LIETUVA – Graikija 73:69

Lietuvos rinktinė Europos čempionatą baigė trinktelėjusi durimis bei užėmė penktąją vietą. Kęstučio Kemzūros auklėtiniai 73:69 (14:20, 18:17, 24:11, 17:21) parklupdė Iliaso Zouroso treniruojama Graikijos rinktinę.

Lietuviams pirmą kartą šiame mače išsiveržti į priekį pavyko tik įpusėjus trečiajam kėliniui (40:39). Po to šeimininkai spurtavo 14:5 ir susikrovė dviženklę persvarą (54:44).

Visgi iki mačo pabaigos likus žaisti 1:30 minutės Antonis Fotsis buvo išlyginęs rezultatą (65:65), tačiau Rimantas Kaukėnas ir Darius Songaila pataikė po dvitaškį ir lietuviai tapo nebepavejami (69:65).

Nickas Calathesas smeigė tritaškį (68:69), bet kitoje atakoje Songaila taikliai sumetė baudas (71:68). Tuo tarpu Calathesas prametė vieną svarbią baudą (69:71) ir leido Mantui Kalniečiui baudos metimais užtvirtinti pergalę (73:69).

Lietuva: Martynas Pocius 13, Darius Songaila 12, Mantas Kalnietis 11, Rimantas Kaukėnas 10, Paulius Jankūnas 10, Robertas Javtokas 10 (10 atk. kam.).

Graikija: Nickas Calathesas 16, Kostas Koufos 14, Kosas Vasileiadis 13, Antonis Fotsis 13.