D.Dulkio ekipa tęsia kovas NCAA “Kovo beprotybėse”

Nuo antrojo NCAA “Kovo beprotybės” rato kovas pradėję Floridos valstybinio universiteto “Seminoles” krepšininkai su Deividu Dulkiu priešakyje 66:63 (28:34 38:29) įveikė šv. Bonaventūro “Bonnies” pasipriešinimą.

Favorite laikytai “Seminoles” ekipai rungtynių pradžia nesusiklostė itin sėkmingai – Floridos valstybinio universiteto ekipa nuo pat rungtynių pradžios buvo besivejančių vaidmenyje, o jų deficitas vienu metu siekė 8 taškus (2:10).

Tik, likus 5 minutėms iki antrosios rungtynių pusės pabaigos, po Iano Millerio tritaškio “Seminoles” pirmąkart išsiveržė į priekį (55:52). Nuo to laiko D.Dulkio atstovaujama ekipa iniciatyvos iš savo rankų neišleido ir “Seminoles” šventė pergalę – 66:63.

D.Dulkys šį kartą prie pergalės pridėjo 8 taškus (1/1 dvitaškio, 2/6 tritaškio, 0/1 baudos metimų) bei po 1 atkovotą ir perimtą kamuolį. Taip pat ketvirtakursis gynėjas per 25 žaidimo minutes kartą suklydo bei 2 sykius prasižengė.

Ypač nesėkmingai šios rungtynės susiklostė “Seminoles” lyderiui Michaelui Snaerui, kuris nesugebėjo pelnyti taškų (0/2 dvitaškių, 0/5 tritaškių), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Tuo tarpu pergalės kalviu tapo Bernardas Jamesas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 9 kamuolius ir blokavęs 4 varžovų metimus.

Trečiajame “Kovo beprotybės” etape “Seminoles” susitiks su Sinsinačio “Bearcats”, kurie 65:59 nugalėjo Teksaso “Longhorns”.

“Seminoles”: Bernardas Jamesas (9 atk. kam., 4 blk.) 19, Luke’as Loucksas (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 13, Okaro White’as 9, Deividas Dulkys ir Ianas Milleris po 8.

“Bonnies”: Andrew Nicholsonas (7 atk. kam.) 20, Demitriusas Congeras (9 atk. kam.) 14, Da’Quanas Cookas (5 atk. kam.) 8.