Laimingas žmogus

Visas elgesys kyla iš minčių. Mūsų mintis įtakoja mūsų sveikata. Žmogus turi atsakyti už savo gyvenimą, tuomet galima sulaukti sėkmingesnio gyvenimą. Veiksmas lygus atoveiksmiui. Pasąmonė valdo mūsų protą .Per diena žmogaus galvoje aštuoniasdešimt procentų senos informacijos, pagal mokslinius tyrimus įrodyta , jog Amerikoje augančių šeimų vaikai du kartus sveikiau ir protingiau, nes neužkiša galvos nereikalinga informacija. Į ką žmogus koncentruojasi , ten ir dėmėsis.  Su kokių lygių žmogumi  bendraujame , tuomet informacija tampa turtingesnė . Žmonės bijo naujų dalykų, nes jaučia diskomfortą. Nauji įpročiai duoda geresnius metodus.Seni metodai ir įpročiai neduos naujų rezultatų. Kasdienės mintis suformuoja įpročius , o įpročiai formuoja charakterį, o charakteris likimą.

Mūsų mintis formuoja veiksmus. Atmintis , kurios dėka privalome atsiminti veiksmų rezultatus . Vėliau mums reikalinga analizė, kodėl gavau tokį rezultatą. Jeigu nežinome savo gyvenimo rezultato , tuomet vykdome aklai gyvenimo uždavinius siekiant rezultatų. Mažesni objektai traukia didesnius. Kad mūsų gyvenimo dėsniai būtų sėkmingi, tuomet turime ieškoti savo trūkumų viduje.   Teigiamos pasikartojančios mintis yra daug sėkmingesnės. Žmogus pakeisdamas savo emocinę būseną, tuomet daugiau gauna teigiamų dalykų. Tos pačios mintis , tai tie patįs rezultatai. Žmonės , kurie laimingai gyvena turi laimės įpročius.

 

Jeigu žmogus susitaiko su savo likimu , tuomet jam lengviau ieškoti ir spręsti aplinkybes, kurios padėtų palengvinti gyvenimą. Keiskime įpročius ir seną madą su naujomis e-cigaretėmis , tai suomiškai vadinamomis e-savuke ir Sähkötupakka .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *