Kauno “Žalgirio” krepšininkus Italijoje pažadino žemės drebėjimas

Eurolygos “Top 16” etapo rungtynes trečiadienį Italijoje žaisiantys Kauno “Žalgirio” krepšininkai tapo žemės drebėjimo liudininkais.

Trečiadienio rytą, apie 10 valandą Lietuvos laiku, šiaurės Italiją sudrebinęs žemės drebėjimas buvo jaučiamas ir Kantu mieste, kur įsikūrė “Žalgirio” krepšininkai.

Pranešama, kad 4,9 balų pagal Richterio skalę stiprumo žemės drebėjimo epicentras buvo Emilijos Redže – mažiau nei 200 km nuo Kantu.

“Dauguma žalgiriečių tuo metu dar buvo lovose, todėl tai suveikė kaip žadintuvas. Drebančios lovos buvo pagrindinė pusryčių tema”, – rašoma “Žalgirio” klubo profilyje “Twitter”.

Anot pranešimų, žemės drebėjimo metu pavyko išvengti sužeistųjų ir pastatų apgadinimo, todėl “Žalgirio” ir Kantu “Bennet” klubų rungtynės turėtų vykti kaip ir numatyta – trečiadienį 21.45 val. Lietuvos laiku.

Tai bus antrosios klubų rungtynės “Top 16” etapo H grupėje. Pirmąsias abi ekipos pralaimėjo – “Žalgiris” namuose 76:84 prieš Tel Avivo “Maccabi”, o “Cantu” išvykoje 60:65 prieš “Barceloną”.

2 thoughts on “Kauno “Žalgirio” krepšininkus Italijoje pažadino žemės drebėjimas

  1. Vytenis16

    Matai, kaip būna, geriau nei paprastas žadintuvas 🙂 Pastebėjau, kad Žalgiris namie pralaimėjo didesniu taškų skirtumu nei kad Žalgiris namuose, o juk jie žaidė ne prieš bet ką, o prieš Barsą ir dar Barsos tvirtovėje. Taigi nusimato tikrai rimtas mačas, Žalgirio laukia didelis išbandymas. Ne be reikalo šitame etape silpnų komandų nėra, taip kad laukiam susižaidimo ir svaraus Sony indėlio.

    Reply
  2. Cube

    Oho, gerai, kad niekas nenukentėjo, nes pasibaigt galėjo visaip, dar ir rungtynių galėjom neišvyst, svarbu, jos vyks, o kovot, žinoma, reikės.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *