Tag Archives: Čikagos Bulls

“Bulls” krepšininkai svečiuose sutriuškino “Magic” ekipą

Triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Čikagos “Bulls” (38-10) krepšininkai, kurie svečiuose 85:59 (22:14, 26:19, 12:15, 25:11) sutriuškino Orlando “Magic” (29-18) ekipą.

Be savo ekipos lyderio Derricko Rose’o rungtyniavę “Bulls” krpšininkai jau antrojo kėlinio metu turėjo 18 taškų pranašumą, o po ketvirtajame kėlinyje jį padidino iki 20 taškų (72:52) ir iškovojo užtikrintą pergalę. Continue reading

“Bulls” krepšininkai patyrė netikėtą nesėkmę namuose

Kiek netikėtą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė čempionato lyderė Čikagos “Bulls” (36-10), kuri savo sirgalių akivaizdoje 89:100 (32:29, 21:21, 26:28, 10:22) nusileido Portlendo “Trail Blazers” (21-23) krepšininkams.

Tris kėlinius “Bulls” krepšininkai diktavo žaidimo stilių ir didžiąją dalį rungtynių dalį pirmavo, o prieš lemiamą ketvirtį turėjo minimalią persvarą (79:78). Continue reading

“Bulls” ir be D.Rose’o nugalėjo “Heat” ekipą

Be naudingiausio praėjusio Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono krepšininko Derricko Rose’o rungtyniavę Čikagos “Bulls” krepšininkai iškovojo dar vieną pergalę, namuose po atkaklios kovos nugalėję Majamio “Heat” ekipą rezultatu 106:102 (19:23; 34:19: 28:28; 25:32).

Šeimininkų pergalę lėmė puiki kova dėl atšokusių kamuolių, kurią “Bulls” klubas laimėjo 50-34. Du “Bulls” žaidėjai, Carlosas Boozeris ir Tajus Gibsonas atkovojo po 8 kamuolius. Continue reading

“Knicks” patyrė šeštąją nesėkmę iš eilės

Šeštąją nesėkmę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Niujorko “Knicks” (18-24) ekipa, kuri išvykoje 99:104 (25:23, 25:25, 28:31, 21:25) nusileido Čikagos “Bulls” (35-9) krepšininkams.

Ketvirtajame kėlinyje po galingo Derricko Rose’o dėjimo aikštės šeimininų pranašumas išaugo iki 7 taškų (84:91) ir rungtynių nugalėtojas tapo aišku. “Knicks” krepšininkai nebesugebėjo pasivyti aikštės šeimininkų. Continue reading

D.Rose’as: “Norint laimėti žiedus privalome išvengti traumų”

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos lyderės Čikagos “Bulls” pagrindinis pergalių kalvis Derrickas Rose’as įsitikinęs, jog norint šiemet laimėti čempionatą - reikia išvengti traumų.

“Pergalės mums leidžia geriau jaustis, suteikia daugiau laisvės rungtynių metu. Tačiau norint laimėti čempionų žiedus privalome išvengti traumų. Kiekvienas treneris, kiekvienas žaidėjas, kiekviena treniruotė, kiekvienas žmogus, kuris ateina į rungtynes yra labai svarbus. Mes privalome tęsti tai ką pradėjome”, - kalbėjo D.Rose’as. Continue reading

B.Scalabrine’as: “J.Noah yra geriausias vidurio puolėjas”

Čikagos “Bulls” komandos atsarginių žaidėjų suolelį trinantis 32 metų 206 cm ūgio Brianas Scalabrine’as mano, kad geriausias vidurio puolėjas lygoje yra ekipos draugas Joakimas Noah.

“Jis daug geresnis krepšinio žaidėjas, negu žmonės mano. Jis priima teisingus sprendimus, perduoda kamuolį bei sėkmingai dėl jų grumiasi po krepšiais. Jis tikrai geras šiuose dalykuose. Jis yra galbūt geriausias vidurio puolėjas lygoje, - sakė B.Scalabrine’as. Continue reading

“Magic” nutraukė čempionatų lyderių pergalių seriją

Užsitęsusią Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderių Čikagos “Bulls” (33-9) pergalių seriją nutraukė Orlando “Magic” (26-15) krepšininkai. Svečiai rezultatu 99:94 (37:22, 20:30, 22:19, 20:23) nugalėjo “Bulls krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes Dwightas Howardas galingu dėjimu išlygino rungtynių rezultatą (91:91). Kitos atakos metu Ryanas Andersonas smeikė tritaškį, o rungtynių pabaigoje realizavo du baudos metimus ir įtvirtino svečių pergalę. Continue reading

D.Rose’as taikliu dvitaškiu išplėšė “Bulls” ekipai pergalę

Aštuntąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo lygos lyderiai Čikagos “Bulls” (33-8) krepšininkai, kurie svečiuose 106:104 (33:30, 22:20, 18:23, 33:31) palaužė Milvokio “Bucks” (15-24) ekipos pasipriešinimą.

Visų rungtynių metu nuolat keitėsi pirmaujanti komanda ir net 13 kartų rezultatas buvo lygus. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 32 sekundes Derrickas Rose’as baudos metimais persvėrė rezultatą “Bulls” ekipos naudai, tačiau Ersanas Ilyasova jį išlygino (104:104). Continue reading

T.Lawsonas ir D.Rose’as - savaitės geriausieji

Buvęs Kauno “Žalgirio” įžaidėjas Ty Lawsonas išrinktas geriausiu praėjusios savaitės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos žaidėju, o Derrickas Rose’as pripažintas geriausiu Rytų konferencijoje.

Praėjusią savaitę T.Lawsonas vedė Denverio “Nuggets” ekipą į tris pergales iš tiek pat galimų ir per rungtynes vidutiniškai pelnydavo po 20,7 taško, atlikdavo po 11,7 rezultatyvaus perdavimo bei po krepšiais atkovodavo po 7 atšokusius kamuolius. Continue reading

“Bulls” antroje rungtynių dalyje sutriuškino “Pacers”

Septintąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Čikagos “Bulls” (32-8) ekipa, kuri namuose 92:72 (22:20, 20:23, 33:13, 17:16) sutriuškino Indianos “Pacers” (23-13) krepšininkus.

Pirmoje rungtynių dalyje vyko lygus žaidimas, o po ilgosios pertraukos svečiai turėjo 3 taškų pranašumą (42:45), tačiau po aikštės šeimininkų tritaškių lietaus “Bulls” krepšininkai įgijo 18 taškų pranašumą (72:54) ir jį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos. Continue reading

D.Rose’as atvedė „Bulls“ į pergalę San Antonijuje

Retą nesėkmę namie patyrė San Antonijaus “Spurs” (24-11) ekipa, praėjusią naktį NBA rungtynėse 89:96 (22:20, 20:30, 24:15, 23:31) turėjusi pripažinti Čikagos “Bulls” (29-8) persvarą.

Iki tol “Spurs” namie per 14 dvikovų buvo suklupę tik kartą, tačiau šįkart “Bulls” pademonstravo savo klasę.

Po sudėtingo Derricko Rose’o dvitaškio per Timo Duncano rankas “Bulls” pirmavo 89:84, o po to, kai “Spurs” sumažino atsilikimą iki 3 taškų, paskutinę vinį į jų karstą įkalė Luolas Dengas, pataikęs iš toli likus žaisti 39 sekundes – 92:86.

“Spurs”: Gary Nealas 21, Timas Duncanas 18 (10 atk. kam.), Tony Parkeris 11 (9 rez. perd.), Danielis Greenas 11.

“Bulls”: Derrickas Rose’as 29, C.J. Watsonas 12, Luolas Dengas ir Joakimas Noah (13 atk. kam.) po 10.

NBA: “Bulls” po dramatiškos kovos palaužė “Knicks” (VISI REZULTATAI)

19-ąją pergalę 25-osiose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse iškovojo Čikagos “Bulls” klubas, išvykoje rezultatu 105:102 (29:25; 26:19; 22:31; 28:27) palaužęs Niujorko “Knicks” (8/14) krepšininkų pasipriešinimą.

Likus 11 sekundžių iki rungtynių pabaigos Niujorko “Knicks” aukštaūgis Amare’as Stoudemire’as dar turėjo šansą tritaškiu išlyginti rezultatą, tačiau jo metimas buvo netaiklus.

“Bulls”: D.Rose’as (13 rez. perd., 12/26 metimų) 32, C.Boozeris (9 atk. kam.) ir K.Korveris po 16, C.Watsonas 12, J.Noah (9 atk. kam.) 10.

“Knicks”: A.Stoudemire’as (11 atk. kam., 16/27 metimų) 34, C.Anthony (10/26 metimų) 26, L.Fields’as 17, I.Shumpertas 10.

Kitų rungtynių rezultatai:

Atlantos “Hawks” 77:96 Memfio “Grizzlies”

San Antonijo “Spurs” 93:81 Naujojo Orleano “Hornets”

Sakramento “Kings” 95:92 Portlendo “Trail Blazers”

Los Andželo “Clippers” 91:112 Denverio “Nuggets”

Oklendo “Warriors” 119:101 Jutos “Jazz”

NBA nakties geriausieji:

Taškai: Amare’as Stoudemire’as (“Knicks”) 34.

Atkovoti kamuoliai: Davidas Lee (“Warriors”) 14.

Rezultatyvūs perdavimai: Derrickas Rose (“Bulls”) 13.

Perimti kamuoliai: Mike Conley (“Grizzlies”) 4.

Blokai: DeAndre Jordanas (“Clippers”) 5.

Pataikyti tritaškiai: Danilo Gallinari (“Nuggets”) 5.

“Bulls” ekipa iškovojo pergalę ir tapo Rytų konferencijos lydere

Į aikštelę sugrįžęs Čikagos “Bulls” (11/2) ekipos lyderis Derrickas Rose’as padėjo savo ekipai iškovoti dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Čikagos krepšininkai svečiuose 88:79 (26:13, 26:20, 15:26, 21:20) nugalėjo Bostono “Celtics” (4/6) ekipą.

12 taškų ketvirtajame kėlinyje pelnęs D.Rose’as padėjo savo ekipai iškovoti jau 11 pergalę šiame sezone. Nors “Bulls” lyderis ir praleido praėjusias rungtynes dėl traumos, tačiau tai jam neturėjo didelės įtakos šiąnakt.

“Rose’as puikiai jaučiasi aikštėje prieš visas gynybos sistemas. Jis randa spragų kiekvienos komandos gynyboje, susikuria progas mesti visiškai laisvas arba atlieka perdavimus komandos draugams”, - pagyrų D.Rose’ui negailėjo “Bulls” strategas Tomas Thibodeau.

39 minutes aikštėje praleidęs įžaidėjas pelnė 25 taškus (2/6 tritaškiai, 7/15 dvitaškiai, 5/7 baudos metimai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

21 tašką prie pergalės pridėjo Luolas Dengas (16 atk.kam.), po 12 - Carlosas Boozeris ir Ronnie Breweris, o Joakimo Noah sąskaitoje - 10 taškų ir 12 atkovotų kamuolių.

“Celtics” gretose išsiskyrė Ray Allenas, kuris įmetė 16 taškų, Rajonas Rondo pridėjo 14 (11 rez.per., 7 atk.kam.), Paulas Pierce’as - 13, o Brandono Basso sąskaitoje - 10 taškų.

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs D.Rose’as vedė “Bulls” ekipą į pergalę

Čikagos “Bulls” (9/2) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo dar vieną pergalę. Derricko Rose’o vedami “Buliai” svečiuose 111:100 (33:17, 20:30, 26:27, 32:26) nugalėjo Minesotos “Timberwolves”.

“Timberwolves” naujoko Ricky Rubio dvigubas dublis pergalės iškovoti taip pat nepadėjo. Ispanas per 36 minutes pelnė 13 taškų (0/1 tritaškiai, 6/10 dvitaškiai, 1/2 baudos metimai), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir perėmė 4 kamuolius.

22 taškus pelnė Luke’as Ridnour, 20 - Kevinas Love’as (13 atk.kam.), 18 - Anthony Randolphas, o Jose Barea sąskaitoje - 10 taškų.

Nugalėtojų gretose geriausias sezonas rungtynes sužaidęs D.Rose’as pelnė 31 tašką (4/8 tritaškiai, 8/14 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei blokavo 2 varžovų metimus.

21 tašką prie pergalės pridėjo Luolas Dengas, 17 - Ronnie Breweris, o Kyle’as Korveris įmetė 13 taškų.

“Bulls” krepšininkai sutriuškino “Pistons” ekipą

Čikagos “Bulls” ekipa (8/2) iškovojo triuškinančią pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). “Bulls” krepšininkai namuose 92:68 (21:21, 22:13, 25:25, 24:9) sutriuškino Detroito “Pistons” (2/7) krepšininkus.

Nugalėtojų gretose nesulaikomas buvo Carlosas Boozeris, kuris per 25 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 8 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

22 taškus prie pergalės pridėjo Derrickas Rose’as, o Ronnie Brewerio sąskaitoje - 12 taškų.

“Pistons” gretose išsiskyrė Gregas Monroe, kuris pelnė 14 taškų ir Brandonas Knightas, kurio sąskaitoje 13 taškų. Po 11 įmetė Benas Gordonas ir Tayshaunas Prince’as.

“Bulls” panaikino 19 taškų deficitą ir iškovojo pergalę

Čikagos “Bulls” (5/1) ekipa ketvirtajame Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynių kėlinyje panaikino 19 taškų deficitą ir rezultatu 76:74 (15:23, 11:15, 16:18, 34:18) palaužė Atlantos “Hawks” (4/2) krepšininkus.

Aikštės šeimininkai per pirmus tris kėlinius pelnė vos 42 taškus, o varžovų pranašumas siekė 14 taškų. Sėkmingo “Bulls” ekipos lyderio Derricko Rose’o žaidimo dėka aikštės šeimininkai pasivyjo savo varžovus ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose D.Rose’as pelnė 30 taškų (7 rez.per.), 21 tašką pridėjo Luolas Dengas (8 atk.kam.), o Carloso Boozerio sąskaitoje - 11 taškų.

“Hawks” gretose išsiskyrė Alas Horfordas, kuris pelnė 16 taškų, 15 pridėjo Joshas Smithas (14 atk.kam.), 14 - Marvinas Williamsas, o Joe Johnsono sąskaitoje - 10 taškų.

“Bulls” atsisakė K. Boganso paslaugų

Čikago “Bulls” komanda nusprendė, jog komandai nereikia Keitho Boganso paslaugų ir atleido 196cm ūgio krepšininką. Boganso vietą Čikago “Bulls” komandoje užėmė R. Hamiltonas, kuris joje žais 2 metus.

K. Bogansas praėjusiame Nacionalinės krepšinio asociacijos(NBA) sezone per 17,2 aikštelėje vidutiniškai praleidžiamų minučių  rinko po 4,4 (40 % dvit, 38% trit, 65% baud) taško, atkovodavo 1,8 kamuolio ir atlikdavo po 1,2 rez. perdavimo.

Čikagos “Bulls” atleido veteraną J.Pargo

Neseniai pasirodė naujienos, kad Čikagos “Bulls” atleido patyrusį gynėją Jannero Pargo.

J.Pargo su “Bulls” sutartį pasirašė praėjusių metų kovo mėnesį. Čikagos “Bulls” klubo gretose įžaidėjas taip ir nedebiutavo.

Per karjerą J.Pargo yra sužaidęs 379 oficialias Nacionalinės krepšinio asociacijos(NBA) rungtynes. Per 15 aikštelėje praleidžiamų minučių amerikietis sugebėdavo įmesti po 6.6 taško, perduoti kamuolį po 2.0 kartus ir atkovoti kamuolį 1,5 karto.