T.Lawsonas vedė “Nuggets” ekipą į pergalę

Antrą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio “Nuggets” (20-17) ekipa, kuri svečiuose 117:105 (26:25, 25:29, 31:24, 35:27) nugalėjo Hiūstono “Rockets” (21-16) krepšininkus.

Sužaidus pusę ketvirtojo kėlinio aikštės šeimininkai buvo arti varžovų ir juos skyrė tik keli taškai, tačiau “Nuggets” krepšininkai surengė spurta 14:5 ir varžovai nebesugebėjo pavyti svečių.

Lokauto metu Kauno “Žalgiryje” rungtyniavęs Ty Lawsonas per 38 minutes prie pergalės prisidėjo pelnydamas 22 taškus (1/4 tritaškiai, 5/11 dvitaškiai, 9/12 baudos metimai), atlikdamas 15 rezultatyvių perdavimų bei atkovodamas 7 atšokusius kamuolius.

17 taškų prie pergalės pridėjo Arronas Afflalo, po 16 – Andre Milleris ir Kennethas Fariedas. Corey Breweris pelnė 15, Alas Harringtonas – 13, o Kosta Koufoso sąskaitoje 13 taškų.

“Rockets” gretose pasižymėjo Kevinas Martinas, kuris įmetė 35 taškus. 17 pridėjo Kyle Lowry, 13 – Luisas Scola, o Chandlerio Parsonso sąskaitoje – 10 taškų.