NAUJIENA

Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose 78:80 (28:17, 13:17, 13:13, 24:33) pralaimėjo „Donetsk“ krepšininkams, tačiau pateko į finalinį ketvertą, nes namuose iškovojo pergalę 76:65.

Vilniečiai pirmavo didžiąją mačo dalį, tačiau ketvirtajame kėlinyje ukrainiečiai pradėjo vytis. Visgi paskutinėmis minutėmis prasidėjusiame baudų metimo konkurse taiklesni buvo „Lietuvos ryto“ krepšininkai.

Finalo ketverte, kuris balandžio 14-15 dienomis įvyks Maskvos srities „Chimki“ arenoje, Lietuvos vicečempionai susikaus su Valensijos „Basket“ krepšininkais.

„Lietuvos ryto“ krepšininkai 2007 metų Europos taurės finale liko antras, o po dviejų metų jau kėlė į viršų nugalėtojų taurę.

„Lietuvos rytas“: Jonas Valančiūnas ir Tyrese’as Rice’as po 14, Artūras Jomantas 12, Renaldas Seibutis ir Aleksandras Rašičius po 11.

„Donetsk“: Ramelas Curry 26, Vule Avdalovičius 14, Viačeslavas Kravtsovas 12, Ivanas Radenovičius 10 (8 atk. kam.).