NAUJIENA

Penktąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Bostono “Celtics” (30-22) ekipa, kuri namuose 91:72 (29:19, 20:25, 31:12, 11:16) sutriuškino Majamio “Heat” (37-14) krepšininkus.

Trečiojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Rajono Rondo dvitaškio aikštės šeimininkų pranašumas išaugo iki 24 taškų (80:56) ir rungtynių baigtis jau tapo aiški.

37 minutes aikštėje praleidęs R.Rondo pelnė 16 taškų (1/2 tritaškiai, 6/11 dvitaškiai, 1/3 baudos metimai), atkovojo 11 atšokusių kamuolių, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir blokavo varžovo metimą.

23 taškus prie pergalės pridėjo Paulas Pierce’as, 16 - Brandonas Bassas (10 atk.kam.), 13 - Avery Bradley, o Kevino Garnetto sąskaitoje - 10 taškų.

“Heat” gretose išsiskyrė LeBronas Jamesas, kuris pelnė 23 taškus. 15 taškų įmetė Dwyane’as Wade’as, o Shane’o Battiero sąskaitoje - 11 taškų.