“Thunder” namuose nugalėjo “Mavericks” krepšininkus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos lyderiai, Oklohomos “Thunder” (30-8) krepšininkai, namuose rezultatu 95:91 (26:23, 19:29, 23:13, 27:26) nugalėjo lygos čempionus Dalaso “Mavericks” (22-17) krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje savo žaidimo sąlygas diktavo svečiai, kurie prieš ilgąją pertrauką įgijo 10 taškų pranašumą (42:52). Po ilgosios pertraukos “Thunder” spurtavo 10:0 ir išlygino rezultatą, o kėliniui artėjant į pabaigą ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 24 taškus pelnęs Russellas Westbrookas. 22 taškus prie pergalės pridėjo Kevinas Durantas, 16 – Jamesas Hardenas.

“Mavericks” gretose išsiskyrė Dirkas Nowitzkis pelnęs 27 taškus, 18 – Jasonas Terry, 13 – Ianas Mahinmi, o Shawno Mariono sąskaitoje – 10 taškų ir tiek pat atkovotų kamuolių.