NAUJIENA

Utenos “Juventus” krepšininkams ir vėl nepavyko nutraukti Kėdainių prakeiksmo. Jau penktą kartą iš eilės “Kėdainių Triobet” komandai pralaimėję uteniškiai šeštadienį Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse svečiuose nusileido varžovams rezultatu 68:91 (22:18, 15:25, 12:25, 19:23).

Po šios pergalės su septyniais laimėjimais ir aštuoniomis nesėkmėmis uteniškiai liko septintoje turnyro lentelės pozicijoje.

Susitikimą geriau pradėjo svečiai, kurie po tikslių Gedimino Maceinos ir Karolio Petrukonio metimų sužaidus puspenktos minutės įgijo aštuonių taškų persvarą (14:6), tačiau kėdainiškiai atsitiesė ir dar iki ketvirčio pabaigos perpus sumažino deficitą - 18:22.

Antrąjį kėlinį penkiais taškais be atsako pradėjęs Egidijus Dimša pirmą kartą išvedė į priekį “Kėdainių Triobet” klubą (23:22), bet Tomo Gaidamavičiaus ir Žygimanto Šeštoko metimai sugrąžino pranašumą uteniškiams - 27:23. Visgi ketvirčio pabaigoje geriau žaidė Kėdainių klubas, kuris laimėjo atkarpą 7:3 ir įpusėjus mačui buvo priekyje - 43:37.

Kiek sėkmingiau trečiąjį ketvirtį pradėję “Juventus” krepšininkai dar kartą buvo sumažinę atsilikimą iki dviejų taškų (43:45), tačiau spurtą 7:0 surengę aikštės šeimininkai įgijo devynių taškų persvarą - 52:43. Negana to, tolimų metimų dėka Kėdainių klubo pranašumas šoktelėjo iki devyniolikos taškų - 68:49.

Paskutiniame kėlinyje uteniškiams jau nepavyko pasivyti nutolusių varžovų. Negana to, Kėdainių krepšininkai dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 91:69.

“Juventus” ekipai 15 taškų surinko Tomas Gaidamavičius (tritaškiai 3/6), 13 - Gintautas Matulis (7 išprov. praž.), 12 - Žygimantas Šeštokas (tritaškiai 2/6), 9 - Darius Pakamanis, po 6 - Gediminas Maceina ir Karolis Petrukonis, 3 - Arūnas Vasiliauskas, po 2 - Romanas Gumeniukas ir Tautvydas Šležas.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Vytenis Jasikevičius (18 tšk.), Laimonas Kisielius (17 tšk. ir 7 atk. kam.), Vidas Ginevičius (12 tšk.) bei Davidas McClure’as ir Egidijus Dimša (po 11 tšk.).