NAUJIENA

Antrą pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Majamio “Heat” (37-13) ekipa, kuri svečiuose 113:101 (31:27, 28:24, 24:32, 30:18) nugalėjo Toronto “Raptors” (17-35) krepšininkus.

Jau rungtynių pradžioje svečiai spurtavo 10:0 ir įgijo dviženklį pranašumą, tačiau antrojo kėlinio pradžioje “Raptors” krepšininkai išlygino rezultatą (35:35).

Ketvirtajame rungtynių kėlinyje “Heat” krepšininkai susigrąžino turėtą dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę 12 taškų skirtumu.

16 minučių aikštėje praleidęs Linas Kleiza pelnė 4 taškus (0/3 tritaškiai, 1/2 dvitaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

28 taškus “Raptors” ekipoje pelnė Demaras Derozanas, 27 - Andrea Bargnani, o Amiro Johnsono sąskaitoje - 12 taškų (12 atk.kam.).

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo po 30 taškų pelnę Chrisas Boshas ir Dwyane’as Wade’as. LeBronas Jamesas prie pergalės pridėjo 26, o Mario Chalmersas - 14 taškų.