NAUJIENA

Didelius tikslus kelianti Fenerbache “Ulker” komandą pagaliau po dviejų pralaimėjimų iš eilės savų žiūrovų akivaizdoje 90:86 (23:17, 32:17, 15:27, 20:25) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią Nancy SLUC komandą.

Trečiajame kėlinyje po Jamalo Shulerio tikslių atakų serijos skirtumas tapo vienženklis (59:67), o vos prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui Moussa Badiane’as dvitaškiu su pražanga sumažino svečių deficitą iki šešių taškų - 64:70.

Intriga dar labiau sustiprėjo likus žaisti keturias minutes, kai po Emirui Preldičiui skirtos techninės pražangos bei keturių iš eilės Nicolo Batumo realizuotų baudų metimų SLUC komandos atsilikimas ištirpo iki penkių taškų - 79:84. Visgi turkai sugebėjo išlaikyti nedidelę persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 90:86.

Fenerbahce Ulker: Th.Sefolosha 19, J.Gistas, O.Onanas ir O.Savašas - po 13, B.Bogdanovičius 11, K.Pekeris 10.

SLUC: V.Samnickas 24 (dvitaškiai 12/16), N.Batumas 22 (9 kld. 11 išpr. praž.), J.Shuleris 13, A.Moarmanas 11 (15 atk. kam.).