NAUJIENA

Penktą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Los Andželo “Clippers” (31-21) ekipa, kuri namuose 105:96 (38:22, 19:23, 22:21, 26:30) nugalėjo Jutos “Jazz” (27-26) krepšininkus.

Antrojo kėlinio viduryje po DeAndre Jordano dėjimo aikštės šeimininkų pranašumas išaugo iki 18 taškų (39:57), tačiau po ilgosios pertraukos svečiai sugebėjo prisivyti varžovus ir sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (59:64).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 26 taškus pelnęs Chrisas Paulas. Blake’as Griffinas prie pergalės pridėjo 24 taškus, 17 - Randy Foye, o Nicko Youngo sąskaitoje - 13 taškų.

“Jazz” gretose išsiskyrė 26 taškus pelnęs Alas Jeffersonas. 18 pridėjo Paulas Millsapas, 14 - Gordonas Haywardas, 13 - C.J. Milesas.