“Hawks” nutraukė “Thunder” pergalių seriją (VISI REZULTATAI)

Nutrūkų Oklohomos “Thunder” (29-8) ekipos pergalių serija Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). Vakarų konferencijos lyderiai svečiuose 90:97 (24:27, 23:26, 28:23, 15:21) nusileido Atlantos “Hawks” (22-15) krepšininkams.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes komandas po taiklaus Kevino Duranto metimo skyrė vos vienas taškas (88:89), tačiau Josho Smitho vedami aikštės šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę.

“Thunder” gretose daugiau nei pusę komandos taškų pelnė du krepšininkai. K.Durantas įmetė 35 taškus, o Russellas Westbrookas pridėjo 25. Po 10 taškų įmetė Jamesas Hardenas ir Serge’as Ibaka.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo J.Smithas, kuris per 37 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 12 atšokusių kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

16 taškų prie pergalės pridėjo Jeffas Teague’as, po 10 – Kirkas Hinrichas ir Zaza Pachulia.