NAUJIENA

Pergalingai antrojo rato Eurolygos kovas pradėjo Vitorijos “Caja Laboral” (4-2) komanda. Ji A grupės mače savo aikštėje 90:85 (16:14, 22:28, 16:18, 19:13, 17:12) palaužė Stambulo “Fenerbahce Ulker” (3-3) krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 20 sekundžių rezultatas buvo lygus (73:73), o “Caja Laboral” galėjo išplėšti pergalę. Vis dėlto Mirza Teletovičius prametė tritaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Įpusėjus penkioms papildomo laiko minutėms šeimininkai spurtavo 8:0 bei nutolo nepavejamai – 86:77.

“Caja Laboral”: Fernando San Emeterio 25, Milko Bjelica 16, Bradas Olesonas 13.

“Fenerbahce Ulker”: Bojanas Bogdanovičius 19, Oguzas Savas 14, Thabo Sefolosha (5 per. kam.) ir Curtisas Jerrellsas po 13.