NAUJIENA

Eurolygos ketvirtfinalio ketvirtajame mače Jono Kazlausko treniruojama Maskvos CSKA ekipa su dviem lietuviais išvykoje 73:71 (21:15, 18:13, 17:19, 17:24) nugalėjo Bilbao „Gescrap BB“ krepšininkus ir laimėjusi seriją 3:1 iškopė į finalinį ketvertą.

Likus žaisti 3 minutes svečiai dar užtikrintai pirmavo 68:59, tačiau kovingieji ispanai neketino nuleisti rankų ir sėkmingai žaisdami gynyboje likus žaisti 7 sekundes ištirpdė iki minimumo – 70:71. Lemiamos Rusijos čempionų atakos metu pražanga sustabdytas Milošas Teodosičius buvo tikslus – 73:70. Sumaniai Jamontas Gordonas sustabdė Aaroną Jacksoną, kuris pirmąją baudą pataikė, o antrąją prametė tyčia, tikėdamasis, jog komandos draugai atkovos kamuolį, tačiau Andrejus Kirilenko iššoko aukščiau už visus ir sugriebė pergalingą kamuolį, rašo alfa.lt.

Darjušas Lavrinovičius nors ir buvo registruotas rungtynėms, tačiau ant parketo nepasirodė.

Ramūnas Šiškauskas per 27 minutes pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 7/9 baudos metimai), išprovokavo 6 pražangas, gavo bloką, 4 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

CSKA: A. Kirilenko 23 (4/7 tritaškiai, 8 atk. kam., 29 naud. bal.), Nenadas Krstičius (7 atk. kam.) ir R. Šiškauskas po 13, Viktoras Chriapa 10.

„Gescrap BB“: A. Jacksonas 19, D‘oras Fischeris 12, Axelis Hervelle 10, Kostas Vasiliadis 9 (1/7 tritaškiai).