Kokios yra pagrindinės priežastys, liudijančios, jog „Blue Square Offices“ kompanija – savo rinkos lydėrė?

Iš karto norėčiau užbėgsti įvykiams už akių ir paminėti, jog šis straipsnis orientuosis į pagrindines priežastys, argumentus, liudijančius, jog „Blue Square Offices“ kompanija yra savo rinkos lydėrė. Viliuosi, jog pateikta informacija jus nukreips reikiama kryptimi, kai kitą kartą ieškosite kokybiškų paslaugų.Blue Square building

Žmones, kurie dar nebuvo susidūrę su „Blue Square Offices“ škotų įmone, norėčiau trumpai supažindinti su šios kompanijos veikla. Reikėtų pradėti nuo to, jog „Blue Square Offices“ siūlo virtualių biurų nuomą.

Kas tai per naujovė? Virtualūs biurai yra skirti verslininkams, kurie turi savo asmeninę įmonę ir norėtų ją išplėsti, išgarsinti, perkelti į užsienio rinkas. Visa esmė tame, jog už absurdišką sumą verslininkai gali įregistruoti savo asmeninę kompaniją Škotijoje. Kartu su unikaliu buveinės adresu gautų ir mobiliojo telefono numerį, elektroninio pašto paskyrą, fakso kodus bei asmeninę sekretorę.

Asmeninė sekretorė? Ar ne per gerai skamba? Oi, tikrai ne. Iš tiesų, ši virtualioji asistentė yra ko ne geriau nei samdytas darbuotojas, kadangi milžiniškos algos mokėti nereikia, o ir darbu skųstis tikrai negalėtume.

Iš tiesų, kiek teko bendrauti su žmonėmis, kurie yra įsigiję šiuos „Blue Square Offices“ paketus, bei kiek teko domėtis atsiliepimais – visi žmonės, tarytum susitarę, liudijo, jog tai yra nuostabi kompanija, kuri niekuomet nepalieka bėdoje ir išsamiai konsultuoja. Manyčiau, jog šį kartą žodis tampa, kaip sakoma „ne žvirblis“ ir išsireiškimams pagrindas yra.

Tiesą sakant, net lyginant kainas, sunku būtų rasti konkurentų „Blue Square Offices“ – kartais siūlomi antkainiai šios škotų kompanijos priverčia nusišypsoti. Net sunku pagalvoti, jog dar yra tokių verslininkų, kurie pelną „stumia“ į antrą planą ir, svarbiausia, stengiasi įgyvendinti užsakymus idealiai – „Laimingas klientas – pasisekęs sandoris“ – būtent tokiu principu dirba ši įmonė.

Pateikti argumentai tik įrodo, jog „Blue Square Offices“ – savo rinkos lydėrė, pasiruošusi dirbti ne vien dėl pinigų, tačiau ir dėl klientų gerovės. Puiki konsultacija, malonūs darbuotojai, maži įkainiai – ko gi daugiau reikia?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *