LIETUVA – ISPANIJA 79:91 (tiesiogiai)

Mačas prasidėjo sėkmingai ir sužaidus 3 minutes po R.Javtoko dvitaškio lietuviai dar pirmavo (7:6), bet Ispanijos rinktinė atsakė spurtu 16:0 ir pabėgo į priekį – 22:7. Įėjęs J.Valančiūnas pagyvino žaidimą, tačiau mažinti deficito niekaip nepavyko, kol galiausiai nepatenkintas teisėjų sprendimais K.Kemzūra užsidirbo techninę pražangą, o iki kėlinio pabaigos svečiai susikrovė jau 19 taškų pranašumą – 31:12.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Toliau Ispanijos rinktinė dominavo prieš lietuvius ir didino pranašumą. Vienintelis trumpas blykstelėjimas užfiksuotas likus žaisti kelias minutes, kuomet esant rezultatui 28:56 šeimininkai laimėjo atkarpą 6:0 ir bent šiek tiek sumažino deficitą – 34:56. Visgi per likusį laiką tikslesni buvo S.Scario auklėtiniai, kurie po dvidešimties žaidimo minučių pirmavo 62:36.

Tačiau Sergio Scariolo auklėtiniai principiniame A grupės mače 91:79 nugalėjo pirmą pralaimėjimą patyrusią Lietuvos (3-1) rinktinę.