Kodėl verta skolintis iš greitųjų kreditų firmų?

Egzistuoja nemažai skirtingų būdų pasiskolinti. Kadangi variacijos plačios – negalime per prievartą kišti greitųjų kreditų kompanijų. Nors mūsų akimis žiūrint, tai pats patraukliausias būdas gauti reikiamą pinigų sumą. Suvokdami pliusus, kurie rodos yra akivaizdus, būtent ir jums siūlome pasinaudoti firmomis. Kreditų bendrovės suteikia palankias skolinimosi galimybes. Kuomet jos egzistuoja, nepasinaudoti galimybe užglaistyti savo finansines duobes būtų kvaila. Juolab, galima palaukti akcijų ir pasiskolinti tokiu metu, tai procentai būna ypač maži. Tuomet paskola būna beveik nemokama…

  • Greitieji kreditai teikiami remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, tad jei dėl ko nors būsite nepatenkintas arba jums pasirodys, kad kreditai paaugo ir jūs permokate – visada galite kreiptis į specializuotas įstaigas, kurios problemą išspręs.
  • Kadangi viskas vyksta oficialiai, jums neteks aiškintis, kodėl reikia konkrečios pinigų sumos. Išleiskite paskolą ten, kur tik norite.
  • Greitieji kreditai nereikalauja jokio laiduotojo. Jūs pats esate svarbiausias asmuo ir jei manote kad pinigus grąžinti pavyks – reiškia taip ir bus.
  • Greitasis kreditas internetu suteikiamas be jokio užstato. Viskas remiasi į tai, kiek pinigų kas mėnesį gaunate į savo sąskaitą. Kuo daugiau, tuo didesnę pinigų sumą gausite. Išskyrus Mogo.lt, kuri suteikia paskolą tik tokiu atveju, jei užstatote savo automobilį.
  • Jei pinigų negalėsite grąžinti laiku – apie tai praneškite firmai. Už papildomą mokestį jums bus pratęstas grąžinimo laikotarpis. Tai kur kas geriau, nei veltis į teismus, nes firma teisi ir pinigus privalėsite gražinti.
  • Daugelis firmų pirmą kreditą suteikia nemokamai. Žinoma, būtinai pasidomėkite kurios ir panašiai. Taip pat, jei jau planuojate imti iš firmos, kuri pirmą kreditą suteikia nemokamai, būtinai pasidomėkite ir tolimesnėmis sąlygomis: kuo palūkanos kainuos paskui. Dažnai kartą pasiskolinę asmenys tai daro dar ir dar kartą.

Lietuvoje, kaip tokio dydžio šalyje, yra gana nemažai firmų, kurios siūlo skolinti būtent iš jų. Galbūt todėl, daugeliu atveju, apsisprendimas yra toks komplikuotas. Aišku, svarbiausia, kad plačios pasirinkimų galimybės egzistuoja. Jei būtų vos viena firma, nesant konkurencijai, kaip visada laimėtų didelė kompanija.

Greitieji kreditai stengiasi kaip įmanydami padėti žmonėms atsistoti ant kojų. Daugelis firmų netgi suteikia paskolos tokiais atvejais, jei žmogus neatitinka sąlygų: neturi darbo arba jo pajamos nėra tokios didelės, kurių užtektų paskolai gauti. Tai tik parodo, kad kreditus teikiančioms kompanijoms išties rūpi pats žmogus. 

Tai daug geresnis pasirinkimas nei bankai. Žinoma, pastarieji suteikia kur kas didesnes paskolas, tačiau yra ir tokių paskolų kompanijų, kurios gali suteikti kreditą net iki 34 000 ar net 50 000 litų. Tokiu atveju pasiskolinti verta daug labiau iš firmų, nes joms nereikia jokio užstato.

Skolinimosi galimybės labai plačios. Pasinaudokite jomis ir gyvenkite laisvai negalvodami apie savo finansus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *