NAUJIENA

Septintąją nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Šarlotės “Bobcats” (7-43) ekipa, kuri svečiuose po pratęsimo 107:110 (17:21, 32:27, 28:20, 20:29, 10:13) nusileido Detroito “Pistons” (19-33) krepšininkams.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms “Bobcats” turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau aikštės šeimininkai likus 15 sekundžių išlygino rungtynių rezultatą (97:97).

Geraldas Hendersonas dar turėjo galimybę išplėšti svečiams pergalę, tačiau jo metimas iš po krepšio skriejo pro šalį ir komandos santykius aiškinosi pratęsimo metu.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 24 taškus pelnęs Tayshaunas Prince’as. 18 taškų prie pergalės pridėjo Jonas Jerebko, 17 įmetė Willas Bynumas, 16 - Gregas Monroe, o Brandono Knighto sąskaitoje - 12 taškų.

“Bobcats” gretose išsiskyrė 20 taškų pelnęs Byronas Mullensas, 17 - Reggie Williamsas, 16 - D.J. Augustinas (10 rez.per.), 13 - G.Hendersonas, o Tyruso Thomaso sąskaitoje - 10 taškų.