Kova

Aš noriu.Aš noriu. Aš galiu. Mes galime.Aš pasistengsiu. Aš įrodysiu. Aš esu vertas-(a). Aš tikrai galiu. Aš tikiu, kad galiu labai daug. Aš laimėsiu. Mes laimėsime. Mes pasistengsime. Aš pabandysiu. Aš tikiu, kad man gali pasisekti. Aš sugebu. Aš moku. Aš išmoksiu. Aš žinau. Aš mąstau. Aš myliu save.

Aš nekenčiu savęs. Aš silpnavalis. Aš bejėgis. Aš tuščia vieta. Aš aulo batas. Aš skystablauzdis-(ė). Aš nesugebu. Aš nemoku. Aš nežinau. Aš netikiu. Aš bijau. Aš ir dar karta aš.

 mesti rukyti

Taigi, kiekvienas mūsų dažnai pasakome žodį „aš“. Juk suprantame , kad kiekvienas žodis turi savotišką reikšmę ir„svorį“. Todėl visada būtina atskirti optimistiškumą nuo pesimizmo, nes tai ne duoda motyvui galios. Jeigu automobilis kalbėtu už save , tai įsivaizduokime , kad pripildome pigaus ir nekokybiško kuro , kuris nesuteikia jėgos varikliui ne tik užsivesti , bet ir važiuoti link norimo tikslo.  Neatmeskime prielaidos manyti , kad teiginiai neduoda savo tikslui pasiekti. Kodėl? Pradžioje pastebite šiltas spalvas , kurios sužadina teigiamas emocijas , o vėliau šaltos spalvos nesuteikia optimistiškumo. Taigi , nebūkime“ kelmais“ tik pavydintis kitiems dėl jų pasisekimų , o ir patįs įrodykim sau, kad po vienos mažos pergalės  galime sulaukti dar didesnės. Norime būti tvirtais ir žinančiai , tai ko ieškome, tuomet  pasistenkime , kad pirmam teiginiui sukeliančiam šiltas emocijas tvirtinančias motyvą, duotume tinkamą priemonę išlaikančią ir sukurtą emociją, elektronines cigaretes . Tai mūsų gyvenimo pažiba? Įrodykime , kad tai laikinumo klausymas  ir tik dėka e-cigaretes . Sėkmės , kovoje link pergalės.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *