“Mavericks” nusileido Vakarų konferencijos autsaideriams

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai Dalaso “Mavericks” (21-16) krepšininkai patyrė jau ketvirtąją nesėkmę iš eilės. Dalaso ekipa svečiuose 92:97 (19:25, 27:27, 23:22, 23:23) nusileido Naujojo Orleano “Hornets” (9-27) krepšininkams.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui svečiai sumažino atsilikimą iki dviejų taškų (80:82), tačiau “Hornets” krepšininkai neatidavė iniciatyvos ir spurtavo 4:9 bei įtvirtino savo pranašumą.

35 minutes aikštėje praleidęs Dirkas Nowitzki į “Hornets” krepšį įmetė 19 taškų, atkovojo 9 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

25 taškus “Mavericks” gretose pelnė Rodrigue Beauboisas, 14 – Vince’as Carteris, o Shawno Mariono sąskaitoje – 11 taškų.

“Hornets” gretose rezultatyviausias buvo Chrisas Kamanas, kuris pelnė 20 taškų ir atkovojo 13 atšokusių kamuolių.

Karjeros rungtynes sužaidęs Xavieras Henry įmetė 19, Jarrettas Jackas – 15, Marco Belinelli – 14, Solomonas Jonesas – 11, o Gustavo Ayono sąskaitoje – 10 taškų.