Mes galime…

Daugelis norime atverti sėkmingas gyvenimo durys . Kiekvienas gyvenime norime būti laimingi ir pasiekti savo rezultatus , todėl privalome stengtis ir eiti į priekį. Mes turime slapčiausias mintis ir ir norime pasiekti garbingiausius tikslus, kurie padėtų mums laimėti pergalę ir savimi dar labiau pasitikėti , bei pasiekti didesnius laimėjimus. Aš noriu. Mes norime laimėti. Mes norime būti vertinami. Mes norime būti laimingi, todėl stengiamės ir plėšomės, kad gyvenime pasiektume daugiau, nei paprastai galime.  Kiekvienas mūsų gyvenime esame laimingi , kai žinome , kad esame link pergalės. Todėl norėdami turėti pergalę privalome žinoti, kokius laiptelius reikia žengti , kad pasiektume , tai ko trokšta mūsų širdys. Kam šlovės? Kam pinigų? Kam garbės? O kam prestižo ir visko?  Norime būti laimingi , todėl privalome įrodyti , kad ne tik galime , bet ir esame. Kiekvienas mūsų sulaukiame sunkiu išbandymų , kurie priverčia sustoti ir susimąstyti . Negalime būti priešininkai savo poreikiams ir nuostatoms. Turime draugauti su savimi tik aišku, kad protingai. Kai norime pasiekti tikslo , kuris mums svarbiausias. Negalime pasiduoti ir paleisti savo svajonės . Galime pasiekti ir privalome stengtis. Kiekvienos idėjos mums labai brangios , todėl reikia dėti atitinkamai pastangas, kad įgyvendintume, tai kas mumis dominuoja.

Neturime prieštarauti savo įsitikinimams. Privalome savo įsitikinimus ginti ir stengtis laimėti. Mūsų pergalės jausmas mūsų darbuose. Turime rodyti pasitikėjimą ir drąsą. Negalime pasiduoti , kai sulaukiame abejonės . Abejonė dažnai mumis paklupdo, todėl verčiau nebijoti ir pralaimėti, nes ne visi mokame pralaimėti gražiai ir garbingai.  Pralaimėjimas niekada nebus toks ne garbingais, kai pripažinsime , kaip pamoka. Daugelis esame dideli kovotojai tik slepiamės po kitų demotyvaciją , nes bijome būti atskirti ar nepripažinti. Kiekvienas mūsų turime savo svajones, kurios mums gyvenime yra vienos brangiausios, tačiau ne visada mokome išsaugoti. Daugelis iš pavydo , net stengiasi anksčiau laiko ištempti reikalinga informacija , tam kad sudirbtu žmogų . Šiais laikais supratingumo tarpusavio santykiuose nėra , nes daugelis stengiasi remtis tik įskaičiavimais . Todėl labai svarbu permatyti kitų ketinimus ar net planus, kurie gali pakenti mūsų ateičiai. Negalime leistis būti apgaunami tų , kurie patįs save apgaudinėja. Kam gaišti laiką? Kad žmogus suprastu , koks patogesnis šaukštas …Kiekvienas esame savarankiškas ir privalome stengtis ieškoti būdų , kurie padėtų mums laimėti didesnes pergales . Negalime savęs stabdyti , kai žinome savo motyvacija , kodėl turime leistis būti žeminami kitų , kurie tik nori prieš kitus pasirodyti , kokie yra šaunus .

Džonotonas Livingstonas žuvėdra – kas begali būti atsakingesnis už tą, kuris , atradęs gyvenimo prasmę ir aukščiausiąjį tikslą,  jais seka?

Mes esame savo gyvenimo kūrėjai , todėl privalome ieškoti būdų , kaip nudažyti savo gyvenimą . Dazai , tai mūsų gyvenimo spalvoms.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *