A.Afflalo ir T.Lawsonas vedė “Nuggets” į įspūdingą pergalę

Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio “Nuggets” ekipa, kuri namuose po pratęsimo 119:116 (24:26, 29:27, 32:26, 23:29, 11:8) nugalėjo Sakramento “Kings” (12-26) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 11 sekundžių “Kings” ekipa dar turėjo 4 taškų pranašumą, tačiau po Arrono Afflalo tritaškio pranašumas ištirpo iki minimumo. Po sėkmingos svečių atakos svečiai pirmavo 3 taškais, tačiau A.Afflalo atakuojant krepšį iš toli varžovai prasižengė, o pastarasis realizavo visus baudos metimus ir išlygino rezultatą.

Kauno “Žalgirio” gretose sezoną pradėjęs Ty Lawsonas likus žaisti 10 sekundžių iki pratęsimo pabaigos smeigė tritaškį ir išplėšė “Nuggets” ekipai dar vieną pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo A.Afflalo, kuris pelnė 32 taškus. 20 taškų prie pergalės pridėjo Kennethas Fariedas (12 atk.kam.), 16 – T.Lawsonas (13 rez.per.), o Alo Harringtono sąskaitoje – 14 taškų.

“Kings” gretose išsiskyrė Tyreke’as Evansas ir Marcusas Thorntonas, kurie pelnė po 27 taškus. 14 taškų pelnė Johnas Salmonsas, 13 – Jasonas Thompsonas, o Francisco Garcia sąskaitoje – 11 taškų.