NAUJIENA

Sienos “Montepaschi” ekipa antrose Eurolygos ketvirtfinalio rungtynėse namuose 81:80 (22:18, 26:17, 19:18, 14:27) palaužė Pirėjo “Olympiacos” krepšininkus ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Kaip ir pirmose rungtynėse, aikštės šeimininkai užtikrintai rungtyniavo tris susitikimo kėlinius ir beveik visą laiką pirmavo, tačiau lemiame ketvirtyje vėl įkrito į duobę. Ketvirtąjį kėlinį pralaimėję 14:27, “Montepaschi” krepšininkai sugebėjo išsigelbėti ir iškovoti pergalę.

18 minučių aikštėje praleidęs Kšyštofas Lavrinovičius pelnė 18 taškų (2/3 tritaškiai, 5/5 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 atšokusius kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

21 tašką prie pergalės pridėjo Bo McCalebbas, 13 - Igoris Rakočevičius, 12 - Davidas Anderesonas.

“Olympiacos” gretose rungtyniaujantis Martynas Gecevičius per 10 minučių taškų nepelnė.

15 taškų graikų gretose pelnė Georgios Printezis, o Acie Law ir Pero Antičius įmetė po 11.