NAUJIENA

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderių dvikovoję Oklahomos “Thunder” (40-12) ekipa savo aikštėje rezultatu 92:78 (27:20, 22:19, 31:12, 12:27) sutriuškino Čikagos “Bulls” (42-12) krepšininkus.

Dar antrojo kėlinio pabaigoje “Thunder” įgijo 8 taškų pranašumą (47:39), o po ilgosios pertraukos tiesiog triuškino savo varžovus, kurie per trečiąjį kėlinuką įmetė vos 12 taškų.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 27 taškus pelnęs Russellas Westbrookas. 26 taškus prie pergalės pridėjo Kevinas Durantas (10 atk.kam.), o Jameso Hardeno sąskaitoje - 11 taškų.

“Bulls” ekipos gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Johnas Lucasas, 14 įmetė Kyle’as Korveris, o Tajaus Gibsono sąskaitoje 0 10 taškų (11 atk.kam.).