Skelbimai įmonių kataloge

Norite išreklamuoti savo įmonės verslą, tačiau sukate galvą kaip tai greičiau padaryti? Dabar iš tiesų atsirado nemažai reklaminių agentų, siūlančių savo paslaugas. Tačiau per šias įvairias avantiūristines reklamas verslininkai užmiršta vieną gana paprastą ir nuo seno žinomą būdą, kuris dabar kur kas modernesnis, nei buvo anksčiau. Tai imoniu katalogas – puiki galimybė apie jus sužinoti visiems, kam reikia. Įmonių kataloguose visi kas domisi galės išvysti jūsų įmonės rekvizitus, taip pat ir svarbiausią informaciją, pavyzdžiui, darbuotojų skaičių, įmonės reitingą, kreditingumą ir t.t. Kitaip tariant – jeigu turite gerą, patikimą įmonę ir norite, kad daugiau žmonių apie ją sužinotų, tuomet imoniu katalogas yra tikrai vykęs sprendimas.

Apie savo įmonės teikiamas paslaugas galite paskelbti ir įvairiuose skelbimų portaluose – tai yra taip pat gana paprasta ir tikrai efektyvu. Juk populiariuosius skelbimų portalus kiekvieną dieną peržiūri bemaž pusė milijono žmonių. Taigi, skelbimai yra neblogas būdas leisti žmonėms sužinoti apie jūsų teikiamas paslaugas. Tuo labiau, kad yra ir specializuotų skelbimų portalų, kurie yra sukonkretinti būtent tam tikroms veikloms. Pavyzdžiui, jeigu jūsų įmonė verčiasi automobilių dalių pardavimu ir pirkimu, tuomet galite patalpinti savo skelbimus į auto skelbimų portalus – ten kur žmonės perka ir parduoda naujus ir jau naudotus automobilius, ieško detalių ir jas parduoda. Tokiame portale sulauksite tik tų susidomėjusių žmonių, kurie tikrai žino ko jiems reikia.

Žinoma, iš pirmo žvilgsnio sunku pasakyti kas geriau ar efektyviau – skelbimai ar imoniu katalogas. Geriausia būtų išbandyti abu ir pasižiūrėti kas neša daugiau naudos. Įmonių katalogų kiekvieną dieną atsiranda naujų, tačiau tik keli iš jų jau turi susikūrę gerą reputaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *