NAUJIENA

Įspūdingo rezultatyvumo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse Oklohomos “Thunder” ekipa po dviejų pratęsimų 149:140 (30:29, 33:32, 31:27, 22:28, 13:13, 20:11) palaužė Minesotos “Timberwolves” krepšininkų pasipriešinimą.

Iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos likus vos vienai sekundei Kevinas Love’as pataikė tolimą metimą ir išlygino rungtynių rezultatą (116:116). Kevinas Durantas turėjo galimybę išplėšti savo ekipai pergalę, tačiau jo tolimas metimas skriejo pro šalį.

Pirmąjam pratęsimui artėjant į pabaigą K.Durantas smeigė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą (129:129). “Timberwolves” dar turėjo daugiau nei 10 sekundžių, tačiau J.J. Barea metimas skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti dar vieną pratęsimą.

Antrojo pratęsimo metu lyderio vaidmens ėmėsi Russellas Westbrookas, kuris ir atvedė “Thunder” ekipą į pergalę.

45 taškus nugalėtojų gretose pelnė R.Westbrookas, 40 pridėjo K.Durantas (17 atk.kam.), 25 - Jamesas Hardenas, 12 - Kendrickas Perkinsas, o Nicko Collisono sąskaitoje - 11 taškų.

“Timberwolves” gretose nesulaikomas buvo K.Love’as, kuris pelnė 51 tašką (7/11 tritaškiai, 9/16 dvitaškiai, 12/16 baudos metimai) ir atkovojo 14 atšokusių kamuolių.

Dar įspūdingiau sužaidė Jose Barea, kuris pelnė 25 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių. 23 taškus pridėjo Anthony Tolliveris, 13 - Luke’as Ridnour, o Derricko Williamso ir Wayne’o Ellingtono sąskaitoje po 12 taškų.