NAUJIENA

Maskvos CSKA ekipa iškovojo antrąją pergalę Eurolygos ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių. Rusijos komanda namuose 79:60 (26:15, 21:15, 17:16, 21:8) sutriuškino Bilbao “Gescrap BB” krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-0.

Iki pat ketvirtojo kėlinio aikštėje vyko įtempta kova, nepaisant net ir to, kad CSKA didžiąją rungtynių dalį pirmavo dviženkliu skirtumu. Visos svečių viltys laimėti žlugo ketvirtajame kėlinyje, kurį jie sužaidė tiesiog tragiškai.

21 minutę aikštėje praleidęs Ramūnas Šiškauskas prie pergalės pridėjo 5 taškus ir 2 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Andrejus Kirilenko, kuris pelnė 20 taškų (12 atk.kam.). 18 taškų pridėjo Milošas Teodosičius, 13 - Viktoras Khryapa.

Svečių gretose išsiskyrė Raulis Lopezas ir Aaronas Jacksonas, kurie pelnė atitinkamai 13 ir 12 taškų.