J.Hardenas vedė “Thunder” ekipą į įspūdingą pergalę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos lyderiai Oklohomos “Thunder” (32-9) krepšininkai namuose 122:95 (28:25, 30:15, 33:30, 31:25) sutriuškino Šarlotės “Bobcats” (5-34) krepšininkus.

Nors pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo tik 3 taškais, o aikštėje vyko žaidimas taškas į tašką, tačiau antrojo kėlinio viduryje viskas pasikeitė ir “Thunder” po spurto 13:0 įgijo 15 taškų pranašumą (44:29), kurį didino iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Jamesas Hardenas, kuris per 29 minutes pelnė 33 taškus (4/9 tritaškiai, 7/7 dvitaškiai, 7/10 baudos metimai), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė kamuolį.

26 taškus prie pergalės pridėjo Kevinas Durantas, o Russello Westbrooko sąskaitoje – 23 taškai.

“Bobcats” gretose išsiskyrė 22 taškus pelnė D.J.Augustinas, Corey Maggette pridėjo 21, Byronas Mullensas – 12, o D.J. White’o sąskaitoje – 10 taškų.