J.McGee išplėšė “Nuggets” ekipai pergalę (VIDEO)

Dramatišką pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio “Nuggets” (26-21) ekipa, kuri namuose 116:115 (40:18, 22:39, 29:34, 25:24) palaužė Detroito “Pistons” (16-30) krepšininkų pasipriešinimą.

Iki rungtynių pabaigos likus vos 5 sekundėms “Nuggets” gynėjas Arronas Afflalo pelnė du taškus su pražanga, tačiau pastarojo baudos metimas skriejo pro šalį. Tačiau netaiklų komandos draugo metimą dėjimu pataisė JaVale’as McGee ir “Nuggets” šventė pergalę.

J.McGee debiutinėse rungtynėse “Nuggets” gretose per 24 minutes pelnė 15 taškų.

38 minutes aikštėje praleidęs buvęs žalgirietis Ty Lawsonas pelnė 25 taškus (4/6 tritaškiai, 6/6 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo ir perėmė po kamuolį bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

23 taškus prie pergalės pridėjo A.Afflalo, 16 – Alas Harringtonas, 12 – Kennethas Fariedas, o Wilsono Chandlerio sąskaitoje – 11 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Įspūdingas rungtynes “Pistons” gretose sužaidė Benas Gordonas, kuris per 41 minutę pelnė net 45 taškus (9/9 tritaškiai, 4/11 dvitaškiai, 10/11 baudos metimai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 2 kamuolius.

16 taškų pridėjo Brandonas Knightas, 13 – Gregas Monroe, 12 – Jonas Jerebko, o Willo Bynumo sąskaitoje – 10 taškų.