NAUJIENA

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Lino Kleizos atstovaujama Toronto “Raptors” (18-35) ekipa, kuri namuose 99:92 (22:21, 24:21, 25:19, 28:31) nugalėjo Vašingtono “Wizards” (12-40) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei minutei svečiai sumažino atsilikimą iki trijų taškų (89:86), tačiau tašką šiose rungtynėse padėjo Amiras Johnsonas, kuris galingu dėjimu padidino šeimininkų pranašumą iki 5 taškų.

7 minutes aikštėje praleidęs L.Kleiza prie pergalės pridėjo 2 taškus (0/2 tritaškiai, 1/1 dvitaškiai) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias “Raptors” gretose buvo Andrea Bargnani, kuris įmetė 18 taškų. Po 15 taškų prie pergalės pridėjo Demaras DeRozanas ir Jose Calderonas, o A.Johnsono sąskaitoje - 10 taškų.

“Wizards” gretose 18 taškų pelnė Jamalas Crawfordas, 16 - Kevinas Seraphinas, 15 - Chrisas Singletonas, 13 - Johnas Wallas (11 rez.per.), 12 - Rogeris Masonas, o Jano Vesely sąskaitoje - 10 taškų.