Kaip originaliai įteikti dovanas?

Ne tik pačios dovanos ar jų supakavimas, tačiau ir įteikimas yra labai svarbus. Atkišti ranką, kurioj yra maišelis yra visiškai neoriginalu ir net parodoma tam tikra apatija gavėjui. O juk kasmet susitinkame su gražiausiomis šventėmis, kurios galėtų būti geriausias impulsas nustebinti artimą žmogų. Pateiksime jums kelis labai originalius ir gražius būdus, kurie padės nustebinti mylimą žmogų. Pasirinkite labiausiai tinkantį. Svarbiausia, kad visi jie labai originalūs ir tinka nepriklausomai nuo gavėjo amžiaus. Nustebinkite mylimą žmogų, juk jo šypsena – vertingiausias dalykas, kurį galite gauti.

  • Sukurkite žemėlapį, kuriuo keliaujant asmuo turėtų rasti savo dovanėlę. Šis žaidimas tikrai ne tik vaikams. Netgi priešingai. Kiekvienas vyresnis asmuo pasijus lyg sugrįžęs į vaikystės laikus, kuomet gauti dovaną buvo toks stebuklingas procesas. Pasirinkite konkretų maršrutą. Jis gali būti ne tik namo ar kiemo, tačiau net ir viso miesto dydžio. Apgalvokite idėją ir ją įgyvendinkite. Juk taip originalu.
  • Padarykite sveikinimą per radiją. Internetas pavogė daugelio kitų prietaisų funkcijas, tad gauti kokį nors pranešimą per radiją yra labai originalu ir sentimentalu. Pasinaudokite tokiomis galimybėmis nustebinti mylimą žmogų.
  • Padarykite staigmeną gimtadienį, kurios metu žmogus visiškai netikėtai būtų užkluptas. Žinoma, šis sveikinimas tink tik jubiliatas, kitomis progomis, kaip kad ir kokios velykos, jis tikrai ne toks veiksmingas ir naudingas. Geriausia, jei susitartumėte draugų būryje, kad niekas jo nepasveikintų. Pastarasis pamanytų, kad visi pamiršto ir štai būtų labai nuoširdžiai nustebintas tokia nuostabią dovana – vakarėliu.
  • Darykite nuostabiausias staigmenas visą savaitę. Atneškite pusryčius į lovą, dovanokite mielas dovanėles… Ir taip 7 dienas. Paskutinioji diena, žinoma, turi būti kuo ypatingesnė.

Kaip matote, idėjų daug, o joms realizuoti beveik nereikia visiškai jokių finansų. Daugeliu atveju, daugiausiai viskas remiasi į laiką. Kuo anksčiau pradėsite galvoti, kaip nustebinti mylimą žmogų, tuo greičiau galėsite džiaugtis nuostabiomis idėjomis. Artimo žmogaus šypsena nieko nekainuoja, tačiau tuo pačiu sukuria nuostabią aurą, kuria pasinaudoti tiesios privalu.

  •  

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *