M.Kalnietis: “Liūdna, kad žaidžiame tarsi dirbdami valdišką darbą”

Prieš sezono daug vilčių kėlęs Kauno “Žalgirio” žygis Eurolygoje baigėsi dar vienu pralaimėjimu. Lietuvos čempionai turėjo potencialo, tačiau jo neišnaudojo.

“Labiausiai liūdina mūsų komandos veidas. Tiksliau, kad jo nėra. Žaidžiame be ugnelės, tarsi dirbdami valdišką darbą – jokio mėgavimosi krepšiniu”, – nusivylimo po pralaimėjimo 71:77 trečiadienį Kantu “Bennet” klubui namuose neslėpė įžaidėjas Mantas Kalnietis.

Anot jo, “Žalgiris” antrajame Eurolygos etape tiesiog buvo silpnesnis už varžovus.

“Mes galime žaisti geriau, bet kas iš to? Kitos komandos parodė, kad “Top 16″ etape yra laipteliu aukščiau už mus. Jos išlaiko nusiteikimą, energiją visas rungtynes, o mes po vienos geros atkarpos grimztame į dugną ir pradedame gelbėtis pavieniais veiksmais. Liūdna”, – atviravo M.Kalnietis.

– Be ugnelės “Žalgiris” šį sezoną žaidžia beveik visada. Kur slypi problema? Gal kažkas nedera komandoje?

– Nežinau, kas nedera. Esame ne komanda, o grupė atskirų žaidėjų. Visi puikiai žinome, kad galime žaisti gerai, bet tam turime žaisti kartu. Po vieną mus išlaužo, išlaužo ir viskas.

– Gal komandą iš vėžių išmušė sezono pradžia, kai kelis kartus keitėsi trenerių štabas?

– Nežinau, atrodo, kad vienu metu jau buvome pagavę tą rimtą. Bet paskui vėl kritome į duobę. Stringame tiek Eurolygoje, tiek LKL. Trūksta pozityvios energijos.

– Gal pritrūko motyvacijos?

– Turėjo užtekti, tačiau iš žaidimo to nepasakyčiau. Nors šis mačas nieko nelėmė, bet taip žaisti paskutinėse rungtynėse prie savo gerbėjų – negalima. Kažkas netaip.

ŽYMĖS: Eurolyga, Kauno “Žalgiris”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *