Pritrūkus pinigų – greitas kreditas

Ne kartą pritrūkus pinigų ar atsiradus netikėtoms išlaidoms, jus gali išgelbėti greitas kreditas internetu. Tiesa, jūs turite turėti gerą kredito istoriją, neturėti vėluojamų grąžinti įsipareigojimų ir būti mokus klientas. Taip pat labai svarbu turėti geras pajamas, kurios leistų jums ne tik apmokėti pasiskolintą pinigų sumą, bet ir padengti kitas buities išlaidas. Tokiu principu vadovaujasi įmonės, suteikdamos greitąjį kreditą. Kiekvienas klientas, norintis, kad jo kreditas būtų sėkmingai suteiktas ir grąžintas, yra vertinamas vadovaujantis atsakingo skolinimosi principais bei įmonės vidaus mokumo vertinimo kriterijais. Kliento kredito mokumo vertinimo taisyklės yra patvirtinamos įmonės direktoriaus ir jomis privalo vadovautis kreditų vadybininkai ir įmonės teisininkai, ruošdami sutartis ir suteikdami kreditus.

Pradedant ieškoti kur greitasis kreditas gali būti suteiktas, reikia įvertinti esamą situaciją ir nuspręsti, kokio dydžio kreditas bus reikalingas. Reikia skolintis tik tą sumą, kuri yra reikalinga konkrečioms išlaidoms padengti, nevertėtų prisiimti didesnių vartojamųjų kreditų, nei to iš tikrųjų reikia. Taip pat reiktų iš anksto apsispręsti, kokio tipo greitas kreditas turi būti – ilgalaikis ar trumpalaikis. Ilgalaikiam kreditui yra sudaromas grąžinimo grafikas, kuriuo vadovaujantis privalo būti grąžinama pasiskolinta suma. Trumpalaikiai vartojamieji kreditai yra apmokami iškart, pratęsiami arba pratęsiant padengiama dalis pasiskolintos sumos. Pasirinkimas, kaip apmokėti pasiskolintą sumą, priklauso nuo kliento. Tai yra laisva kliento valia, paliekant jam visas teises savarankiškai valdyti savo asmeninius finansus.

Kaip ir buvo minėta, greitas vartojimo kreditas gali būti pratęstas papildomam laikotarpiui. Ši paslauga tampa aktuali tuomet, kai klientas negali iškart padengti susidariusios skolos, atėjus grąžinimo terminui. Klientas, sumokėjęs pratęsimo mokestį, kurį sudaro priskaičiuotos palūkanos, kredito grąžinimą gali atidėti kitam laikotarpiui. Vartojamasis kreditas dažniausiai suteikiamas nuo 15 iki 60 dienų termino, tačiau jį pratęsus, terminas pailgėja. Šiuo metu įvedus naujas atsakingo skolinimo taisykles ir reikalavimus, tikėtina, kad trumpiausi terminai išnyks, kreditoriai nebeteiks greitųjų kreditų tokiam trumpam laikui. Be abejo, dėl to padidės skaičiuojamos palūkanos, tačiau tai yra prisitaikymo prie rinkos kaina.

Jeigu jau esate skolinęsis greitąjį kreditą, turbūt žinote, kad pradelsus jį grąžinti, yra skaičiuojamos palūkanos, dėl to susidariusi skola sparčiai auga. Ištikus tokiam įvykiui, būtina kuo skubiau susisiekti su kreditoriumi ir pranešti apie susidariusią situaciją. Vengimas bendrauti ir kreditoriaus ignoravimas reiškia tik vieną, kad greitas kreditas pabrangs, nes bus priskaičiuotos skolos išieškojimo išlaidos. Todėl prieš skolinantis iš smulkiųjų kreditų įmonės, visada reikia įvertinti savo galimybes ir įžvelgti visas galimas grėsmes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *