“Spurs” ekipos gretas papildys australas P.Millsas

San Antonijaus “Spurs” klubas galiausiai pasiekė susitarimą su Australijos rinktinės įžaidėju Patty Millsu, skelbia lygos šaltiniai.

“Spurs” ekipos vadovai įžaidėjo paieškas pradėjo po to, kai dėl traumos apie karjeros pabaigą paskelbė atsarginis komandos gynėjas T.J. Fordas. Buvo skelbiama, kad susidomėjimą P.Millsu rodė ir Hiustono “Rockets” klubas, tačiau po ilgų derybų australas galiausiai pasirinko San Antonijaus komandą. Continue reading

“Spurs” namuose nugalėjo Orlando ekipą (REZULTATAI)

Antrą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo San Antonijaus “Spurs” (28-13) ekipa, kuri namuose 122:111 (36:35, 23:23, 30:26, 33:27) nugalėjo Orlando “Magic” (28-16) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 9 minutes komandas skyrė tik 2 taškai (93:91), tačiau po Manu Ginobili dėjimo “Spurs” įgijo jau 4, o likus kiek daugiau nei minutei 8 taškų pranašumą (115:107) ir iškovojo dar vieną pergalę. Continue reading

T.J.Fordas paskelbė apie karjeros pabaigą (VIDEO)

Devintojo sezono Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) T.J. Fordas nesulausk. 28 metų 183 cm ūgio San Antonijaus “Spurs” įžaidėjas paskelbė, jog baigia profesionalaus krepšininko karjerą.

2003 metais NBA naujokų biržoje įžaidėją 8 šaukimu pasirinko Milvokio “Bucks” ekipa. Vėliau įžaidėjas rungtyniavo Toronto “Raptors”, Indianos “Pacers” ir “Spurs” ekipų gretose. Continue reading

Įžaidėjų vedama “Clippers” ekipa šventė pergalę

Įžaidėjų vedama Los Andželo “Clippers” (23-15) ekipa iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA). “Clippers” krepšininkai svečiuose 120:108 (33:34, 31:22, 30:34, 26:18) nugalėjo San Antonijaus “Spurs” (26-13) ekipą.

Trečio kėlinio viduryje aikštės šeimininaki dar turėjo minimalią persvarą, tačiau kėlinio pabaigoje sėkmingai sužaidę svečiai įgijo 6 taškų pranašumą, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje jį padidino iki 12 taškų ir iškovojo pergalę. Continue reading

T.Lawsonas vedė “Nuggets” ekipą į trečią pergalę iš eilės

Trečiąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Denverio “Nuggets” (21-17) ekipa, kuri svečiuose 99:94 (25:17, 24:28, 26:26, 24:23) palaužė San Antonijaus “Spurs” (25-12) krepšininkų pasipriešinimą.

Iki rungtynių pabaigos likus vos 11 sekundžių, po taiklaus Ty Lawsono dvitaškio svečiai įgijo trijų taškų pranašumą. “Spurs” krepšininkai dar turėjo galimybę išlyginti rezultatą, tačiau tolimas Gary Nealo šūvis skriejo pro šalį, o “Nuggets” krepšininkai šventė pergalę. Continue reading

D.Rose’as atvedė „Bulls“ į pergalę San Antonijuje

Retą nesėkmę namie patyrė San Antonijaus “Spurs” (24-11) ekipa, praėjusią naktį NBA rungtynėse 89:96 (22:20, 20:30, 24:15, 23:31) turėjusi pripažinti Čikagos “Bulls” (29-8) persvarą.

Iki tol “Spurs” namie per 14 dvikovų buvo suklupę tik kartą, tačiau šįkart “Bulls” pademonstravo savo klasę.

Po sudėtingo Derricko Rose’o dvitaškio per Timo Duncano rankas “Bulls” pirmavo 89:84, o po to, kai “Spurs” sumažino atsilikimą iki 3 taškų, paskutinę vinį į jų karstą įkalė Luolas Dengas, pataikęs iš toli likus žaisti 39 sekundes – 92:86.

“Spurs”: Gary Nealas 21, Timas Duncanas 18 (10 atk. kam.), Tony Parkeris 11 (9 rez. perd.), Danielis Greenas 11.

“Bulls”: Derrickas Rose’as 29, C.J. Watsonas 12, Luolas Dengas ir Joakimas Noah (13 atk. kam.) po 10.

G.Popovičius džiaugiasi savo komandoje turėdamas K.Leonardą

San Antonijo “Spurs” komandos vyriausiajam treneriui Gregui Popovičiui, ekipos naujoko 20 metų 2 metrų puolėjo Kawhi Leonardo žaidimas gynyboje, primena buvusį klubo žaidėją Bruce’ą Boweną.

“Tai didžiulis pliusas mums, šioje komandoje turėti vaikiną, kuris gali daryti panašius dalykus, ką praeityje darė Bruce’as”, - džiaugėsi G.Popovičius.

“Spurs” vyriausiasis treneris pažymėjo, kad nėra pasirengęs K.Leonardą pakrikštyti naujuoju B.Bowenu, tačiau tiki, kad jaunasis krepšininkas turi pakankamai potencialo gynyboje.

“Šis jaunas žaidėjas dar turi daug ko išmokti, - sakė G.Popovičius. – Bet kaip ir sakiau jau daug kartų, jis yra labai universalus ir norintis mokytis krepšininkas. Aš manau, jis turi galimybes būti puikiu žaidėju. Ir jis nori tokiu būti. Mes labai džiaugiamės turėdami jį”.

K.Leonardas šiame sezone per vienerias rungtynes, vidutiniškai renka po 7,9 taško bei atkovoja po 5,1 kamuolio.

“Mavericks” patyrė dar vieną triuškinančią nesėkmę

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionai Dalaso “Mavericks” (3/5) krepšininkai svečiuose 71:93 (17:31, 12:24, 13:11, 29:27) nusileido San Antonijaus “Spurs” (5/2) krepšininkams ir patyrė penktąją nesėkmę.

24 minutes aikštėje praleidęs Dirkas Nowitzki į “Spurs” krepšį įmetė tik 6 taškus (0/3 tritaškiai, 3/8 dvitaškiai, 0/1 baudos metimai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį.

12 taškų “Mavericks” gretose pelnė Jasonas Terry, 10 - Delonte Westas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Mattas Bonneris, kuris pelnė 17 taškų, Richardas Jeffersonas pridėjo 16, Gary Nealas - 12, Tony Parkeris - 11, o Timo Duncano sąskaitoje - 10 taškų.