“Thunder” iškovojo eilinę pergalę svečiuose (VIDEO)

Eilinę pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Oklohomos “Thunder” (33-10) krepšininkai, kurie svečiuose 103:90 (29:25, 21:26, 28:14, 25:25) nugalėjo Denverio “Nuggets” (24-20) ekipą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 7 minutes Jamesas Hardenas taikliu tolimu metimu padidino svečių pranašumą iki 18 taškų (90:72) ir rungtynių baigtis jau niekam nebekėlė klausimų.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kevinas Durantas, kuris surinko 24 taškus. 23 pridėjo Russellas Westbrookas, o J.Hardeno sąskaitoje - 18 taškų.

36 minutes aikštėje praleidęs Ty Lawsonas pelnė 9 taškus, atkovojo 8 ir pėrėmė 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias “Nuggets” gretose buvo Andre Milleris, kuris surinko 17 taškų, 15 pridėjo Danilo Gallinari, o Arrono Afflalo sąskaitoje - 10 taškų.