranta, kad geriausia NBA komanda yra geriausia pasaulio komanda, bet skelbti to nereikėtų, kai žaidi tik JAV ir Kanadoje. Šiaip juk kai kurie amerikiečiai galvoja, kad JAV yra visas pasaulis 😉 Na bet vis tiek Ty sekmės karjėojereikia palinkėti…

  Reply
 2. Vytenis16

  zalgiryje ty lawsonas neparode viskoka moka 😉 aisku sunku priprasti prie europietisko zaidimao,del to sunkiai jam sekese,bet nba jis tikrai bus tarp lyderiu nugets komandoje. taip pat smagu kad traupa nera stipri ir gales rungtyniauti 🙂

  Reply
 3. Malacius

  Sakyti kažką, kad Žalgiryje Lawsonas patobulėjo, man atrodytų kiek kvaila. 🙂 Vis dėl to, žaisti tinkamo kiekio minučių jis negavo, kas sutrukdė jam sėkmingai patobulėti bei demonstruoti tikro NBA krepšinio. Tiesa, tai greičiausiai įtakojo ir krepšininko motyvacijos stoka. 🙂 Nes puikiai matėme, kaip Ty siautėjo iki sezoninėse NBA rungtynėse, vos grįžęs iš Lietuvos. Mano nuomone, Lawsonas yra vienas talentingiausių JAV įžaidėjų, tad šiame sezone iš jo tikiuosi tikrai nemažai.

  Reply
 4. Vytenis16

  O kodėl kvaila tai sakyti? Juk kiti krepšininkai per lokautą poilsiavo, o Lawsonas treniravosi ir žaidė Eurolygoje. Na ir kas, kad jis negavo tiek daug minučių, kiek gaunama NBA bet sakyti, kad jis nepatobulėjo, yra nesąmonė, nes jis juk žaidė, ir lygis, kuriame jis rungtyniavo buvo aukštas.

  Reply
  1. Malacius

   O tu man pasakyk kaip krepšininkas gali patobulėti, jeigu žaidžia ne iš visų jėgų? 🙂 Jei lankai treniruotes, tai turėjo būti pats pirmas trenerio akcentas – be juodo darbo niekada nepatobulėsi. 🙂 Sąžiningai man atsakyk – nejaugi tiki, jog Ty Žalgiry žaidė iš visų jėgų?

   Reply
  2. Malacius

   Ir šiaip, tas lengvabūdiškas pasakymas maždaug “koks skirtumas kiek gavo minučių, vistiek tobulėjo”, nepyk, bet privertė nusišypsoti. Treniruotis ir žaisti daug minučių varžybose yra du skirtingi dalykai. Treniruotėse tu gali kažko išmokti, tačiau tai pritaikyti aikštelėje yra DVIGUBAI, JEI NE TRIGUBAI sunkiau, o kauniečiai Lawsonui to daryti tiek kiek reikia neleido.

   Reply
   1. Vytenis16

    Tai žinoma, kad ne tas pats kiek jis gavo minučių, bet jis vis tiek palaikė žaidimą, o ne kaip kiti krepšininkai. Treniruotės yra treniruotės, tačiau Lawsonas žaidė rungtynėse, ir dar ne bet kokiose, o antrame pagal pajėgumą turnyre po NBA – Rutolygoje, todėl jam naudos vis tiek turėjo kažkiek duoti. O kad Lawsonas negaus daug žaisti minučių žalgiryje, tai jau seniai visi žinojome.

    Reply
    1. Malacius

     Aš tai nežinojau, kad jis gaus mažai minučių. Visgi žaidėjas , kuris mano nuomone, turėjo visa galva lenkt Kalnietį ir Popovičių, visiškai nerodė jokios motyvacijos žaisti dėl komandos. 🙂

     Reply
 5. Vytenis16

  Aš net nežinojau, kad Lawsonas buvo patyręs traumą, kad ir nerimtą. Kai antrose rungtynėse jis nežaidė, pagalvojau, kad jam davė pailsėti, nes labai gerai sužaidė pirmose ikisezoninėse rungtynėse, ir treneris nutarė leisti kitus žaidėjus. Tačiau svarbiausia, kad trauma nerimta ir, tikėkimės, jis galės žaisti jau pirmose NBA rungtynėse su Mavericks ekipa ir parodyti, kad per lokautą netinginiavo, o treniravosi ir tobulėjo.

  Reply
 6. Aurius

  Na Ty L. užsiautėjo prieš Dallas Maveriks’us, pelnė net 27 tšk. Keistai Žalgiryje jam nesekės. Negali nebūt dėli noro. Visada norisi atrodyti gerai, geriau už kitus. Turbūt Europjo čia dengė jį rimtai, plius slėgė atsakomybė ir NBA įvaizdis, baimė suklyst 😉 Čia atvažiavęs pamatė, kad ir Europoje moka žaisti ir sutriko. Be to, gali būti ir formos palaipsnis gerėjimas, kai kiti ten pusiau atostogavo. Trumpai tariant Kaune gerai pasiruošė sezonui ir rezultatas matyti, tai gerai. 😉

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *