“Nuggets” stebuklingai iškovojo pergalę namuose

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio “Nuggets” (24-19) ekipa, kuri namuose po pratęsimo 118:117 (30:26, 34:29, 18:25, 23:25, 13:12) palaužė Atlantos “Hawks” (24-18) krepšininkų pasipriešinimą.

Paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis Kirkas Hinrichas stojo prie baudų metimo linijos ir galėjo svečiams išplėšti pergalę, tačiau gynėjas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas tapo lygus.

Pratęsimo pabaigoje pergalę išplėšti galėjo ir Zaza Pachulia, tačiau pastarojo metimas iš po krepšio taip pat skriejo pro šalį ir “Nuggets” krepšininkai stebuklingai išsigelbėjo be iškovojo pergalę.

35 minutes aikštėje praleidęs Ty Lawsonas pelnė 21 tašką (4/5 tritaškiai, 4/6 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

22 taškus prie pergalės pridėjo Nene, 19 – Alas Harringtonas ir Danilo gallinari, o Corey Brewerio sąskaitoje – 12 taškų.

“Hawks” gretose išsiskyrė Joe Johnsonas ir Joshas Smithas, kurie pelnė atitinkamai 34 ir 33 taškus. 22 įmetė K.Hinrichas, o Marvino Williamso sąskaitoje – 10 taškų.