Suknelių spalvos ir mėgavimasis jomis

Kiekviena mergina žino, jog moteriškumą lengviausia perteikti dėvint suknelę. Kad ir kokios jos būtų: ilgos, trumpos, raštuotos, vienspalvės – jos suteikia žavesio, kurio negali atimti net ir susivėlusi šukuosena ar nusivalęs makiažas. Taigi, suknelės išties padeda pabrėžti moteriškumą. Labai svarbu rasti modelį, kuris tinkamai astkleistų vidinį moters grožį, jos žavesį, tačiau daugeliu atveju tai nėra labai paprastas dalykas. Žinoma, internete yra apstu informacijos apie tai, kaip suknelės turėtų ieškotis stambios arba aukštos merginos. Tačiau net ir žinios ne visada priverčia pasirinkti teisingai. Tiesa, daugelis užmiršta, jog modelis nėra vienintelis dalykas, kurios formuoja nuostabią moters išvaizdą dėvint suknelę. Vasarinės suknelės internetu reikalauja bent jau minimalių žinių ir apie teisingą spalvų pasirinkimą. Šiuo atveju internete taip pat galite rasti labai daug naudingų patarimų, tačiau svarbu juos perskaityti dar prieš nusiperkant suknutę, kurią turėsite dėvėti visą sezoną, tačiau ji jums nelabai tinka.

  • Ypač blyškios spalvos odos merginos turėtų vengti kontrastingai: juodos, baltos arba raudonos spalvos suknelių. Paprasčiausiai tai spalvos, kurios dar labiau paryškiną blyškią odą.
  • Tamsios odos merginos gali dėvėti kaip tik ryškius drabužėlius. Tai odą dar labiau išryškins, tiksliau, suteiks dar rudesnį atspalvį.
  • Vertikaliomis linijomis puoštos suknelės turėtų vengti aukštos merginos, kadangi tokio pobūdžio linijos jas padarys dar aukštesnėmis. Tačiau žemoms merginoms tai puiki išeitis vizualiai atrodyti kiek aukštesnėms.
  • Gėlėtos suknelės dažniausiai tinka bet kokią odos spalvą turinčioms merginoms. Tačiau vėlgi, pastelinės gėlės žaviau atrodo ant šviesiaodžių mergaičių, o ypač ryškios ant tamsesnių.
  • Blondinėms tinka juoda spalva. Daugeliui šviesiaplaukių dera ir raudona, tačiau tai ne taisyklė, o išimtis.
  • Juodaplaukėms kur kas paprasčiau. Prie jų plaukų spalvos tinka bene visos spalvų suknelės. Svarbiausia, kad nei viena „neišmuša“ žmogaus iš veido, kas ir yra pats nemaloniausias dalykas.

Suknelių spalvos pasirinkimas bus kur kas paprastesnis, nei suvoksite, kokios spalvos jums tinka ir kurių derėtų vengti. Informacija dar niekam nepakenkė – pasinaudokite žiniomis ir jūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *