E.Zourosas: turime dirbti sunkiai, kad apžiotume Eurolygą

Su Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionu Kauno “Žalgirio” klubu sutartį metams pratęsęs graikas Eliasas Zourosas teigia, jog praėjęs sezonas jam buvo labai geras, tačiau reikės daug dirbti, norint būti stipriems ir šįmet.

“Tai buvo geri metai. Naujasis sezonas vėl atneš kažką naujo. Skirtingai nei Rusijos ar Turkijos komandos, mes skaičiuojame pinigus. Todėl laukia įdomi vasara, turime atlikti protingus veiksmus žaidėjų turguje. Reikes sunkiai dirbti, kad apžiotume Eurolygą”, – graikų spaudai kalbėjo E.Zourosas.

Kol kas E.Zourosas gyvena artėjančio Europos vyrų krepšinio čempionato nuotaikomis.

Nors treneris oficialaus kandidatų sąrašo dar nėra paskelbęs, bet jame daug netikėtumų nebus.

E.Zourosas iškart įspėja, jog į rinktinę bus kviečiamas ir į dopingo skandalą pakliuvęs Ioannis Bourousis.

“Kodėl ne? Ne mes turime įrodyti kaltas jis ar ne. Tą turi nuspręsti kiti. Iki tol aš jį būtinai įtrauksiu į kandidatų sąrašą”, – kalbėjo E.Zourosas.

Graikų treneris pridūrė, kad yra nusivylęs tuo, kad vyksta Graikijos krepšinyje.

“Brolių Angelopoulasų pasitraukimas iš “Olympiakos” yra didelė netektis ne tik pačiam klubui, bet ir Graikijos krepšiniui. Tokie žmonės kūrė pajėgias komandas tam, kad ir šalies čempionatas būtų stiprus. Faktas, kad jie myli sportą ir į jį investuoja. Tikiu, kad “Olympiakos” atras gerą ir tinkamą sprendimą. Gaila būtų prarasti vieną stipriausių klubų Europoje”, – sakė E.Zourosas.

One thought on “E.Zourosas: turime dirbti sunkiai, kad apžiotume Eurolygą

  1. fullstats.lt

    Howdy! I’m at work browsing your blog from my new iphone! Just wanted to say I love reading through your blog and look forward to all your posts! Carry on the outstanding work!

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>