NAUJIENA

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime Los Andželo “Lakers” (31-19) klubas išvykoje 104:101 (25:16, 30:32, 24:24, 25:29) nugalėjo Oklendo “Warriors” (20-28) krepšininkus.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei Kobe Bryantas dvitaškiu išlygino rezultatą, o netrukus išvedė savo komandą į priekį - 99:97. Šeimininkams dar kartą nepavykus surengti rezultatyvios atakos Pau Gasolis realizavo abi baudas - 101:97. Nors “Warriors” atsakė dvitaškiu, tačiau K.Bryantas šaltakraujiškai realizavo baudos metimus ir įtvirtino “Lakers” pergalę.

Nugalėtojams K.Bryantas pelnė 30 taškų, P.Gasolis - 19 (17 atk. kam.), Mattas Barnesas - 18 (10 atk. kam.), Metta World Peace ir Andrew Bynumas pridėjo po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Davidas Lee ir Brandonas Rushas surinko po 23 taškus, Klay’us Thompsonas - 20, Dorellas Wrigthas - 13, Charlesas Jenkinsas - 12 taškų.